Cennik

START

37,00 zł*

STANDARD

61,00 zł*

PREMIUM

85,00 zł*

* cena netto za jeden miesiąc w przypadku zakupu rocznej licencji na użytkowanie programu. Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć aktualnie obowiązujący podatek VAT.

Skorzystaj z promocji!

ProstaPaczka pomoże Ci oszczędzić czas i pieniądze poprzez uproszczenie procesu obsługi zamówienia Twojego klienta. Będziesz mógł obsługiwać więcej zamówień każdego dnia, bez wzrostu kosztu ich obsługi. Niestety gdzieś trzeba zacząć. Decyzja o wprowadzeniu nowego oprogramowania lub jego zmianie, przygotowanie danych, instalacja i konfiguracja, testy... Robisz to raz, ale zajmuje to Twój cenny czas.

Wychodząc Ci na przeciw, zapraszamy do zakupu naszego pakietu startowego!

Za jedyne 290zł netto otrzymasz pakiet trzech godzin wdrożeniowych, które możesz wykorzystać podczas swojego pierwszego miesiąca z nami. Może to być zdalna instalacja i konfiguracja programu. Mogą to być konsultacje dotyczące sposobów wykorzystania programu w Twojej firmie. Może to być pokonanie pierwszych trudności czy odpowiedzi na pytania / wątpliwości, które mogą pojawić się w początkowym okresie. Możemy też po prostu pogadać o tym jak my widzimy ProstąPaczkę w e-commerce czy podzielić się naszym doświadczeniem. Będziesz miał pewność, że ktoś jest z Tobą i zawsze pomoże w przypadku problemów. Nie musimy dodawać, że zakup pakietu upoważnia Cię do obsługi priorytetowej.
Podsumowanie
Pakiet zawiera trzy godziny wsparcia, które można wykorzystać na kontakt z opiekunem (telefoniczny / mailowy / wsparcie zdalne za pośrednictwem AnyDesk) przez okres 30dni od daty zakupu. Zadania realizowane przez opiekuna muszą mieć bezpośredni związek z programem ProstaPacka2 (opiekun podejmuje działań w innych programach, nie konfiguruje urządzeń peryferyjnych, nie podejmuje współpracy z firmami trzecimi w imieniu klienta). Skorzystanie z pakietu startowego nie wymaga zakupu licencji na program ProstaPaczka. Niewykorzystane godziny nie podlegają wymianie na gotówkę, inne usługi czy programy oferowane przez LCSoft.  


 

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Usługi dodatkowe

 


 

UWAGA!

Dla posiadaczy ProstejPaczki oferujemy następujące rabaty (w zależności od posiadanej wersji):
PP START
– 10%
PP STANDARD
– 20%
PP PREMIUM I PRO
– 30%

A DODATKOWO!

ZA PRZEDŁUŻENIE W TERMINIE
– 10%
DRUGIE I KOLEJNE STANOWISKA
– 20%
 


 

Najczęściej zadawane pytania

Na ile stanowisk jest licencja?

Licencja jest na 1 stanowisko. Na każde kolejne trzeba dokupić koleją licencję.

Jak rozumiane jest stanowisko?

Stanowiskiem jest komputer z zainstalowanym programem i sesja połączenia zdalnego.

Co wliczone jest w abonament?

W ramach abonamentu dostosowujemy program do zmian wprowadzanych w Subiekcie nexo, oraz świadczymy wsparcie techniczne.

Jak udzielane jest wsparcie?

Sposób i czas obsługi zgłoszenia zależny jest od rodzaju posiadanego planu wsparcia. Zakres realizacji jest bardzo szeroki od zgłoszenia na forum do pomocy zdalnej i konsultacji telefonicznych. Szczegóły dostępne są na stronie plany wsparcia.

 


 

Zobacz inne wpisy z kategorii PP Magazyn dla Subiekt nexo

Podziel się dobrą nowiną!