Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

PP Kolektor dla Subiekta GT


 
PP Kolektor to system wspierający procesy magazynowe w firmach pracujących na Subiekcie GT. Bezpośrednia integracja z Subiektem GT i ProstąPaczką pozwala obsłużyć kompletację zamówień oraz przyjęcia dostaw w e-Commerce.

W skład systemu wchodzi:

  • dedykowana aplikacja na systemy android
  • moduł obsługi wydań i przyjęć w programie PP Mag
  • oprogramowanie serwerowe pozwalające na komunikację z urządzeniami mobilnymi
  • program PP AutoTask do obsługi zadań automatycznych

 


Zmniejszaj liczbę błędów skanując kody

Dzięki użyciu skanerów kodów kreskowych wbudowanych w urządzenia mobilne lub dodatkowych urządzeń dołączonych do telefonu zmniejszysz liczbę błędów przy zbieraniu towarów na magazynie.
 


 

Automatyczne przekazywanie zamówień na magazyn

Funkcja automatycznego importu dokumentów do kompletacji z Subiekta GT, da Ci możliwość kontroli, które zamówienia będą realizowane na magazynie.


Określanie priorytetów zamówień

Możesz określić sposób obliczania priorytetu zamówienia, dzięki czemu zapewnisz szybszą realizację zamówień na których Ci najbardziej zależy z określonego kanału sprzedaży, najlepszych klientów, czy reklamacji .

Dane z Subiekta GT na kolektorze

Podczas kompletacji i rozkładania towaru, operator ma dostęp do informacji pobieranych z Subiekta GT, takich jak: zdjęcia towaru, stan magazynowy, zapisane lokalizacje, symbol i nazwę towaru.


Status kompletacji w Subiekcie GT

Statusy dokumentu skierowanego do kompletacji na magazynie, mogą być automatycznie przekazywane do pola własnego lub flagi Subiekta GT. Dzięki temu każdy pracownik z dostępem do Subiekta GT, będzie mógł sprawdzić etap realizacji zamówienia.

Kto kompletuje zamówienie

Każde procesowane zamówienie przypisywane jest do konkretnego użytkownika systemu, co pozwoli Ci się szybko skontaktować z odpowiednią osobą w nagłej sytuacji.


Kompletacja zbiorcza (multi picking)

Wykorzystując nasze rozwiązanie możesz skompletować wiele zamówień przy jednym przejściu po magazynie. Na terminalu mobilnym operator będzie widział zbiorczą listę towarów, które może przenosić w pojedynczym kontenerze lub od razu z podziałem na zamówienia.

Kompletacja z rozdzielaniem na zamówienia

Jeżeli dysponujesz kontenerami lub specjalnymi transporterami, możesz kompletować towar z jednoczesnym rozkładaniem towaru na poszczególne zamówienia. Wystarczy że do każdego kontenera przypisany zostanie dokument, a nasz system będzie podpowiadał co i gdzie włożyć.


Praca offline

Nawet jeżeli nie posiadasz sieci Wi-Fi na całym magazynie, dzięki synchronizacji danych, większość operacji możesz wykonać bez konieczności komunikacji z serwerem. Dane zostaną przekazane na serwer, gdy kolektor nawiąże połączenie z siecią lokalną.

Natywna aplikacja dla systemu Android

Dzięki zastosowaniu natywnej aplikacji na system Android, możesz wykorzystać do procesów logistycznych kolektory danych, a nawet telefony komórkowe pracujące na tym systemie.
 


 

Obsługa własnych miejsc magazynowych

Jeżeli Twój magazyn jest odpowiednio zaadresowany, operator na urządzeniu mobilnym otrzyma podpowiedź gdzie i po jaki towar ma się skierować. Adres lokalizacji może być pobierany np. z pola własnego towaru.

Obsługa wielu lokalizacji pojedynczego towaru

Możesz przyspieszyć kompletację zamówień i trzymać towar w kilku lokalizacjach. Podczas kompletacji i rozkładania towaru operator będzie widział w jakich lokalizacjach może znaleźć dany towar.

Dodawanie nowych lokalizacji z kolektora

Jeżeli towar podczas rozkładania zostanie umieszczony w nowej lokalizacji, operator będzie mógł ją automatycznie dopisać do istniejących z poziomu kolektora danych, bez konieczności otwierania Subiekta GT.

 


Proces obsługi dla braku towaru

Przygotowaliśmy dedykowany proces obsłużenia sytuacji, w której zabrakło jakiegoś towaru do całkowitego skompletowania zamówienia. Będziesz mógł odłożyć towar i poczekać, aż opiekun klienta zdecyduje co dalej robić z zamówieniem.

Integracja z procesem pakowania i wysyłki

Dzięki integracji z modułem obsługi wysyłek dla Subiekta GT, możesz kontynuować proces i usprawnić przekazywanie skompletowanych zamówień do stanowiska pakowania. W ramach ProstejPaczki będziesz mógł wystawić dokument sprzedaży, podzielić towar na zamówienia, zweryfikować kompletność dokumentu i wystawić list przewozowy.


Porozmawiajmy o usprawnieniach dla Twojej firmy! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Zobacz inne wpisy z kategorii Kolektory


Podziel się dobrą nowiną!