Sello – moduł obsługi wysyłek

Zobacz jak używając Insert Sello i ProstejPaczki możesz automatyzować procesy logistyczne i współpracę z przewoźnikami

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną

 

ProstaPaczka dla Sello

ProstaPaczka jest „dodatkiem” do programu Sello, który wspiera proces wysyłkowy.
Dzięki modułowemu podejściu może służyć jako prosty generator etykiet kurierskich lub jako całościowe wsparcie procesu przygotowania wysyłki.

Wymagania

Do prawidłowego działania programu ProstaPaczka wymagane jest posiadanie programu Sello (zalecamy zainstalowanie najnowszej wersji Sello).
Niektóre zaawansowane funkcje potrzebować będą także Subiekta a nawet Sfery.

 


 

Przygotowanie listów

Wykorzystaj dane z Sello i sprawdź jak dobrze mieć jedno narzędzie zintegrowane z wieloma kurierami. Skróć proces przygotowania listów przewozowych, dla wszystkich przewoźników, do kilku kliknięć.

Możesz wykorzystać różne tryby pracy (pojedyncza, zbiorcza, po towarze) aby sprawdzić, która się sprawdza najlepiej w Twojej działalności.

 


 

Wsparcie wielopaczkowości

Wysyłasz towar składający się z wielu paczek o różnych gabarytach? Sprawdź jak można zdefiniować liczbę, wagę i wymiary podpaczek w towarze z Sello, aby automatycznie drukowały się etykiety jakich potrzebujesz.

Zobacz jak zautomatyzować wyznaczanie wymiarów przesyłek

Automatycznie drukuj listy przewozowe dla wielu paczek w różnych gabarytach dla jednego odbiorcy

 


 

Zobacz jak używając Insert Sello i ProstejPaczki możesz automatyzować procesy logistyczne i współpracę z przewoźnikami

Zweryfikuj kompletność towaru

Wysyłasz niechciane prezenty klientom lub musisz dosyłać towary, które nie zostały włożone do paczki? Weryfikuj poprawność kompletacji zamówienia z SELLO na stanowisku pakowania za pomocą skanera kodów kreskowych i zmniejsz drastycznie liczbę pomyłek.

Dowiedz się więcej o kompletacji dla Sello

 


 

Zapisuj numer listu

Nie chcesz się bawić w kopiowanie? Zapisuj automatycznie numer listu w paczce Sello, dokumencie wstępnym i końcowym Subiekta, a nawet w serwisie Allegro.pl, aby mieć numer listu zawsze tam gdzie jest potrzebny.

ProstaPaczka po przygotowaniu listu przewozowego zapisze ważne dla Ciebie dane w dokumencie Sello

 


 

Z Prostej Paczki po przygotowaniu listu przewozowego możesz automatycznie wydrukować również dokumenty sprzedaży

Wydrukuj dokumenty sprzedaży

Nie lubisz biegać z papierami? Zamiast drukowania dokumentów sprzedaży z Sello możesz wykorzystać Sferę dla Subiekta i drukować je na stanowisku do pakowania.

 


 

Powiadom odbiorcę

Klienci cały czas dopytują się o numer listu przewozowego? Możesz wysłać do odbiorcy przesyłki automatyczne powiadomienie e-mail z numerem listu i linkiem do strony śledzenia paczek. Możesz napisać swój własny szablon aby powiadomienie było spójne wizualnie z resztą korespondencji firmowej.

ProstaPaczka to również system automatycznych powiadomień - mogą się uruchamiać po różnych zdarzeniach i na różnych etapach procesu logistycznego

 


 

Dzięki ProstejPaczce możesz monitorować wszystkie przesyłki wszystkich przewoźników równocześnie

Monitorowanie przesyłek

Musisz wiedzieć czy kurier nie „zgubił” jakiejś przesyłki? Możesz pobierać zbiorczo statusy wszystkich przesyłek i monitorować wybrane statusy, aby zareagować jeszcze przed zgłoszeniem od klienta.

 


 

Rozlicz rozrachunki w Subiekcie

Rozliczanie wpłat za pobrania w Subiekcie GT jest dla Ciebie uciążliwe? Sprawdź jak działa nasz moduł wspierający rozliczenia rozrachunków i ułatw sobie pracę wiążąc list z dokumentem Subiekta na podstawie powiązań w Sello.

Sprawdź jak szybciej rozliczać rozrachunki

Jeśli poza Sello korzystasz również Subiekta GT, możesz automatycznie rozliczyć pobrania od kurierów

 


 

 


 

1

 


Zacznij od pobrania bezpłatnej wersji demonstracyjnej!

Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną

W mailu powitalnym otrzymasz zaproszenie do skorzystania z bezpłatnego okresu testowego, podczas którego otrzymasz dostęp do wszystkich wersji programu!

Zapraszamy!

2

 


Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania i rozwiąż problemy!

Podczas instalacji i konfiguracji programu mogą pojawić się pytania. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc, w których znajdziesz pomoc. Zacznij od krótkiego poradnika pokazującego jak poprawnie zainstalować i skonfigurować program: „jak zacząć?”. Po wstępnej konfiguracji pojawią się zapewne bardziej szczegółowe pytania. Odpowiedzi na nie możesz poszukać w instrukcji do programu: instrukcja.

3

 


Pamiętaj, że nie jesteś sam! Codziennie czekamy na Twoje uwagi!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na forum programu – zadaj pytanie i uzyskaj szybką odpowiedź od nas lub od społeczności. Na forum możesz znaleźć ciekawe zastosowania dla istniejących funkcjonalności lub zgłosić propozycje nowych rozwiązań. Ostatecznie, jeśli nadal Twoja ciekawość nie została zaspokojona, możesz napisać na office@lcsoft.pl