Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracja z kurierem DHL

DHL – integracje z firmą kurierską. Oprogramowanie do Subiekt, Sello, WAPRO Mag. Generowanie listy przesyłek, manifest kurierski, edytowanie listów DHL – to część z możliwości, jakie zapewnia Prosta Paczka, system obsługi zleceń i innych zadań związanych z wysyłką DHL.

Integracja z kurierem DHL wprowadzona przez Prostą Paczkę umożliwia szybkie przygotowanie etykiet bez konieczności przepisywania danych w aplikacji DHL 24. Dane importowane są z Twojego systemu i wstawiane od razu przez WebAPI aplikacji DHL. Jak działa Prosta Paczka i które funkcjonalności umożliwia po wdrożeniu?

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Wybrane możliwości integracji z kurierem DHL

Prosta Paczka to wygodne integracje z firmą kurierską DHL obejmująca kluczowe mechanizmy z punktu widzenia klienta. W jaki sposób integrowanie danych i automatyzacja wpływa na proces zamówienia i generowania przesyłek realizowanych przez DHL? Oto wybrane możliwości, które zapewnia Prosta Paczka:

Lista przesyłek DHL

Z poziomu programu użytkownik zyskuje dostęp do wszystkich przygotowanych w programie listów dla kuriera DHL. W ten sposób analizowanie danych zebranych w ramach listy przesyłek jest szybsze, bardziej przejrzyste i zapewnia szersze możliwości. Lista przesyłek DHL to doskonały sposób na uporządkowanie danych i usprawnienie procedury.

Manifest kurierski

Program umożliwia przygotowanie manifestu kurierskiego ze wszystkich przesyłek. Dotyczy to zarówno tych rozwiązań, które zostały przygotowane przez zespół Prostej Paczki, jak i bezpośrednio w aplikacji internetowej opracowanej przez firmę kurierską DHL.

Wiele kont DHL

ProstaPaczka umożliwia – co szczególnie cenne dla podmiotów działających wielokanałowo lub w ramach siedzi oddziałów – wprowadzenie wielu kont dostępowych do aplikacji DHL. Skutkiem jest bardziej efektywne zarządzanie przesyłkami kurierskimi – dla każdej lokalizacji w pełni oddzielnie.

List ręczny firmy DHL

ProstaPaczka umożliwi nie tylko przygotowanie listu z Twojego systemu, ale również wypisanie listu samodzielnie bez powiązania z zamówieniem. Nie ma więc potrzeby logowania się do aplikacji internetowej aby wprowadzić nietypową przesyłkę. W ten sposób obsługa zamówień jest bardziej intuicyjna.

Edycja danych listu

Moduł dla kuriera DHL posiada wbudowane okno edycji danych listu (nadawcy, odbiorcy, paczek, usług dodatkowych) który umożliwia przygotowanie nietypowego listu. Użytkownik ma więc zdecydowanie większą swobodę działania.

Listy zwrotne DHL

Moduł Prostej Paczki pozwala również na wprowadzenie listu zwrotnego, z możliwością wyszukania odbiorcy w Twoim systemie, dzięki czemu szybko będziesz w stanie odebrać towar od swojego klienta.

Wydruk etykiet DHL

Moduł dla kuriera DHL pozwala na wydruk etykiety w wielu formatach. To wygodne rozwiązanie dla podmiotów, które stawiają na różnorodność. Jednocześnie Prosta Paczka i integracja z DHL umożliwi ponowny wydruk etykiety w razie jej uszkodzenia.

Sprawdź, jakie możliwości zapewnia autorska integracja z DHL – pobierz bezpłatne demo, by zobaczyć możliwości pakietu Prostej Paczki.

__________________________

Generowanie listów DHL z:

Przygotowanie listów DHL z Subiekta GT
Przygotowanie listów DHL z Subiekta nexo
Przygotowanie listów DHL z Sello
Przygotowanie listów DHL z WAPRO MAg

Przygotowanie listów DHL z Allegro

Przygotowanie listów DHL z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!