Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Usługi dodatkowe

Poniżej prezentujemy listę usług dodatkowych świadczonych w sprawach powiązanych z naszym oprogramowaniem. Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z usług to prosimy o przesłanie formularza kontaktowego.
 


 

Dostosowanie programu

Brakuje Ci w naszym produkcie czegoś, co przyśpieszyły by Twój biznes? Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę na rozbudowę naszej aplikacji, aby wspierała Cię jeszcze lepiej.

Koszt: wycena indywidualna.

 


 

Wsparcie zdalne

W trakcie codziennej pracy czasami napotykamy na problemy, które ciężko rozwiązać bez posiadania specjalistycznej wiedzy dotyczącej produktu. Jeżeli nie wystarcza Tobie instrukcja, nie chcesz szukać rozwiązania na forum, ani składać zapytania drogą mailową, to możesz zamówień zdalne wsparcie naszego specjalisty.

Koszt: 150 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę.

 


 

Wsparcie przy uruchomieniu

Jeżeli chciałbyś zacząć korzystać z programu, ale brakuje Ci czasu na konfigurację, to możemy pomóc Ci w pierwszym uruchomieniu, abyś mógł szybko zacząć działać, bez konieczności czytania instrukcji czy szukania odpowiedzi na forum.

Wsparcie przy instalacji zdalnej

Koszt: 150 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę.

 


 

Kompleksowe wdrożenie

Wiesz czego potrzebujesz i szukasz oprogramowania które będzie maksymalnie dopasowane do procesu w Twojej firmie? Możemy zaproponować Tobie kompleksowe wdrożenie naszego oprogramowania wraz z dostosowaniem poszczególnych komponentów.

Koszt: wycena indywidualna.

 


 

SLA

Masz na tyle rozwinięty biznes, że potrzebujesz pewnego narzędzia z zapewnionym wsparciem? Możemy zaproponować Ci umowę serwisową z gwarantowanym czasem podjęcia zgłoszenia.

Koszt: wycena indywidualna.

 


 

System tylko Twój

Widzisz nasz potencjał, ale jednocześnie chcesz mieć stabilny mało rozwijany system, który działałby dokładnie tak jak tego potrzebujesz? Możemy przygotować wersję tylko dla Ciebie, która będzie rozwijana tylko pod Twoje potrzeby. Zyskasz swój własny system, bez ponoszenia ryzyka budowania wszystkiego od podstaw.

Koszt: wycena indywidualna.

 


 

Podziel się dobrą nowiną!