Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracja z DB Schenker

Integracja z przewoźnikiem DB Schenker w ramach programu ProstaPaczka, to nie tylko możliwość przygotowania listów przewozowych, ale również wpięcie przygotowania etykiety w proces realizacji zamówienia dla systemów Subiekt GT, Subiekt nexo, Sello czy WAPRO Mag.

Dzięki integracji z API DB Schenker, masz możliwość awizowania przesyłki i wydruku etykiet nawet w kilka sekund, bez konieczności logowania się do aplikacji internetowej DB Schenker – e-Connect. Dane listu będą wstawione przez usługę WS (Web Service).

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Integracja z DB Schenker – jak działa?

Moduł integracji z API przewoźnika DB Schenker odpowiada za komunikację z usługą WS. Każdy przygotowany list przewozowy zapisywany jest w ramach modułu i powiązany z kontem, na którym został utworzony. Dzięki takiemu podejściu masz możliwość ponownego wydruku dokumentów przewozowych DB Schenker, przygotowania dokumentu ZDN, anulowania czy sprawdzenia statusu zamówienia.

Wybrane możliwości integracji z DB Schenker

ProstaPaczka to rozwiązanie przyśpieszające realizację zamówień w systemach Subiekt GT, Subiekt nexo, Sello, WAPRO Mag czy w innych aplikacjach ERP / WMS. Dzięki integracji z DB Schenker masz możliwość przygotowania listów przewozowych bez potrzeby przepisywania danych do aplikacji e-Connect. Dane na list zostaną pobrane z systemu, na którym pracujesz.

Przesyłki DB Schenker

Wszystkie listy przewozowe przygotowane przez ProstąPaczkę zapisywane są w ramach modułu DB Schenker. Możesz wyszukiwać, grupować, reorganizować dane o przesyłkach w taki sposób, aby widzieć te dane, które są Ci najbardziej potrzebne.


Dokument ZDN

Integracja z DB Schenker umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie dokumentu ZDN (zbiorczy dokument nadania) do utworzonych przesyłek Parcel i Parcel Premium. Wystarczy, że wyszukasz przygotowane przesyłki i uruchomisz przygotowanie dokumentu ZDN.


Wiele kont DB Schenker

Dzięki integracji z DB Schenker w ProstejPaczce masz możliwość wprowadzenia wielu kont dostępowych, lub używania jednego konta z różnymi danymi nadawcy. Z łatwością obsłużysz nadawanie przesyłek DB Schenker z kilku oddziałów posiadających różne adresy podjęcia przesyłek.


List ręczny DB Schenker

Moduł integracji z DB Schenker pozwoli Ci na wprowadzenie listu przewozowego, który nie jest związany z zamówieniem klienta. Zlecisz w ten sposób odbiór towaru od dostawcy czy zwrot towaru przez klienta. Nie musisz logować się do aplikacji e-Connect, a dane odbiorcy będziesz mógł wyszukać w swoim systemie.


Edycja danych listu

Przed przygotowaniem każdego listu możesz wymusić wyświetlenie okna edycji listu DB Schenker, dzięki czemu możesz zmienić wszystkie dane zaproponowane przez program. Bez problemu zmienisz adres odbiorcy, kwotę pobrania czy szczegółowe dane paczki. Duża ilość oprogramowanych usług dodatkowych pomoże Ci w przygotowaniu niestandardowych przesyłek.


Etykiety DB Schenker

Program pozwoli na wydruk etykiet adresowych dla przesyłek Parcel i Parcel Premium, oraz etykiet i listu przewozowego dla przesyłek System i System Premium. W razie zniszczenia etykiety z łatwością można jeszcze raz pobrać wydruk z serwera bezpośrednio w module integracji z DB Schenker.


Generowanie listów DB Schenker z:

Przygotowanie listów kuriera DB SCHENKER z Subiekta GT
Przygotowanie listów kuriera DB SCHENKER z Subiekta nexo
Przygotowanie listów kuriera DB SCHENKER z Sello
Przygotowanie listów kuriera DB SCHENKER z WAPRO MAg

Przygotowanie listów kuriera DB SCHENKER z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!