Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Zaufali nam!

 


 

„Prosta Paczka jest jednym z kluczowych programów tworzących niezwykle wydajny, automatyczny system realizacji wysyłek. Jako taki, musi być niezawodny i błyskawicznie dostosowywać się do wszelkiego rodzaju zmian na platformach i programach powiązanych. Regularne, bardzo częste aktualizacje, natychmiastowa pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów (nawet jeśli ich przyczyna nie jest po stronie programu) i doskonały kontakt, w zestawieniu ze świetnymi funkcjami programu które są stale poszerzane powoduje, że program jest nie tylko doskonały na teraz, ale rozwija się wraz z rozwojem naszej firmy jak i całego rynku e-commerce.
Szczerze polecam i dziękuję za dotychczasową współpracę!”

 


 

„Bez Prostej Paczki nie poradzilibyśmy sobie z ogromem zamówień podczas skoku sprzedaży internetowej spowodowanego koronawirusem. Najważniejsze dla nas jest, że gdy przewoźnicy wprowadzają nowe zasady działania, Prosta Paczka za nimi nadąża, a pomoc techniczna odpisuje praktycznie od razu i nigdy nie zostawia nas z nierozwiązanym problemem.”

 


 

„Jeśli stawiasz na wygodę, automatyzację oraz wydajność pracy to Prosta Paczka jest dla Ciebie! Jest to jeden z tych programów, które ułatwiły i przede wszystkim przyśpieszyły nam pracę. Dzięki Prostej Paczce nadajemy przesyłki kilkoma kliknięciami, a co najważniejsze nie borykamy się już z największym problemem, czyli zwyczajnym błędem ludzkim. Teraz nie ma możliwości popełnienia błędu, ponieważ wszystko drukuje się z automatu. Prawda jest taka, że skorzystaliśmy z Prostej Paczki o parę lat za późno. Daję 10/10 także ze względu na obsługę klienta, która tu jest na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy!”

 


 

„Prosta Paczka jest narzędziem bez którego obecnie nie wyobrażamy sobie funkcjonowania w sferze e-commerce. W jednym miejscu mamy spięte różne metody dostaw. Realizacja zamówień jest prosta i szybka. System działa w sposób zautomatyzowany, jednocześnie pozostając prostym w obsłudze dla personelu. Uniwersalność aplikacji pozwala stworzyć „kombajn” do generowania listów przewozowych, przy jednoczesnym skonfigurowaniu tylko potrzebnych funkcji.

Pełen szacunek dla programistów, bo muszą wykazywać się ogromną wiedzą nie tylko programistyczną. Warto dodać, że produkt jest cały czas aktualizowany, tak aby funkcjonalność narzędzia była pomocna i przyjazna użytkownikowi każdego dnia.

Polecam, to naprawdę bardzo dobre narzędzie.”

 


 

„Wybór programu ProstaPaczka2 okazał się dla nas strzałem w 10! Właśnie tego potrzebuje firma prowadząca sprzedaż wysyłkową. Wzorowy kontakt z producentem i szybko udzielana pomoc. Program doskonale współpracuje z innymi aplikacjami, przyspiesza i usprawnia pracę. Korzystając z ProstaPaczka2, unikamy błędów związanych z wysyłką. Co jest priorytetowe i przekłada się na sprawne realizowanie zamówień naszych klientów. Co więcej, zawsze możemy liczyć na ekspresowe odpowiedzi na pytania i wątpliwości. Sprawdziliśmy, korzystamy, jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i polecamy. Firma reaguje na nasze potrzeby, by sprostać naszym oczekiwaniom, a tym samym oczekiwaniom naszych klientów. Dziękujemy!”

 


 

„Dzięki aplikacji ProstaPaczka2 działającej w połączeniu z aplikacją SubiektGT, zautomatyzowaliśmy generowanie listów przewozowych do przesyłek oraz proces komunikacji z klientami, dzięki czemu na bieżąco są oni informowani o statusie swojego zamówienia. Dodatkowo ProstaPaczka2 pozwala nam przekazywać informację o przesyłkach do zewnętrznych systemów sprzedażowych, za pośrednictwem API. Naszym zdaniem jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji tego typu na rynku, która w znacznym stopniu pozwala zoptymalizować pracę magazynu. Polecamy.”

