Kompleksowa obsługa wysyłek dla WaPRO Mag

Zobacz jak używając Wapro Mag i ProstejPaczki możesz automatyzować procesy logistyczne i współpracę z przewoźnikami

Pobierz bezpłatne demo!

 

Przygotowanie listów

Sprawdź jak dobrze mieć jedno narzędzie zintegrowane z wieloma kurierami. Skróć proces przygotowania listów przewozowych, dla wszystkich przewoźników, do kilku kliknięć.

Rozbudowana konfiguracja i wiele sposobów na przygotowanie listu przewozowego umożliwi Ci dostosowanie programu do Twoich potrzeb.

ProstaPaczka to integracja z wieloma kurierami i PocztąPolską - wszystko w jednym miejscu wraz z pełną historią nadań

 

Kompletacja dokumentu

Mechanizm weryfikacji kompletności zamówienia  WAPRO Mag pomoże Ci czuwać nad tym, aby w przesyłce było tylko to co zamówił klient. Wykorzystując kody kreskowe przypisane do towaru w WAPRO Mag-u będziesz mieć możliwość szybkiej weryfikacji towaru przed umieszczeniem w paczce.

Kompletację dokumentu możesz uruchamiać ręcznie, skanując kod kreskowy z numerem dokumentu lub bezpośrednio z operacji dodatkowych dokumentu w WAPRO.

Integracja z kurierami i Pocztą Polską

Automatyczne zlecanie przesyłek dla firm kurierskich może być wyjątkowo proste i szybkie. Integracja Prostej Paczki z WAPRO Mag umożliwia drukowanie etykiet przewozowych kurierów DPD, GLS Polska, GLS Czechy, GLS Germany, DHL, FedEx, InPost ShipX, Pekaes, UPS. Niezależnie od tego, która firma kurierska obsługuje Twój biznes, zamówienie zrealizujesz teraz szybciej i sprawniej niż kiedykolwiek. Korzystasz z usług brokerów i porównywarek cen? Prosta Paczka to integracja WAPRO Mag z pośrednikami kurierskimi – m.in. systemami: Apaczka, Eurohermes, Paketo24, Wysyłam z Allegro, Świat Przesyłek. Zapewniamy również dodatek do WAPRO Mag-a, który umożliwia korzystanie z usług spedytorów – m.in. Db Schenker, DSV, GEIS Cargo oraz JAS-FBG i SUUS. 

Obsługa nadań do punktów odbioru

WAPRO Mag jest także dobrym narzędziem, aby za jego pomocą obsługiwać nadania do punktów odbioru u różnych przewoźników. Możesz wybrać gdzie w dokumencie WAPRO Mag-a przechowujesz informacje o punkcie odbioru, a ProstaPaczka przeniesie te dane w odpowiednie pola przewoźnika.
Wysyłaj do najpopularniejszych punktów odbioru obsługiwanych przez kurierów: DPD PickUp, DHL Parcel Shop, Paczkomaty, UPS Acces Point, oraz punktów odbioru w przesyłkach Poczty Polskiej: Pocztex kurier 48, Pocztex kurier 24, Paczka 24/48, Allegro Pocztex 48, Allegro Poczta Odbiór w punkcie.


 

ProstaPaczka współpracując z WAPRO Mag może wystawiać automatyczne listy przewozowe bezpośrednio z WAPRO Mag

Wystawiaj listy z WAPRO Maga

Nie lubisz przełączać się między programami? Dzięki operacjom dodatkowym WAPO Maga będziesz mógł przygotować etykietę bezpośrednio z poziomu dokumentu WAPRO Mag. Możesz też użyć gniazd rozszerzeń aby automatycznie tworzyć listy przewozowe.

 


 

Zapisz informację w zamówieniu

Szukasz sposobu na łatwe wyszukanie numeru listu? Możesz włączyć automatyczne wstawianie numeru listu do zamówienia WAPRO lub pola dodatkowego i zawsze mieć ten numer pod ręką. Możesz też zapisywać numer listu w powiązanych dokumentach i mieć do niego dostęp niezależnie od tego czy otworzysz dokument handlowy, magazynowy czy zamówienie.

Również w WAPRO Mag ProstaPaczka zapisuje najważniejsze dla Ciebie informacje wraz z numerem listu przewozowego

 


 

ProstaPaczka automatycznie przekaże najważniejsze informacje klientowi (mailem) na każdym etapie realizacji zamówienia

Powiadom odbiorcę

Klienci cały czas dopytują się o numer listu przewozowego? Możesz wysłać do odbiorcy automatyczne powiadomienie e-mail z numerem listu i linkiem do strony śledzenia paczek. Możesz napisać swój własny szablon aby powiadomienie było spójne wizualnie z resztą korespondencji firmowej.

