Subiekt GT Magazyn – wydruk list magazynowych

Zamów wersję testową


Subiekt GT posiada znakomitą funkcję zarządzania magazynem, jednak nie wspiera wystarczająco procesu kompletacji towarów z magazynu. Prezentujemy nasze rozwiązanie informatyczne, które pozwoli Ci usprawnić pracę magazynierów kompletujących towary za pomocą list magazynowych. Jeżeli jeszcze nie chcesz inwestować w oprogramowanie na terminale mobilne a zarządzanie magazynem przez wydruki zamówień już Ci nie wystarcza to przeczytaj jak nasz program może wesprzeć pracę Twoich magazynierów.


Niniejsze rozwiązanie jest częścią pakietu obsługi wysyłek dla Subiekta GT, jednak można z niego korzystać oddzielnie, bez potrzeby wykupywania licencji na wsparcie pakowania i wysyłki.

Wydruk list magazynowych

Zamiast drukowania zamówień czy faktur, przygotuj zbiorczą listę towarów do kompletacji z magazynu (order picking) na podstawie dokumentów zapisanych w Subiekcie GT.

 


Pobierz Demo   Zobacz od czego zacząć   Case study   Wolę zobaczyć o tym film


 

Tylko potrzebne dokumenty

Dzięki dużej ilości filtrów możesz pobierać te dokumenty, które powinny być przekazane do magazynu. Możesz ograniczać pobierane dokumenty z Subiekta GT do tych co posiadają odpowiednie: typy dokumentów, kategorie, magazyny, statusy czy flagi.

 


 

Ignorowanie opakowań i usług na liście magazynowej

Lista magazynowa dokumentów Subiekta GT do kompletacji będzie zawierać tylko te rodzaje asortymentu, które należy zebrać z magazynu – o jej zawartości zdecydujesz samodzielnie. Możesz wyłączyć wyświetlanie opakowań, usług czy usług jednorazowych, aby lista zawierała tylko towary i komplety. Dzięki temu na wydruku będzie mniej pozycji, nie będą widoczne usługi czy opakowania, a to skutecznie przełoży się na jej czytelność i z pewnością zmniejszy liczbę ewentualnych pomyłek.

Określ kolejność pobierania dokumentów

Jedne zamówienia trzeba skompletować szybciej, a inne mogą poczekać. Jest to uzależnione od sposobu złożenia zamówienia, życzenia klienta, czy godzin przyjazdu kuriera podejmującego przesyłki. Wykorzystuj moduł naliczania priorytetu, aby system sam określał, które zamówienie trzeba przekazać do kompletacji w pierwszej kolejności. Możesz wykorzystywać termin realizacji, flagę nadaną dokumentowi Subiekta GT, a nawet dynamiczne dodawanie punktów w zależności od zawartości dokumentu w konkretnych godzinach. Nie będziesz musiał pilnować, aby magazyn kompletował to, co jest dla Ciebie ważne.

 


Pobierz Demo   Zobacz od czego zacząć   Case study   Wolę zobaczyć o tym film


 

Zapisz stany w Subiekcie GT

Dla każdej zmiany statusu kompletacji dokumentu (zamówienia) możesz ustawić inną kategorię dokumentu, dzięki czemu na bieżąco będziesz mógł wiedzieć ile zamówień zostało jeszcze do zrealizowania.

 


 

Zarządzanie zawartością listy magazynowej

Samodzielnie możesz określić jakie dane będą zawarte na liście magazynowej. Dzięki prostemu sterowaniu w łatwy sposób przygotujesz wygląd listy

Rozbijanie na składniki

Jeżeli pracujesz na wirtualnych kompletach w Subiekcie GT, a produkty na magazynie są zwykle składnikami, możesz włączyć automatyczne rozbicie towaru na składniki. Dzięki temu na liście magazynowej będzie towar, który trzeba skompletować.

