Obsługa wysyłek dla Subiekta GT – kompleksowo i sprawnie


Subiekt GT nie musi zabierać Ci tak wiele czasu, jak obecnie. System do obsługi wysyłek i zapewniana przez Prostą Paczkę automatyzacja Subiekta sprawią, że przejdziesz na nowy, wyższy poziom pracy. Sprawdź możliwości, jakie daje nowa integracja z Subiekt GT. Pełna kontrola nad magazynem, szybkie generowanie listów przewozowych, wystawianie dokumentów, analiza poprawności danych oraz rozliczanie pobrań – obsługa wysyłek z wykorzystaniem Subiekt GT tak szybka, łatwa i intuicyjna jeszcze nie była.

Integracja z Subiekt GT w ramach ProstejPaczki to autorskie rozwiązanie opracowane przez zespół firmy LC Soft. Łączy dwa światy: techniczny, informatyczny (skryty w kodzie) oraz funkcjonalny, oparty na doświadczeniach firm, które korzystają z oprogramowania Prostej Paczki. W oparciu o analizy i doświadczenia naszych Klientów stworzyliśmy dodatek do Subiekta GT, który odpowiada ich potrzebom i oczekiwaniom. Skorzystaj z nowych możliwości – sprawdź, co zawiera integracja z Subiekt GT i poszerzony zakres funkcjonalności zapewniany przez Prostą Paczkę.

 

Pobierz bezpłatne demo!

 


 

Kontrola nad magazynem

Prosta Paczka sprawia, że praca w magazynie będzie łatwiejsza. Zbiorcza lista towarów do kompletacji z magazynu, precyzyjne filtrowanie dokumentów, ustalanie kolejności pobierania dokumentów i ustawianie priorytetów – to tylko część z funkcjonalności, które zmienią Twój magazyn w sprawne, szybkie i bezbłędne centrum logistyczne. System zarządzania listami magazynowymi, maksymalne wykorzystanie możliwości Subiekta GT, automatyzacja grupowania czy zachowań podczas kompletacji z magazynu to pewność, że wszystko masz pod kontrolą.

Sprawdź, jak można zmienić działanie magazynu przez integrację z Subiekt GT.

 

Przygotowanie listów przewozowych

Generowanie listów przewozowych wymaga indywidualności, a nie podejścia maszynowego – wiemy, jak ważne jest to dla naszych Klientów. Stąd kilka opcji: od ręcznego wyboru dokumentów po zbiorcze wydruki oraz wdrożenia automatyczne będące pod pełną kontrolą nadawcy. Uruchamianie wydruków przez skaner kodów kreskowych, wybór firmy przewozowej, rozbudowana integracja Subiekt GT z kurierami oraz systemem Poczty Polskiej – to tylko część z możliwości, jakie zapewnia Prosta Paczka. Aplikacja do obsługi i zamówień z wbudowaną komunikacją z sytemami firm kurierskich zapewni Ci  jeden intuicyjny proces – w ten sposób zwiększysz wydajność pracy w firmie. 

Zobacz więcej informacji: 

Szybkie i precyzyjne generowanie dokumentów za pobraniem z Subiekta GT to jedna z podstawowych funkcjonalności w e-commerce. Usługa wymaga szczególnej ostrożności; list przewozowy musi uwzględniać informację o prawidłowej kwocie pobrania. Integracja Prostej Paczki z Subiekt GT eliminuje potencjalny błąd ludzki – wyklucza brak pobrania na liście przewozowym lub zbyt wysoką kwotę pobrania. Integracja z Subiekt GT obejmuje m.in. płatności kredytowe oraz kartą płatniczą, kredyty kupieckie oraz pozwala na zaawansowaną indywidualizację. W ten sposób kwoty pobrania na etykiecie kurierskiej wypełniają się automatycznie, a Subiekt GT i dodatek od ProstejPaczki stoją na straży tego, by nic nie zakłóciło Twojego spokoju. 

Zobacz więcej informacji:

 

Pobierz bezpłatne demo!

 


 

Integracja z kurierami i Pocztą Polską

Automatyczne zlecanie przesyłek dla firm kurierskich może być wyjątkowo proste i szybkie. Integracja Prostej Paczki z Subiekt GT umożliwia drukowanie etykiet przewozowych kurierów. DPD, GLS Polska, GLS Czechy, GLS Germany, DHL, FedEx, InPost ShipX, Pekaes, UPS – niezależnie od tego, która firma kurierska obsługuje Twój biznes, zlecenie zrealizujesz teraz szybciej i sprawniej niż kiedykolwiek. Korzystasz z usług brokerów i porównywarek cen? Prosta Paczka to integracja Subiekt GT z pośrednikami kurierskimi – m.in. systemami: Apaczka, Eurohermes, Paketo24, Wysyłam z Allegro, Świat Przesyłek. Zapewniamy również dodatek do Subiekta, który umożliwia korzystanie z usług spedytorów – m.in. Db Schenker, DSV, GEIS Cargo oraz JAS-FBG i SUUS. 

