Opis modułu dla WaPRO Mag

Zobacz jak używając Wapro Mag i ProstejPaczki możesz automatyzować procesy logistyczne i współpracę z przewoźnikami

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną

 

Przygotowanie listów

Sprawdź jak dobrze mieć jedno narzędzie zintegrowane z wieloma kurierami. Skróć proces przygotowania listów przewozowych, dla wszystkich przewoźników, do kilku kliknięć.

Rozbudowana konfiguracja i wiele sposobów na przygotowanie listu przewozowego umożliwi Ci dostosowanie programu do Twoich potrzeb.

ProstaPaczka to integracja z wieloma kurierami i PocztąPolską - wszystko w jednym miejscu wraz z pełną historią nadań

 


 

ProstaPaczka współpracując z WAPRO Mag może wystawiać automatyczne listy przewozowe bezpośrednio z WAPRO Mag

Wystawiaj listy z WAPRO Maga

Nie lubisz przełączać się między programami? Dzięki operacjom dodatkowym WAPO Maga będziesz mógł przygotować etykietę bezpośrednio z poziomu WAPRO Mag.

 


 

Zapisz informację w zamówieniu

Szukasz sposobu na łatwe wyszukanie numeru listu? Możesz włączyć automatyczne wstawianie numeru listu do zamówienia w WAPRO i zawsze mieć ten numer pod ręką.

Również w WAPRO Mag ProstaPaczka zapisuje najważniejsze dla Ciebie informacje wraz z numerem listu przewozowego

 


 

ProstaPaczka automatycznie przekaże najważniejsze informacje klientowi (mailem) na każdym etapie realizacji zamówienia

Powiadom odbiorcę

Klienci cały czas dopytują się o numer listu przewozowego? Możesz wysłać do odbiorcy automatyczne powiadomienie e-mail z numerem listu i linkiem do strony śledzenia paczek. Możesz napisać swój własny szablon aby powiadomienie było spójne wizualnie z resztą korespondencji firmowej.

 


 

Przekaż numery listów do Allegro.pl

Zamówienia w WAPRO Mag pochodzą z serwisu Allegro.pl? Możesz skorzystać z funkcji automatycznego wstawiania numeru listu do Allegro w ProstejPaczce i prze i cieszyć się kilkoma minutami wolnego.

Spełniamy oczekiwania Allegro dotyczące wstawiania numerów przesyłek do transakcji - robimy to automatycznie

 


 

W ProstejPaczce możesz śledzić statusy przesyłek dla wszystkich przewoźników jednocześnie

Monitorowanie przesyłek

Musisz wiedzieć czy kurier nie „zgubił” jakiejś przesyłki? Możesz pobierać zbiorczo statusy wszystkich przesyłek i monitorować wybrane statusy, aby zareagować jeszcze przed zgłoszeniem od klienta.

 


 

 


 

1

 


Zacznij od pobrania bezpłatnej wersji demonstracyjnej!

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną

W mailu powitalnym otrzymasz zaproszenie do skorzystania z bezpłatnego okresu testowego, podczas którego otrzymasz dostęp do wszystkich wersji programu!

Zapraszamy!

2

 


Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania i rozwiąż problemy!

Podczas instalacji i konfiguracji programu mogą pojawić się pytania. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc, w których znajdziesz pomoc. Zacznij od krótkiego poradnika pokazującego jak poprawnie zainstalować i skonfigurować program: „jak zacząć?”. Po wstępnej konfiguracji pojawią się zapewne bardziej szczegółowe pytania. Odpowiedzi na nie możesz poszukać w instrukcji do programu: instrukcja.

3

 


Pamiętaj, że nie jesteś sam! Codziennie czekamy na Twoje uwagi!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na forum programu – zadaj pytanie i uzyskaj szybką odpowiedź od nas lub od społeczności. Na forum możesz znaleźć ciekawe zastosowania dla istniejących funkcjonalności lub zgłosić propozycje nowych rozwiązań. Ostatecznie, jeśli nadal Twoja ciekawość nie została zaspokojona, możesz napisać na office@lcsoft.pl