 


Pobierz Demo   Zobacz od czego zacząć   Case study   Wolę zobaczyć o tym film


 

Automatyczne grupowanie

Jeżeli Twój proces zakłada, że rozbijanie na poszczególne zamówienia wykonywane jest na stanowisku pakowania, to na liście magazynowej możemy zgrupować te same towary, aby operator nie musiał weryfikować czy zliczył wszystkie wystąpienia danego towaru.

 


 

Przyjęcie z magazynu

Jak potrzebujesz informacji o zakończeniu kompletacji z magazynu, to możesz wykorzystać funkcję zbiorczego oznaczania statusów dokumentu po zeskanowaniu numeru listy wysyłkowej. Możesz wykorzystać skaner klawiaturowy aby maksymalnie przyśpieszyć ten proces.

Ścieżka dla braku towaru

Jak zabraknie towaru na magazynie, to możesz nadać dokumentowi status braku towaru, a dzięki dodatkowemu oknu wprowadzania braków program może przesłać powiadomienie z informacją o brakach. O tym i innych rodzajach powiadomień przeczytasz więcej w artykule „Powiadomienia w ecommerce”.

 


Pobierz Demo   Zobacz od czego zacząć   Case study   Wolę zobaczyć o tym film


 

Wielu użytkowników na jednym stanowisku

Przygotowując funkcjonalności, projektowaliśmy je w taki sposób aby można było wykonywać całość procesu na jednym stanowisku komputerowym. Wykorzystując kody kreskowe dla poszczególnych operatorów, będziesz wiedział co i komu zostało przydzielone do kompletacji.

 


 

Zarządzanie wyglądem aplikacji

Setki dostępnych ustawień dotyczących pracy programu, to nie wszystko, co chcemy Ci zaoferować. Nasz dodatek do Subiekta GT ma także duże możliwości dopasowania jego wyglądu. Od kolorystyki całego programu (skórki), poprzez określenie miejsca przełączania modułów, zarządzanie dostępnymi filtrami i sekcjami, zakresu pozycji w menu kontekstowym dokumentu, aż po zaawansowane dostosowanie zestawienia dokumentów pobranych z Subiekta GT. Grupuj, sortuj, filtruj, powiększaj, zmieniaj kolor, krój czcionki, a nawet wybieraj ikony w zależności od zawartości komórki.

 


Pobierz Demo   Zobacz od czego zacząć   Case study   Wolę zobaczyć o tym film


 

Wsparcie zdalne

ProstaPaczka to bardzo rozbudowane narzędzie, które pozwala pracować na wiele sposobów. Dostępne są setki zestawów ustawień, co przekłada się na tysiące parametrów. Daje to wielkie możliwości, ale też w niektórych przypadkach, gdy nie ma informatyka w firmie, może stanowić niepotrzebne utrudnienie.
Oszczędź sobie czas potrzebny na samodzielne wdrażanie nowego systemu i zamów usługę wsparcia zdalnego! Podczas połączenia zdalnego zainstalujemy i skonfigurujemy Twój produkt.

  • Zaoszczędzisz godziny, które musiałbyś poświęcić na samodzielne dochodzenie do najlepszych praktyk,
  • Zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na rozpoznanie nowego oprogramowania,
  • Przyśpieszysz wdrożenie rozwiązania i szybciej zaczniesz czerpać z niego korzyści,
  • Będziesz miał okazję skonsultować swoje pomysły i od razu wcielić je w życie,
  • Łatwiej wykorzystasz wszystkie możliwości programu i nie pominiesz czegoś co ułatwi Ci codzienną pracę.

 

 

 

 

Zamów wersję testową na 14 dni!


Porozmawiajmy o usprawnieniach dla Twojego magazynu! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i przekonaj się, czy nasze narzędzia rozwiążą Twoje problemy z kompletacją z magazynu! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Zobacz powiązane tematy dotyczące obsługi magazynu dla Subiekta GT

Podziel się dobrą nowiną!