 


 

„Korzystamy z Prostej Paczki od ponad 2 lat. Od tego czasu efektywność pracy związanej z obsługą przesyłek wzrosła bardzo wyraźnie.
Jest to bardzo elastyczne narzędzie – skorzystaliśmy z wielu spersonalizowanych dodatków i funkcjonalności.
Zespół LC Soft bardzo pomocny i zawsze znajduje rozwiązanie dla zgłaszanego zapotrzebowania.
Program jest na bieżąco aktualizowany co gwarantuje kompatybilność z nowymi rozwiązaniami API zarówno przewoźników jak i serwisów sprzedażowych (np. Allegro.pl).

Prosta Paczka pozwala w łatwy sposób zdefiniować preferencje dotyczące każdego z przewoźników.
Natomiast szybki dostęp do historii przesyłek i rozbudowany mechanizm filtrowania wyników jest bardzo pomocny przy analizie nadawanych paczek.

Program spełnił wszystkie oczekiwania oraz pozwolił wdrożyć wiele niestandardowych rozwiązań.”

 


 

„Takiego wsparcia i obsługi mogą firmie LC SOFT pozazdrościć niemal wszyscy, szybkość reakcji, profesjonalizm i wysoka kultura obsługi to wcale nie norma w dzisiejszych czasach. Z całą odpowiedzialnością polecamy i rekomendujemy.”

 


 

„Polecam Prosta Paczkę 2 bo dzięki niej zyskaliśmy dużo czasu i wyeliminowaliśmy błędy powstające przy ręcznym przepisywaniu danych, a list przewozowy generujemy dwoma kliknięciami myszką. Firma LC Soft służy błyskawiczną i fachową pomocą.”

 


 

„Korzystamy z Prostej Paczki już przez 2 lata, naszym zdaniem — warto spróbować przetestować to oprogramowanie. Obecnie jest to program dość rozbudowany, który znacząco usprawnił naszą pracę z wydrukiem etykiet i paragonów. Zdecydowanie na plus jest tutaj krótki czas odpowiedzi ze strony twórców na napotkane problemy i szybkie reagowanie. Zdecydowanie polecamy.”

 


 

„Prostej Paczki używamy już ponad 5 lat. Jeśli ktoś wystawia w dzisiejszych czasach listy przewozowe ręcznie, a nie na podstawie dokumentów/zamówień to zdecydowanie powinien jeszcze dzisiaj kupić ten program.
Program rozwojowy, jak coś nie działa, brakuje funkcjonalności jest dobra reakcja, częste aktualizację z poprawkami nowymi funkcjonalnościami. Widać że twórcom zależy na rozwoju produktu.”

 


 

„Dzięki programowi ProstaPaczka nasza codzienna praca uległa znacznemu przyśpieszeniu. Teraz po wystawieniu faktury lub paragonu, praktycznie natychmiast drukuje się list przewozowy. Przy znacznym nawale pracy, funkcja ta jest bezcenna. Jeśli posiadasz sklep internetowy i prowadzisz wysyłkę, to program ProstaPaczka jest właśnie dla Ciebie.”

 


 

„Korzystamy z Prostej Paczki2 od kilku lat i nie wyobrażamy sobie, że mogłoby jej nie być. To kompleksowy, niezawodny i intuicyjny integrator z serwisami firm kurierskich. Oprócz tego cenimy błyskawiczny i rzetelny support. Dzięki Prostej Paczce2 szybko i bez błędów nadajemy codziennie kilkaset przesyłek. Obecność danego przewoźnika w Prostej Paczce2 jest warunkiem koniecznym, aby rozpocząć rozmowę o ofercie.”

 


 

„Program PP2 pomógł nam znacznie usprawnić procesy logistyczne w naszym magazynie, a także dzięki synchronizacji z Subiektem GT uniknąć błędów przy generowaniu listów przewozowych „ręcznie”. Bardzo dobry kontakt z firmą LC Soft, pomocni na każdym etapie wdrożenia.”

 


 

„Rozwiązania dostarczane przez zespół LC-Soft posiadają przyjazny interfejs łatwy w obsłudze, a producent stale rozwija funkcjonalność systemu odpowiadając na zapotrzebowanie rynku. Obsługa Klienta reaguje sprawnie i rzeczowo. Zdecydowanie polecamy.”

