Opis modułu dla Subiekta nexo

Zobacz jak używając Subiekta nexo i ProstejPaczki możesz automatyzować procesy logistyczne i współpracę z przewoźnikami

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną

 

Przygotowanie listów

Sprawdź jak dobrze mieć jedno narzędzie zintegrowane z wieloma kurierami. Skróć proces przygotowania listów przewozowych, dla wszystkich przewoźników, do kilku kliknięć.
Rozbudowana konfiguracja i wiele sposobów na przygotowanie listu przewozowego umożliwi Ci dostosowanie programu do Twoich potrzeb.

Zobacz jak łatwo w Prostej Paczce dla Subiekta nexo możemy zintegrować Cię z wieloma kurierami

 


 

ProstaPaczka automatycznie wystawia dokumenty sprzedaży również w Subiekcie nexo

Wystaw dokumenty sprzedaży

Masz już dość biegania z fakturami? Wykorzystując sferę w Subiekcie nexo PRO możemy zrealizować zamówienie i wystawić dokument sprzedaży bezpośrednio na stanowisku pakowania.

Chcę automatycznie realizować zamówienia w Subiekcie nexo

 


 

Zweryfikuj kompletność

Wysyłasz niechciane prezenty klientom lub musisz dosyłać towary, które nie zostały włożone do paczki? Weryfikuj poprawność kompletacji zamówienia na stanowisku pakowania za pomocą skanera kodów kreskowych i zmniejsz drastycznie liczbę pomyłek.

Sprawdź jak zweryfikować kompletność zamówienia!

Dokumenty przewozowe wystawiamy na podstawie danych z Subiekta nexo, więc będą zawsze poprawne

 


 

Po automatycznym przygotowaniu listu przewozowego zapiszemy jego numer wraz z najważniejszymi informacjami w Subiekcie nexo

Zapisz numer listu

Nie możesz znaleźć na jakim liście wysłałeś towar dla zamówienia? Zapisuj numer listu w dokumencie Subiekta nexo i zapewnij sobie szybkie wyszukiwanie w dwóch źródłach.

 


 

Powiadom odbiorcę

Klienci cały czas pytają o numer listu przewozowego? Możesz wysłać do odbiorcy automatyczne powiadomienie e-mail z numerem listu i linkiem do strony śledzenia paczek. Przygotujesz swój własny szablon wiadomości zgodny z wizerunkiem Twojej firmy.

Dzięki automatycznym powiadomieniom Twoi klienci będą zawsze wiedzieli na jakim etapie realizacji jest ich zamówienie

 


 

W ProstejPaczce możesz monitorować statusy przesyłek dla wszystkich kurierów jednocześnie

Monitorowanie przesyłek

Musisz wiedzieć czy kurier opóźnia doręczenie jakiejś przesyłki? Możesz pobierać zbiorczo statusy wszystkich przesyłek i monitorować wybrane statusy, aby zareagować jeszcze przed zgłoszeniem od klienta.

 


 

 


 

1

 


Zacznij od pobrania bezpłatnej wersji demonstracyjnej!

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną

W mailu powitalnym otrzymasz zaproszenie do skorzystania z bezpłatnego okresu testowego, podczas którego otrzymasz dostęp do wszystkich wersji programu!

Zapraszamy!

2

 


Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania i rozwiąż problemy!

Podczas instalacji i konfiguracji programu mogą pojawić się pytania. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc, w których znajdziesz pomoc. Zacznij od krótkiego poradnika pokazującego jak poprawnie zainstalować i skonfigurować program: „jak zacząć?”. Po wstępnej konfiguracji pojawią się zapewne bardziej szczegółowe pytania. Odpowiedzi na nie możesz poszukać w instrukcji do programu: instrukcja.

3

 


Pamiętaj, że nie jesteś sam! Codziennie czekamy na Twoje uwagi!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na forum programu – zadaj pytanie i uzyskaj szybką odpowiedź od nas lub od społeczności. Na forum możesz znaleźć ciekawe zastosowania dla istniejących funkcjonalności lub zgłosić propozycje nowych rozwiązań. Ostatecznie, jeśli nadal Twoja ciekawość nie została zaspokojona, możesz napisać na office@lcsoft.pl