Obsługa nadań do punktów odbioru

Subiekt GT jest także dobrym narzędziem, aby za jego pomocą obsługiwać nadania do punktów odbioru u różnych przewoźników. Możesz wybrać gdzie w dokumencie Subiekta GT przechowujesz informacje o punkcie odbioru, a ProstaPaczka przeniesie te dane w odpowiednie pola przewoźnika.
Wysyłaj do najpopularniejszych punktów odbioru obsługiwanych przez kurierów: DPD PickUp, DHL Parcel Shop, Paczkomaty, UPS Acces Point, oraz punktów odbioru w przesyłkach Poczty Polskiej: Pocztex kurier 48, Pocztex kurier 24, Paczka 24/48, Allegro Pocztex 48, Allegro Poczta Odbiór w punkcie.

Automatyczne przesyłki wielopaczkowe

Prowadzisz sprzedaż produktów, dla których z góry znasz wymiary paczek? A może masz system WMS, który potrafi wstawić takie dane do Subiekta GT? Wykorzystaj nasz moduł do automatycznego tworzenia przesyłek wielopaczkowych, który sam, na podstawie informacji z dokumentu lub towaru, utworzy odpowiednią ilość paczek w systemie kuriera.

Wysyłaj faktury elektronicznie!

Zależny Ci na obniżaniu kosztów i ryzyka pomyłek? Możesz przejść na elektroniczną wysyłkę faktur z Subiekta GT, które nie tylko obniży koszty drukowania, ale także uprości proces pakowania i wysyłki, zwiększy satysfakcję klienta, podniesie Twój prestiż przez wybranie pro-ekologicznego rozwiązania! Zobacz jak realizować elektroniczną wysyłkę faktur z Subiekta GT.

Zarządzanie wyglądem aplikacji

Setki dostępnych ustawień dotyczących pracy programu, to nie wszystko, co chcemy Ci zaoferować. Nasz dodatek do Subiekta GT ma także duże możliwości dopasowania jego wyglądu. Od kolorystyki całego programu (skórki), poprzez określenie miejsca przełączania modułów, zarządzanie dostępnymi filtrami i sekcjami, zakresu pozycji w menu kontekstowym dokumentu, aż po zaawansowane dostosowanie zestawienia dokumentów pobranych z Subiekta GT. Grupuj, sortuj, filtruj, powiększaj, zmieniaj kolor, krój czcionki, a nawet wybieraj ikony w zależności od zawartości komórki.


 

Automatyczna realizacja zamówień

Wystawianie dokumentów sprzedaży w Subiekcie GT jest jeszcze prostsze z wykorzystaniem ProstejPaczki. Automatyczna realizacja zamówienia  przed przygotowaniem listu pozwoli Ci oszczędzić czas na szukanie odpowiednich dokumentów. Jeżeli musisz mieć dokumenty sprzedaży wystawione przed procesem pakowania, możesz użyć funkcji zbiorczej realizacji zamówień Subiekta GT, aby ułatwić pracownikom masowe wystawianie dokumentów.


 

Weryfikacja kompletności towarów

Integracja z Subiekt GT sprawia, że wysyłka towarów nie będzie obarczona ryzykiem popełnienia błędu. Pozwól, aby oprogramowanie wspierało weryfikację kompletności towarów w zamówieniu Subiekta GT – w ten sposób wyeliminujesz podstawowe błędy, braki, wysyłkę niewłaściwych towarów z magazynu. System Prostej Paczki i skaner kodów kreskowych sprawią, że weryfikacja towarów wkładanych do paczki będzie bezbłędna.

 

Pobierz bezpłatne demo!

 


 


Wyższy poziom komunikacji

 

Dodatek do Subiekt GT od ProstejPaczki to też integracja z Allegro. W ten sposób zadbasz o automatyczne przekazywanie numeru listu przewozowego do Allegro natychmiast po jego utworzeniu. Dzięki temu  zbudujesz sprawny i automatyczny system łączący Twoje oferty i aukcje oraz system Subiekt GT. 

 

Zapis stanu realizacji w Subiekt GT to pewność, że cały Twój zespół ma bieżące informacje o aktualnym bilansie zamówień. W ten sposób status zakupów oraz wysyłki jest scentralizowany i oparty na automatycznym powiadomieniu użytkowników o bieżących zmianach danych. 

 

Informacje o statusie zamówień to dziś podstawa komunikacji z Klientem. Automatyczne powiadomienia o tym, co dzieje się z zamówioną przesyłką przekłada się na satysfakcję odbiorcy i mniejszą ilość zapytań bezpośrednio do sprzedawcy – w ten sposób dodatek do Subiekt GT przekłada się na większą efektywność pracy.

