Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracja z kurierem DPD

DPD – integracje z firmą kurierską. Oprogramowanie do Subiekt, Sello, WAPRO Mag. Generowanie listy przesyłek, manifest kurierski, edytowanie listów DPD – to część z możliwości, jakie zapewnia Prosta Paczka, system obsługi zleceń i innych zadań związanych z wysyłką DPD.

Integracja z kurierem DPD umożliwia szybkie przygotowanie etykiet bez konieczności przepisywania danych w aplikacji internetowej DPD. Dane importowane są z Twojego systemu i wstawiane od razu przez Soap API aplikacji DPD. Jak działa integracja z kurierem DPD w praktyce ujęta w ramach oprogramowania Prosta Paczka?

Wybrane możliwości integracji z kurierem DPD

Prosta Paczka to wyraźnie przyspieszająca działanie integracja z firmą kurierską DPD. Stosuje rozwiązania, które są szczególnie istotne z punktu widzenia klienta. W jaki sposób integrowanie danych i automatyzacja wpływa na proces zamówienia i generowania przesyłek realizowanych przez DPD? Oto kilka z wybranych możliwości, które zapewnia Prosta Paczka w ramach tej integracji:

Lista przesyłek DPD

ProstaPaczka zapisuje dane o wszystkich przygotowanych etykietach. Efekt jest odczuwalny natychmiast. Integracja kurierska z DPD powoduje, że użytkownik będzie miał wyjątkowo łatwą i wygodną drogę do tego, by wyszukać nadane przesyłki.

Manifest kurierski

Integracja z DPD umożliwia łatwe i intuicyjne przygotowanie manifestu dla kuriera DPD. To sposób na szybkie przygotowanie rozbudowanego manifestu dla przedstawiciela DPD, w którym znajdzie się lista nadawanych przesyłek.

Wiele kont DPD

Integracja z DPD sprawia, że szczególnie korzystne rozwiązania dla podmiotów, które działają w ramach sieci kilku oddziałów. Nie ma potrzeby generowania dla nich odrębnych kont czy wpisywania osobnych danych nadawców. Integracja Prostej Paczki umożliwia zarządzanie przesyłkami ze wszystkich kont w jednym miejscu.

Wypisanie listu DPD

To odpowiedź na sytuacje, gdy zdarza się wypisywać listy nie powiązane z konkretnym zamówieniem. Wprowadzając je z Prostej Paczki użytkownik może wstawiać dane odbiorcy z bazy Twojego systemu. Dzięki temu wypiszesz list dla kuriera DPD szybciej i z zachowaniem danych przesyłki w bazie programu.

Edycja danych listu DPD

Przed wydrukowaniem etykiety możesz uruchomić okno edycji danych listu DPD, gdzie będziesz miał możliwość zmiany wszystkich dostępnych parametrów przesyłki, takich jak: dane odbiorcy, usługi dodatkowe, pobranie, liczbę paczek oraz ich wagi i wymiary.

Wydruk etykiet DPD

Program pozwala na wydruk listów przewozowych w postaci etykiet (drukarki termiczne) lub A4 (drukarki laserowe). Bez problemu wydrukujesz ponownie etykietę w  przypadku jej uszkodzenia.

_____________________________________________

Generowanie listów DPD z:

Przygotowanie listów kuriera DPDL z Subiekta GT
Przygotowanie listów kuriera DPD z Subiekta nexo
Przygotowanie listów kuriera DPD z Sello
Przygotowanie listów kuriera DPD z WAPRO MAg

Przygotowanie listów kuriera DPD z Allegro

Przygotowanie listów kuriera DPD z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!