Subiekt nexo Magazyn – wydruk list magazynowych

Zamów wersję testową


Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym projektem, który pozwoli Ci usprawnić pracę magazynierów kompletujących towary za pomocą list magazynowych. Jeżeli terminale mobilne / kolektory danych nie leżą w kręgu Twoich zainteresowań, a zarządzanie magazynem przez wydruki zamówień już Ci nie wystarcza, przeczytaj w jaki sposób nasz program wesprze pracę Twoich magazynierów.

 

Drukowanie list magazynowych

Koniec z drukowanie zamówień czy faktur i bieganiem z nimi po magazynie. Z nami łatwo przygotujesz zbiorczą listę towarów do kompletacji z magazynu (order picking) na podstawie dokumentów zapisanych w Subiekcie nexo.

 


 

Drukuj tylko wybrane dokumenty

Skonfiguruj program w taki sposób, aby na magazyn trafiały tylko te dokumenty, które faktycznie powinny zostać skompletowane. Dzięki dużej ilości filtrów możesz ograniczać pobierane dokumenty z Subiekta nexo do tych, które posiadają odpowiednie: typy dokumentów, magazyny czy statusy.

 


 

Pomijaj opakowania i usługi

Masz możliwość wyboru jakie typy asortymentu będą wyświetlane w programie. Dzięki czemu na listach magazynowych nie będzie wyszczególnionych pozycji z usługami, czy opakowaniami.

Określ priorytety dla zamówień

Zamówienia klientów dzielimy na ważne i ważniejsze. Każde z nich może otrzymać inny priorytet dzięki określeniu punktacji dla flag i terminów realizacji, dzięki czemu pierwsze w kolejności realizowane będą zamówienia najważniejsze dla Ciebie i Twojego klienta.

 


 

Zapisz stany w Subiekcie nexo

Każda zmiana statusu kompletowanego dokumentu (zamówienia) może wywoływać zmianę flagi dokumentu w Subiekcie nexo. Dzięki takiemu podejściu użytkownicy Subiekta nexo mają wiedzę na jakim etapie jest kompletacja.

 


 

Zawartość listy magazynowej

Samodzielnie możesz określić jakie dane będą zawarte na liście magazynowej. Dzięki prostemu sterowaniu w łatwy sposób przygotujesz wygląd drukowanego dokumentu.

Kompletacja składników

Jeżeli pracujesz na kompletach w Subiekcie nexo, a produkty na magazynie są zwykle składnikami, możesz włączyć automatyczne rozbicie towaru na składniki. Dzięki temu na liście magazynowej będzie towar, który trzeba skompletować.

 


 

Automatyczne grupowanie

Jeżeli Twój proces zakłada, że rozbijanie na poszczególne zamówienia wykonywane jest na stanowisku pakowania, to na liście magazynowej możemy zgrupować te same towary, aby operator nie musiał weryfikować czy zliczył wszystkie wystąpienia danego towaru.

 


 

Przyjęcie z magazynu

Jeśli potrzebujesz informacji o zakończeniu kompletacji z magazynu, wykorzystaj funkcję zbiorczego oznaczania statusów dokumentu po zeskanowaniu numeru listy wysyłkowej. Wykorzystanie skanera klawiaturowego znacznie przyśpieszy proces.

Gdy brakuje towaru

Jeśli zabraknie towaru w magazynie, możesz nadać dokumentowi status braku towaru. W dodatkowym oknie oznaczysz brakujące towary, a program wyśle powiadomienie z informacją o brakach na wskazany w konfiguracji adres email. O tym i innych rodzajach powiadomień przeczytasz więcej w artykule „Powiadomienia w ecommerce”.

 


 

Wielu użytkowników i jedno stanowisko

Przygotowując funkcjonalności, projektowaliśmy je w taki sposób, aby można było wykonywać całość procesu na jednym stanowisku komputerowym. Wykorzystując kody kreskowe dla poszczególnych operatorów, będziesz wiedział co i komu zostało przydzielone do kompletacji.

 

 

 

Zamów wersję testową na 14 dni!

Zobacz powiązane tematy dotyczące obsługi magazynu dla Subiekta nexo