Subiekt nexo Magazyn – zamówienie wersji testowej

Wypełniając poniższy formularz poprosisz o wygenerowanie darmowego klucza, który pozwoli Ci na przetestowanie wszystkich funkcji dodatku do Subiekta nexo wspierającego pracę magazynu z wykorzystaniem list magazynowych.

Po wysłaniu formularza prześlemy Ci klucze testowe do wszystkich wersji programu (START, STANDARD, PREMIUM). Sam wybierzesz, która wersja Cię interesuje, a jak uznasz, że chcesz wyższą, to po prostu wpiszesz kolejny klucz 🙂

Wypełnij formularz, a my przygotujemy Ci 14-sto dniowy klucz testowy!

 


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LC Soft Sp. z o.o., ul. Gdańska 89/1, 85-022 Bydgoszcz, NIP: 9671424915, REGON: 38234241100000, KRS: 0000767159, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w celu przekazania linku do pobrania wersji demo programu ProstaPaczka2 oraz przedstawienia oferty na pełną wersję produktu. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.


    Podziel się dobrą nowiną!