Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Rozwiązania logistyczne dla systemów ERP / WMS

Poniżej przedstawiamy nasze produkty integrujące się z systemami klasy ERP / WMS, wspierające procesy logistyczne w firmach prowadzących wysyłkę towarów.

PP Etykieta – tworzenie listów z ERP / WMS

PP Etykieta to dedykowane narzędzie do przygotowania dokumentów przewozowych na podstawie danych z Twojego systemu ERP / WMS.  Zamiast przepisywać dane do systemu kuriera możesz automatycznie otrzymać etykietę kurierską.

Niektóre funkcje programu:

  • Automatyczne przygotowanie etykiety kurierskiej 
  • Przygotowanie etykiety na żądanie systemu ERP / WMS
  • Automatyczne przygotowanie etykiety zastępczej w przypadku problemu z etykietą kurierską
  • przechowywanie danych w infrastrukturze klienta

PP Kompletacja dla systemów ERP / WMS

PP Kompletacja jest narzędziem pozwalającym na zweryfikowanie poprawności skompletowania zamówienia za pomocą skanera kodów kreskowych. Dane o zamówieniu pobierane są z systemu ERP / WMS, a operator skanując kody kreskowe towarów sprawdza asortyment. Rozwiązanie to może przydać się przy weryfikacji kompletności w trakcie przygotowania przesyłki lub do podziału na zamówienia przy zbiorczej kompletacji z magazynu.

PP Kolektor dla systemów ERP

System wsparcia procesów magazynowych: kompletacji, rozkładania i weryfikacji przyjęcia towaru na magazyn. Rozwiązanie składa się z modułu zarządzania dokumentami, serwera komunikacyjnego oraz natywnej aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android.


Porozmawiajmy o usprawnieniach dla Twojej firmy! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

 

Podziel się dobrą nowiną!