Subiekt GT – kompleksowa obsługa wysyłek

Zobacz jak używając Subiekta GT i ProstejPaczki możesz automatyzować procesy logistyczne i współpracę z przewoźnikami

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną

 

Kompletacja z magazynu

Gubisz się w stertach papierów przekazywanych na magazyn? Sprawdź jak nasze rozwiązanie rozwiąże Twój problem.

Wydawaj partiami zamówienia do kompletacji zgodnie z ustaloną kolejnością i miej wpływ na to, które zamówienia będą realizowane w pierwszej kolejności.

Nie wiesz kto i kiedy przyjął i zrealizował zamówienie? Kontrola użytkowników przy zmianie stanu kompletacji pomoże Ci sprawdzić kto za co odpowiada.

Zdarzają się braki towaru do zamówień? Oznacz zamówienie jako brak z automatycznym przesłaniem powiadomienia z informacją ile i czego brakuje.

Dowiedz się więcej o kompletacji z magazynu

ProstaPaczka automatycznie generuje listy przewozowe na podstawie danych z Subiekta GT, dzięki czemu unikniesz jakichkolwiek pomyłek

 


 

Dzięki ProstejPaczce przygotujesz automatyczne listy przewozowe dla ponad dwudziestu kurierów i Poczty Polskiej

Przygotowanie listów

Sprawdź jak dobrze mieć jedno narzędzie zintegrowane z wieloma kurierami. Skróć proces przygotowania listów przewozowych, dla wszystkich przewoźników, do kilku kliknięć.

Rozbudowana konfiguracja i wiele sposobów na przygotowanie listu przewozowego umożliwi Ci dostosowanie programu do Twoich potrzeb.

 


 

Wystaw dokumenty sprzedaży

Wykorzystując Sferę GT dla Subiekta GT możemy zrealizować zamówienie i wystawić dokument sprzedaży bezpośrednio na stanowisku pakowania.

Zapisz informacje o dokumencie sprzedaży w zamówieniu i ciesz się szybkim wystawianiem dokumentów bez korzystania z samego Subiekta GT.

Zobacz jak automatycznie realizować dokumenty

Pracując z ProstąPaczką dla Subiekt GT możesz automatycznie wystawiać dokumenty sprzedaży po przygotowaniu listu przewozowego

 


 

Zweryfikuj kompletność

Wysyłasz niechciane prezenty klientom lub musisz dosyłać towary, które nie zostały włożone do paczki? Weryfikuj poprawność kompletacji zamówienia na stanowisku pakowania za pomocą skanera kodów kreskowych i zmniejsz drastycznie liczbę pomyłek.

Sprawdź jak zweryfikować kompletność zamówienia!

 


 

Nie zapominaj o pobraniu

Funkcja rozpoznawania dokumentów za pobraniem, pozwoli Tobie zmniejszyć liczbę pomyłek przy wypisywaniu listów z COD. Będziesz musiał tylko dopilnować, aby dokument posiadał odpowiednią formę płatności, a ProstaPaczka na tej podstawie sama ustawi usługę pobrania.

Zobacz jak łatwo automatycznie ustawiać pobrania na listach przewozowych

Dzięki ProstejPaczce już nigdy nie zapomnisz o ustawieniu pobrania na liście przewozowym

 


 

ProstaPaczka zapisuje w dokumencie ważne dla Ciebie informacje

Zapisz informację w zamówieniu

Lubisz wiedzieć które zamówienia zostały już przygotowane? Zobacz jak nasze rozwiązanie może zaktualizować dokument w Subiekcie GT, abyś na bieżąco miał podgląd na stan pracy.

Szukasz sposobu na łatwe wyszukanie numeru listu? Możesz wybrać miejsce zapisu numeru, które najbardziej Ci odpowiada.

Sprawdź co jeszcze możesz edytować z poziomu PP2

 


 

Powiadom odbiorcę

Klienci cały czas dopytują się o numer listu przewozowego? Możesz wysłać do odbiorcy automatyczne powiadomienie e-mail z numerem listu i linkiem do strony śledzenia paczek. Możesz napisać swój własny szablon aby powiadomienie było spójne wizualnie z resztą korespondencji firmowej.

Dzięki ProstejPaczce możesz wysyłać automatyczne powiadomienia do swoich klientów - np. o etapie realizacji przesyłki

 


 

Allegro wymaga aby numery listów przewozowych były zapisywane przy transakcji - ProstaPaczka zrobi to za Ciebie!

Przekaż numery listów do Allegro.pl

Zamówienia w Subiekcie GT pochodzą z serwisu Allegro.pl? Możesz skorzystać z funkcji automatycznego wstawiania numeru listu do Allegro w ProstejPaczce i przestać się tym przejmować.

Zobacz jak automatycznie przekazywać numery listów przewozowych do Allegro!

 


 

Monitorowanie przesyłek

Musisz wiedzieć czy kurier nie „zgubił” jakiejś przesyłki? Możesz pobierać zbiorczo statusy wszystkich przesyłek i monitorować wybrane statusy, aby zareagować jeszcze przed zgłoszeniem od klienta.

ProstaPaczka potrafi aktualizować i śledzić statusy przesyłek dla wielu kurierów i przewoźników jednocześnie!

 


 

Dzięki ProstejPaczce możesz zbiorczo rozliczać pobrania w Subiekt GT

Rozlicz rozrachunki

Rozliczanie wpłat za pobrania jest dla Ciebie uciążliwe? W ramach ProstejPaczki możesz zarejestrować wpłatę pobrania na podstawie zbiorczego zestawienia otrzymanego od przewoźnika, a później w łatwy sposób rozliczyć rozrachunki z Subiekta GT.

Sprawdź jak szybciej i łatwiej rozliczać pobrania

 


 

 


 

1

 


Zacznij od pobrania bezpłatnej wersji demonstracyjnej!

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną

W mailu powitalnym otrzymasz zaproszenie do skorzystania z bezpłatnego okresu testowego, podczas którego otrzymasz dostęp do wszystkich wersji programu!

Zapraszamy!

2

 


Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania i rozwiąż problemy!

Podczas instalacji i konfiguracji programu mogą pojawić się pytania. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc, w których znajdziesz pomoc. Zacznij od krótkiego poradnika pokazującego jak poprawnie zainstalować i skonfigurować program: „jak zacząć?”. Po wstępnej konfiguracji pojawią się zapewne bardziej szczegółowe pytania. Odpowiedzi na nie możesz poszukać w instrukcji do programu: instrukcja.

3

 


Pamiętaj, że nie jesteś sam! Codziennie czekamy na Twoje uwagi!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na forum programu – zadaj pytanie i uzyskaj szybką odpowiedź od nas lub od społeczności. Na forum możesz znaleźć ciekawe zastosowania dla istniejących funkcjonalności lub zgłosić propozycje nowych rozwiązań. Ostatecznie, jeśli nadal Twoja ciekawość nie została zaspokojona, możesz napisać na office@lcsoft.pl