Przykłady wykorzystania modułu Magazynu dla Subiekta GT

Jak często zastanawiasz się jak działa Twoja konkurencja i co robi, aby optymalizować swoje procesy logistyczne? Wiesz, że wszystko można zrobić lepiej, szybciej, efektywniej, wydajniej?

Na poniższych stronach opisaliśmy procesy stosowane przez naszych klientów, które pozwalają im zyskać cenny czas, a dzięki automatyzacji ich załogi mogą zrealizować inne zadania, co przekłada się na realne zmniejszenie kosztu ich pracy.

Poniższe artykuły nie są twardymi zaleceniami i nie oczekujemy, że ktokolwiek zastosuje je w praktyce. Wiemy, że każda firma działa inaczej, dlatego ProstaPaczka umożliwia implementację różnych stylów pracy. Uważamy, że celem oprogramowania jest wspieranie działań biznesu. To ProstaPaczka ma się dostosować do Ciebie, a nie Ty i Twój biznes do oprogramowania.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi procesami obsługi magazynu ze wsparciem ProstejPaczki.

Ilustracja człowieka cieszącego się z odniesionego sukcesu - ProstaPaczka2 - Integracje z kurierami i Pocztą Polską - automatyzacja procesów logistycznych
 


 

Listy magazynowe

Zapoznaj się z zagadnieniem list magazynowych i zobacz proste przykłady, aby lepiej dobrać sposób pracy odpowiedni dla swojej firmy.

Listy magazynowe dla Subiekta GT

Kompletacja ze zbiorem dokumentów

Opis procesu w którym kompletacja odbywa się na podstawie wydrukowanych zamówień z Subiekta GT (oddzielny wydruk dla każdego zamówienia).

Kompletacja z wydruków zamówień Subiekta GT
 


 

Zobacz inne wpisy z kategorii PP Magazyn dla Subiekt GT

Podziel się dobrą nowiną!