Zobacz, jak stosować automatyczne powiadomienia w ecommerce

 


 

Przekaż numery listów do Allegro.pl

Zamówienia w WAPRO Mag pochodzą z serwisu Allegro.pl? Możesz skorzystać z funkcji automatycznego wstawiania numeru listu do Allegro w ProstejPaczce i prze i cieszyć się kilkoma minutami wolnego.

Spełniamy oczekiwania Allegro dotyczące wstawiania numerów przesyłek do transakcji - robimy to automatycznie

 


 

W ProstejPaczce możesz śledzić statusy przesyłek dla wszystkich przewoźników jednocześnie

Monitorowanie przesyłek

Musisz wiedzieć czy kurier nie „zgubił” jakiejś przesyłki lub czy występują jakieś problemy przy doręczeniu? Możesz pobierać zbiorczo lub automatycznie statusy wszystkich przesyłek i monitorować wybrane statusy, aby zareagować jeszcze przed zgłoszeniem od klienta.

 


 

Zarządzanie wyglądem aplikacji

Setki dostępnych ustawień dotyczących pracy programu, to nie wszystko, co chcemy Ci zaoferować. Nasz dodatek do Subiekta GT ma także duże możliwości dopasowania jego wyglądu. Od kolorystyki całego programu (skórki), poprzez określenie miejsca przełączania modułów, zarządzanie dostępnymi filtrami i sekcjami, zakresu pozycji w menu kontekstowym dokumentu, aż po zaawansowane dostosowanie zestawienia dokumentów pobranych z Subiekta GT. Grupuj, sortuj, filtruj, powiększaj, zmieniaj kolor, krój czcionki, a nawet wybieraj ikony w zależności od zawartości komórki.

 


 

Wsparcie zdalne

ProstaPaczka to bardzo rozbudowane narzędzie, które pozwala pracować na wiele sposobów. Dostępne są setki zestawów ustawień, co przekłada się na tysiące parametrów. Daje to wielkie możliwości, ale też w niektórych przypadkach, gdy nie ma informatyka w firmie, może stanowić niepotrzebne utrudnienie.
Oszczędź sobie czas potrzebny na samodzielne wdrażanie nowego systemu i zamów usługę wsparcia zdalnego! Podczas połączenia zdalnego zainstalujemy i skonfigurujemy Twój produkt.

  • Zaoszczędzisz godziny, które musiałbyś poświęcić na samodzielne dochodzenie do najlepszych praktyk,
  • Zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na rozpoznanie nowego oprogramowania,
  • Przyśpieszysz wdrożenie rozwiązania i szybciej zaczniesz czerpać z niego korzyści,
  • Będziesz miał okazję skonsultować swoje pomysły i od razu wcielić je w życie,
  • Łatwiej wykorzystasz wszystkie możliwości programu i nie pominiesz czegoś co ułatwi Ci codzienną pracę.

 


 

 


 

1

 


Zacznij od pobrania bezpłatnej wersji demonstracyjnej!

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną

W mailu powitalnym otrzymasz zaproszenie do skorzystania z bezpłatnego okresu testowego, podczas którego otrzymasz dostęp do wszystkich wersji programu!

Zapraszamy!

2

 


Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania i rozwiąż problemy!

Podczas instalacji i konfiguracji programu mogą pojawić się pytania. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc, w których znajdziesz pomoc. Zacznij od krótkiego poradnika pokazującego jak poprawnie zainstalować i skonfigurować program: „jak zacząć?”. Po wstępnej konfiguracji pojawią się zapewne bardziej szczegółowe pytania. Odpowiedzi na nie możesz poszukać w instrukcji do programu: instrukcja.

3

 


Pamiętaj, że nie jesteś sam! Codziennie czekamy na Twoje uwagi!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na forum programu – zadaj pytanie i uzyskaj szybką odpowiedź od nas lub od społeczności. Na forum możesz znaleźć ciekawe zastosowania dla istniejących funkcjonalności lub zgłosić propozycje nowych rozwiązań. Ostatecznie, jeśli nadal Twoja ciekawość nie została zaspokojona, możesz napisać na office@lcsoft.pl

Podziel się dobrą nowiną!