Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracje w ramach systemu ProstaPaczka

Integracje z kurierami, przewoźnikami i Pocztą Polską to jedna strona ProstejPaczki2. Po drugiej stronie znajdziemy systemy zasilające PP2 w dane. Dzięki takiemu podejściu pomyłki adresowe w zasadzie nie mają prawa wystąpić, a dodatkowo oszczędzamy ogromne ilości czasu! ProstaPaczka2 integruje się z Sello, Subiektem GT, Subiektem nexo, Wapro Mag ale także bezpośrednio z Allegro.

Jeśli pracujesz na innym systemie, zapraszamy do zapoznania się z sekcją Systemy IT. Posiadamy rozwiązanie dedykowane, które potrafi wpiąć się do oprogramowania sklepu internetowego (np do PRESTA SHOP), oprogramowania klasy ERP, WMS czy jakiejkolwiek bazy danych MySQL, MS SQL, Firebird czy ORACLE.

 

Integracje dla Subiekta GT

Logo Subiekt GT dla Prostapaczka2

Obsługa wysyłek dla Subiekta GT >>

Program integrujący się z systemem Subiekt GT, wspierający proces przygotowania przesyłek. Program wspiera cały proces od weryfikacji kompletności zamówienia z Subiekta GT, przygotowania dokumentów sprzedażowych, wydruku etykiet kurierskich i Poczty Polskiej, przekazania danych do Allegro, Subiekta GT i odbiorcy przesyłki, aż do rozliczenia pobrań i rozrachunków.

Obsługa magazynu dla Subiekta GT >>

Program integruje się z Subiektem GT i wspiera działania magazynowe w podstawowym zakresie. Program pozwala na przygotowanie list magazynowych z weryfikacją użytkownika oraz rozliczenia ich po kompletacji, z możliwością przekazywania informacji o statusie do Subiekta GT.

 


 

Integracje dla Subiekta nexo

Logo Subiekt nexo dla Prostapaczka2

Obsługa wysyłek dla Subiekta nexo >>

Program integruje się z Subiektem nexo lub Subiektem nexo PRO i wspiera proces przygotowania przesyłek, poprzez weryfikację kompletności zamówienia, wystawienie dokumentu sprzedaży, przygotowanie listu kurierskiego, przekazaniu listu do Subiekta nexo, Allegro, a nawet odbiorcy przesyłki.

 


 

Integracje dla Sello

Logo Sello dla Prostapaczka2

Obsługa wysyłek dla Sello >>

Program wspierający proces przygotowania przesyłek poprzez weryfikację kompletności, przygotowanie listów przewozowych, wydruku dokumentów końcowych, przekazania informacji do Subiekta GT lub Subiekta nexo, Allegro i odbiorcy przesyłki, aż do wsparcia rozliczania pobrań w Subiekcie GT.

Synchronizacja danych do Subiekta GT >>

Program pozwala na dopisywanie danych o transakcji do dokumentów (wstępnych i końcowych) Subiekta GT. Przenoszone są informacje potrzebne do poprawnej obsługi zamówień z poziomu Subiekta GT.

 


 

Integracje dla WAPRO Mag

Logo WAPRO Mag dla Prostapaczka2

Przygotowanie listów dla WAPRO MAG >>

Program pozwala na wydruk listów przewozowych dla większości kurierów, z możliwością uruchomienia wydruku bezpośrednio z programu WAPRO Mag, z możliwością przekazania informacji do WAPRO Maga, Allegro i odbiorcy przesyłki.

 


 

Integracje dla Allegro

Przygotowanie listów dla Allegro >>

Program pozwala na wydruk listów przewozowych w oparciu o dane transakcji pobranych bezpośrednio z Allegro. Na chwilę obecną lista integracji nie jest długa, ale chętnie ją poszerzymy – daj nam znać który przewoźnik Cię interesuje!

 


 

Integracje dedykowane

Integracje dla systemów ERP, dedykowanych lub sklepów internetowych >>

Program integruje się z dowolnym oprogramowaniem posiadającym dostęp do bazy danych i daje możliwość szybkiego przygotowania listów przewozowych i zwrócenia informacji do systemu źródłowego. Dzięki różnym modułom daje możliwość zdalnego lub automatycznego wywoływania przygotowania listu lub wyborze konkretnego zamówienia przez operatora.

 


 

Integracje z kurierami

Integracje z kurierami w ramach środowiska PP2

Program ProstaPaczka zintegrowany jest z najpopularniejszymi firmami kurierskimi, dzięki czemu pozwala na dowolność w wyborze kuriera, bez konieczności przesiadania się na inne oprogramowanie.

Udostępniamy możliwość integracji z: DHL, DHL ParcelShop, DPD Polska, DSV, FedEx, GEIS Cargo, GLS, GLS Czechy, Gls Germany, InPost WebTrucker, InPost Paczkomaty, InPost ShipX, JAS-FBG, Paczka w RUCH, Patron Service, PEKAES, ROHLIG SUUS, UPS.

 


 

Integracja z Pocztą Polską (Elektroniczny Nadawca)

Integracja ProstejPaczki z Elektronicznym Nadawcą Poczty Polskiej >>

Program zintegrowany jest z Elektronicznym Nadawcą Poczty Polskiej. Pozwala na przygotowanie wielu rodzajów przesyłek standardowych, jak i Allegro Dostawa. Integracja z Elektronicznym Nadawcą pozwala na samo wygenerowanie etykiety oraz zarządzenie zbiorem (dodawanie, usuwanie, zamykanie, aktualizacja) zmniejszając do minimum konieczność wchodzenia na stronę e-nadawcy.

 


 

Integracje z pośrednikami

Program zintegrowany jest z pośrednikami usług kurierskich i logistycznych, dzięki czemu można zmniejszyć koszty dostawy w początkowych etapach rozwoju firmy.

Dostępne są integracje z pośrednikami: Apaczka, Eurohermes, Paketo24, Sky Logistic, Świat Przesyłek.

Podziel się dobrą nowiną!