Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Jak sobie radzić z błędami adresowymi podczas tworzenia etykiety kurierskiej?

W aplikacji PP Kolektor dajemy Wam możliwość automatycznego generowania i drukowania etykiet kurierskich różnych przewoźników, co znacznie ułatwia proces wysyłki paczek. Jednak czasami zdarza się, że etykieta nie zostanie wydrukowana z powodu błędów w danych odbiorcy lub danych opakowań. Dlatego też, nasza aplikacja wprowadza funkcjonalność projektowania i drukowania etykiet własnych / etykiet zastępczych, które mogą być przydatne w takich sytuacjach. Wydrukowanie etykiety zastępczej pozwoli na odłożenie przesyłki na bok, do czasu rozwiązania problemu, a magazynier może bez problemu pracować dalej. Gdy tylko problem zostanie rozwiązany, przesyłkę można obsłużyć w osobnym procesie. 

Gdy wystąpi błąd generowania listu przewozowego, użytkownik może z łatwością wydrukować etykietę własną / etykietę zastępczą, która zawiera niezbędne informacje dotyczące przesyłki. Najważniejszą informacją w tym przypadku będzie kod kreskowy zamówienia, które zostało spakowane, ale możemy też wydrukować np. komunikat błędu zwracany przez przewoźnika, dane odbiorcy itd. Etykietę własną można dowolnie konfigurować, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Drukowanie etykiety własnej pozwala na szybkie zidentyfikowanie paczki i wygenerowanie kolejnej etykiety po usunięciu błędu w danych. Użytkownik może zawrzeć na etykiecie informacje takie jak numer zamówienia, dane odbiorcy, adres wysyłki, a także wszelkie dodatkowe informacje istotne dla procesu obsługi przesyłki.

Dzięki możliwości drukowania etykiety własnej / etykiety zastępczej w aplikacji PP Kolektor, użytkownicy zyskują większą kontrolę nad wysyłką paczek i mogą szybko reagować na ewentualne błędy danych. To ważne narzędzie, które pomaga w utrzymaniu efektywności procesu wysyłki oraz poprawia obsługę klienta.

 


Porozmawiajmy o magazynie! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Zobacz inne wpisy z kategorii Kolektory

Podziel się dobrą nowiną!