Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracja z kurierem FedEx

FedEx – integracje z firmą kurierską. Oprogramowanie do Subiekt, Sello, WAPRO Mag. Generowanie listy przesyłek, manifest kurierski, edytowanie listów FedEx – to część z możliwości, jakie zapewnia Prosta Paczka, system obsługi zleceń i innych zadań związanych z wysyłką FedEx.

Integracja z kurierem FedEx daje możliwość szybkiego przygotowania etykiet bez konieczności przepisywania danych w aplikacji FDS kuriera FedEx. Dane importowane są z Twojego systemu i wstawiane od razu przez api FDSWS (FedEx Domestic Service Web Service).

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Wybrane możliwości integracji z kurierem FedEx

Prosta Paczka to dopracowane pod każdym względem integracje z firmą kurierską FedEx. Obejmuje ona najważniejsze mechanizmy dla osób, które obsługują zlecenie. W jaki sposób integrowanie danych i automatyzacja wpływa na proces zamówienia i generowania przesyłek realizowanych przez FedEx? Oto część z możliwości, które zapewnia Prosta Paczka:

Wiele kont FedEx

Możliwość wprowadzenia wielu kont dostępowych do api FDSWS firmy FedEx daje możliwość zarządzania przesyłkami każdej lokalizacji oddzielnie, dzięki czemu listy nadawane z kilku oddziałów nie będą mieszać się ze sobą.

Przygotowanie manifestu

W ramach programu możliwe jest przygotowanie manifestu kurierskiego z zestawieniem przesyłek przekazywanych kurierowi FedEx.

Format listu FedEx

ProstaPaczka umożliwia wydruk listów w formacie A4 jak i etykiet na drukarki termiczne (Zebra). W ten sposób tworzenie listów przewozowych w ramach FedEx jest zdecydowanie wygodniejsze niż w standardowej opcji.

List ręczny

W ramach modułu możliwe jest wprowadzenie nowego listu przewozowego nie powiązanego z danymi systemu źródłowego, dzięki czemu ograniczysz konieczność logowania się do aplikacji internetowej FedEx’u.

Ponowny wydruk etykiety

Moduł Prostej Paczki umożliwia łatwy ponowny wydruk etykiety. To rozwiązanie, dzięki czemu szybko wydrukujesz nową kopię w przypadku uszkodzenia pierwotnej etykiety bez dodatkowych prac czy logowań.

Historia nadań

W ramach programu zapisywane są wszystkie najważniejsze dane przygotowywanego listu przewozowego FedEx. Efekt jest – z perspektywy nadawcy – odczuwalny natychmiast dzięki czemu możesz sprawdzić szczegóły nadania bezpośrednio w programie.

Generowanie listów FedEx z:

Przygotowanie listów FedEx z Subiekta GT
Przygotowanie listów FedEx z Subiekta nexo
Przygotowanie listów FedEx z Sello
Przygotowanie listów FedEx z WAPRO MAg

Przygotowanie listów FedEx z Allegro

Przygotowanie listów FedEx z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!