 


 

 

Monitoring doręczeń

Każdy biznes wymaga tego, by wiedzieć, co dzieje się z zamówieniem. Nakładka na Subiekt GT zapewniana przez Prostą Paczkę to Twój komfort. System automatycznych doręczeń pozwala na bieżącą reakcję – o potencjalnych problemach wiesz szybciej niż Twój Klient. Spraw, by miał poczucie wyjątkowości i tego, że cały czas masz kontrolę nad jego zamówieniem, a wróci z kolejnym. 

 


 

 

Rozliczanie pobrań

Subiekt GT to dziesiątki danych i labirynt, w którym łatwo się zagubić. Dodatek Prosta Paczka umożliwia importowanie zbiorcze zestawień pobrań. W ten sposób rozliczenia przesyłki w Prostej Paczce pozwoli znacząco skrócić rozliczanie rozrachunków  utworzonych przez Subiekt GT. Tu nie ma miejsca na błąd, pomyłkę czy opóźnienie. 

Zobacz, jak szybko można rozliczyć rozrachunki w Subiekcie GT.

 


 

Różne modele pracy

Każda firma trochę inaczej wykorzystuje Subiekta GT, ma inny magazyn, innych pracowników, inny asortyment i inny styl pracy. Nasz dodatek do Subiekta GT dostosowuje się do potrzeb różnych firm z sektora e-commerce. ProstaPaczka wspiera różne procesy logistyczne, od zbiorczego przygotowania wszystkich dokumentów niezbędnych do zrealizowania wysyłki, przez zaawansowany proces przygotowania takich dokumentów w momencie pakowania paczki, aż po dedykowany proces przygotowania dokumentacji przewozowej na podstawie skanowania kodu kreskowego towaru. Wdrażając ProstąPaczkę w swojej firmie nie będziesz ograniczony do jednego słusznego modelu pracy – sam zdecydujesz czego potrzebujesz.

Zbiorcze przygotowanie listów do wielu dokumentów Subiekta GT

Przygotowanie listu do pojedynczego dokumentu Subiekta GT

Przygotowanie listu po skanie kodu towaru
 


 

Wsparcie zdalne

ProstaPaczka to bardzo rozbudowane narzędzie, które pozwala pracować na wiele sposobów. Dostępne są setki zestawów ustawień, co przekłada się na tysiące parametrów. Daje to wielkie możliwości, ale też w niektórych przypadkach, gdy nie ma informatyka w firmie, może stanowić niepotrzebne utrudnienie.
Oszczędź sobie czas potrzebny na samodzielne wdrażanie nowego systemu i zamów usługę wsparcia zdalnego! Podczas połączenia zdalnego zainstalujemy i skonfigurujemy Twój produkt.

 • Zaoszczędzisz godziny, które musiałbyś poświęcić na samodzielne dochodzenie do najlepszych praktyk,
 • Zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na rozpoznanie nowego oprogramowania,
 • Przyśpieszysz wdrożenie rozwiązania i szybciej zaczniesz czerpać z niego korzyści,
 • Będziesz miał okazję skonsultować swoje pomysły i od razu wcielić je w życie,
 • Łatwiej wykorzystasz wszystkie możliwości programu i nie pominiesz czegoś co ułatwi Ci codzienną pracę.

 

Pobierz bezpłatne demo!

 


 

Dołącz do grona zadowolonych klientów

 

700 +

Wystawionych licencji

~2,5 mln

Uruchomień

86 %

Klientów zostaje i rozwija się z nami

 


 

Zobacz co mówią o nas klienci

[testimonial_view id=”1″]

 


 

POBIERZ BEZPŁATNE DEMO PROGRAMU PROSTA PACZKA

System integracji z Subiekt GT Prosta Paczka to oprogramowanie, które powstało z myślą o tym, by ułatwić, przyspieszyć i zrewolucjonizować pracę. Zobacz, jak działa w praktyce i dlaczego nasz dodatek pobrały już tysiące przedsiębiorców. Podaj nam swój adres – otrzymasz bezpłatny dostęp do testów, po którym zdecydujesz, czy Prosta Paczka i integracja z Subiekt GT zmieniły Twoją codzienność. 

  Adres email (obowiązkowy)

  Mój numer telefonu:

  Preferowane godziny kontaktu:


  W związku ze skorzystaniem z formularza kontaktowego, będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Administratorem danych osobowych jest LC Soft sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych są dostępne w ramach naszej polityki prywatności
   


  Porozmawiajmy o usprawnieniach dla Twojej firmy! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

  Zobacz inne wpisy z kategorii Subiekt GT

  Podziel się dobrą nowiną!