Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracja z DSV

Integracja z przewoźnikiem DSV pozwoli Ci na szybkie tworzenie etykiet przewozowych na podstawie danych zgromadzonych w Twoim systemie ERP. Nie będziesz musiał przepisywać danych ze swojego systemu obsługi zamówień do aplikacji myDSV. Nasza integracja będzie przepisywać dane za Ciebie, a Ty będziesz mógł wykorzystać ten czas w lepszy sposób.

Przygotowane za pomocą integracji z DSV etykiety w ProstejPaczce są od razu widoczne w aplikacji myDSV.

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Wybrane możliwości integracji z przewoźnikiem DSV

Jedna historia nadań

Każdy tworzony list przewozowy zapisywany jest w aplikacji myDSV oraz w bazie ProstejPaczki. Dzięki temu nie będziesz musiał logować się do aplikacji myDSV aby sprawdzić dane listu. Dodatkowo jedna historia nadań dla wszystkich przewoźników pozwoli Ci na łatwe wyszukanie listu utworzonego do dokumentu z Twojego ERP.

Przygotowanie manifestu

W ProstejPaczce dodaliśmy możliwość przygotowania zestawienia przesyłek przekazywanych DSV, które pomoże w zapanowaniu nad chaosem i łatwym rozróżnieniem przesyłek, które zostały już wysłane, a które są jeszcze na magazynie firmy.

Przygotowanie listu DSV

W ramach ProstejPaczki będziesz miał możliwość przygotowania listu dla przewoźnika DSV z danych swojego ERP, ale również możesz dodać list nie powiązany z żadnym dokumentem. Bez problemu przygotujesz teraz zlecenie odbioru przesyłki z innego miejsca, a list zostanie zapisany we wspólnej historii nadań. Dzięki funkcji wyszukiwania odbiorcy z Twojego ERP przygotowanie listu będzie dużo prostsze niż logowanie do aplikacji myDSV i wypełnianie danych ręcznie.

Ponowny wydruk etykiet

W ramach modułu przewoźnika DSV udostępniliśmy również możliwość ponownego wydruku etykiety, dzięki czemu szybko będziesz w stanie wydrukować etykietę, która uległa zniszczeniu bez konieczności logowania do aplikacji myDSV.

Wiele kont DSV

W ramach ProstejPaczki będziesz mógł wprowadzić wiele kont dostępowych do aplikacji myDSV. Dzięki tej funkcji łatwo zapanujesz nad przesyłkami tworzonymi w różnych oddziałach Każde konto może mieć przypisane różne podmioty oraz szablony, co pozwoli Ci na kolejne ułatwienia swojej pracy.

Powiadomienia odbiorcy

ProstaPaczka pozwala na wysłanie powiadomienia e-mail o przygotowanym liście DSV, dzięki czemu odbiorca dowie się od razu jaki jest numer przesyłki. Jeżeli wolisz wysyłać powiadomienia w momencie, gdy jesteś pewny że przesyłka zostanie wysłana, będziesz mógł uzależnić wysłanie e-maila od momentu przygotowania manifestu, lub wykorzystać to powiadomienie do dodatkowego poinformowania odbiorcy o statusie realizacji jego zamówienia.

Przygotuj listy DSV z Twojego ERP:

Przygotowanie listów DSV z Subiekta GT
Przygotowanie listów DSV z Subiekta nexo
Przygotowanie listów DSV z Sello
Przygotowanie listów DSV z WAPRO MAg

Przygotowanie listów DSV z Allegro

Przygotowanie listów DSV z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!