 


 

Bardzo polecam Wasz program, nie tylko ze względu na jego funkcjonalność ale co równie istotne (jeśli nie bardziej) – ze względu na wsparcie techniczne. Szybkie i merytoryczne odpowiedzi na pytania mogą być wzorem dla innych deweloperów oprogramowania. ?

 


 

„Prostą Paczkę zainstalowaliśmy w wersji demo kilka lat temu i już tego samego dnia okazało się, że spełnia ona nasze oczekiwania: instalacja i konfiguracja programu jest bardzo łatwa, a listy przewozowe generujemy od tego czasu szybko i bez błędów. Ponadto komunikacja z Twórcami tego programu jest znakomita. Polecamy!”

 


 

„Program Prosta Paczka zintegrowany jest ze większością systemów firm kurierskich w Polsce. Łatwy, prosty i czytelny interfejs użytkownika sprawia, że korzystanie z niego przystępne jest praktycznie dla każdego. Tworzenie setek listów przewozowych jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Idealne rozwiązanie dla osób / firm prowadzących sprzedaż wysyłkową niezależnie od skali zamówień.”

 


 

Producent mat i pianek wygłuszających.

„Dzięki zastosowaniu Prostej Paczki w naszej firmie zwiększyliśmy poziom obsługi klienta. Pozwoliło nam to na szybsze drukowanie paczek dla kontrahentów indywidualnych jak i hurtowych.
Po integracji z Sello i Subiektem odbiorca automatycznie dostaje powiadomienie o numerze przesyłki i ma pewność, że produkt został wysłany natychmiast po zakupie.
W obecnej chwili nie wyobrażamy sobie powrócić do starej formy czyli ręcznego obsługiwania. Prosta Paczka jest nam niezbędna.”

 


 

„Korzystamy z Prostej paczki i możemy ją zdecydowanie polecić. ProstaPaczka pozwoliła nam na zautomatyzowanie naszej pracy i przyśpieszenie części procesów. Na uwagę zasługuje wyjątkowa szybka i pomocna obsługa. Cena za usługę jest w zupełności adekwatna do otrzymanych korzyści.”

 


 

„ProstaPaczka bardzo ułatwiła pracę związaną z wysyłką towarów. Dzięki programowi udało się ograniczyć do minimum proces przygotowania wysyłek dzięki czemu zaoszczędziliśmy na czasie i wyeliminowaliśmy ewentualne pomyłki w adresowaniu.”

 


 

„W porównaniu z programem konkurencji którego używaliśmy do tej pory czas przygotowania przesyłki zmniejszył się o połowę. Program spełnia nasze wszystkie oczekiwania – zwłaszcza co do Paczkomatów Inpost, na których nam szczególnie zależało. Twórcy programu przewidzieli, że nie każda firma jest taka sama, stąd istnieje naprawdę dużo możliwości ustawień w kierunku Subiekt – Kurier.”

 


 

„Program ProstaPaczka2 pozwolił nam znacząco usprawnić obsługę wysyłek naszych zamówień. Aplikacja jest prosta w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy do jej używania. Dzięki połączeniu z SubiektemGT oraz Sello program generuje u nas etykiety do setek transakcji dziennie. Twórcy aplikacji bardzo szybko reagują na każdy zgłoszony problem i go ekspresowo rozwiązują. Pozostaje mi tylko szczerze polecić program. Zaoszczędziliśmy dzięki niemu kupę czasu i pieniędzy!”

 


 

„Profesjonalna firma mająca w swojej ofercie programy ułatwiająca obsługę E-commerce. Bardzo dobre i szybkie wsparcie związane z pytaniami dotyczącymi obsługi programów.”

 


 

„Program ProstaPaczka2 pozwolił nam mocno usprawnić obsługę wysyłek naszych zamówień. Aplikacja pozwala na generowanie małych przesyłek kurierskich jak i większych paletowych. Dzięki połączeniu z SubiektemGT oraz Sello program generuje u nas etykiety do setek transakcji dziennie. Wyszukanie paczki w historii jest banalnie proste i szybkie. Na bieżąco są też aktualizacje, by wszystko działało bez zarzutu.”

 


 

 

Producent mat i pianek wygłuszających.
 
Podziel się dobrą nowiną!