Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

InPost Paczkomaty 24/7

InPost Paczkomaty 24/7 to usługa polegająca na dostawie paczki do urządzenia pozwalającego na odbiór w dowolnym czasie bez uczestnictwa osób trzecich. Paczkomaty od niemal dekady zdobywają coraz większą popularność. Fakt, że można odebrać przesyłkę kiedy się chce, nawet w nocy, coraz bardziej podoba się kupującym.

InPost udostępnił aplikację online, pozwalającą na przygotowanie przesyłek do paczkomatów o nazwie Manager paczek. Aplikacja ta dostępna jest pod adresem: https://manager.paczkomaty.pl.
Manager paczek posiada również API, dzięki któremu możliwe jest przygotowanie etykiety do paczkomatu bez konieczności używania samej aplikacji. W ramach ProstejPaczki przygotowaliśmy integrację z InPost Paczkomaty, dzięki czemu będziesz mieć możliwość przygotowania etykiet z danych swojego systemu ERP.

Rodzaje przesyłek

W ramach integracji z InPost Paczkomaty 24/7  możliwe jest przygotowanie kilku rodzajów przesyłek:

InPost Paczkomaty 24/7 – standardowa przesyłka paczkomatowa z której można skorzystać jako osoba prywatna lub firma.

Allegro Paczkomaty InPost – rodzaj przesyłki na  specjalnie wynegocjowanych warunkach przez Allegro. Etykietę dla przesyłek Allegro Paczkomaty InPost można tworzyć tylko do przesyłek pochodzących z serwisu Allegro.

Allegro MiniKurier24 InPost- uproszczona usługa kurierska, która może być zastosowana do przesyłek z zamówień Allegro.

Allegro Kurier24 InPost – usługa kurierska InPostu, która też posiada ograniczenia w porównaniu do usługi standardowej. Taką etykietę możemy generować tylko dla przesyłek z zamówień Allegro.

Proste tworzenie przesyłek InPost Paczkomaty

Dzięki integracji z InPost Paczkomaty będziesz mógł jednym kliknięciem wydrukować etykietę na podstawie danych zapisanych w Twoim systemie. Każdy obsługiwany system w ramach ProstejPaczki (np. Subiekt GT, Subiekt nexo, Sello, WAPRO Mag, lub inny system ERP lub WMS) posiada możliwy do skonfigurowania zestaw ustawień domyślnych, który automatycznie przypisze parametry i utworzy list przewozowy w systemie InPostu.

Niestandardowe przesyłki do paczkomatu

Jeżeli zdarzy Ci się, ze będziesz musiał przygotować etykietę w trochę inny sposób niż domyślny, to możesz wyświetlić okno edycji danych listu przewozowego i zmienić dane odbiorcy, paczkomat docelowy, numer telefonu lub inne dane dostępne dla przesyłek InPost Paczkomaty. Nawet w niestandardowych sytuacjach będziesz mógł wykorzystać nasze rozwiązanie bez potrzeby logowania do managera Paczek InPost.

Jedna historia nadań

Oprócz etykiet InPost Paczkomaty w ramach ProstejPaczki przygotujesz  etykiety dla innych sposobów dostawy. Wszystkie dane o przesyłkach są zapisywane w jednym programie i będą dostępne w jednym miejscu. Dzięki temu nie będzie trzeba przeszukiwać kilku różnych programów aby znaleźć odpowiednią przesyłkę.

Wiele kont Managera Paczek InPost

Jeżeli posiadasz wiele kont w programie InPostu – Manager Paczek, to będziesz mógł wszystkie konta zdefiniować w programie. Każdy komputer może korzystać z innego konta, dzięki czemu łatwo zapanujesz nad przesyłkami z różnych oddziałów.

Wydruk etykiety InPost Paczkomaty

ProstaPaczka pozwala także na ponowny wydruk etykiety do paczkomatu. Jeżeli etykieta ulegnie zniszczeniu to łatwo ją wyszukasz i wydrukujesz ponownie z poziomu programu. Nie będziesz musiał logować się do Managera Paczek i przeszukiwać listy. ProstaPaczka pozwoli Ci odnaleźć odpowiedni list przewozowy po dowolnej części tekstu, numerze zamówienia czy numerze listu przewozowego.

Przygotowanie manifestu

Nasze rozwiązanie ułatwi Ci również pracę z przygotowaniem zbiorczego zestawienia przesyłek. Szczególnie jest ono przydatne gdy przesyłki odbierane są przez kuriera InPostu a nie nadawane w paczkomacie. Łatwo wyświetlisz przesyłki przygotowane w dniu dzisiejszym dla których nie było jeszcze generowanego manifestu i dwoma kliknięciami przygotujesz dokument dla wszystkich przesyłek.

Powiadomienie do odbiorcy

Korzystając z naszego rozwiązania będziesz mógł przygotować swoje własne powiadomienia wysyłane do odbiorcy przesyłki.Wiadomości z zachowaniem wizerunku Twojej firmy i z własną przygotowaną przez Ciebie treścią będą mogły zachęcić klienta do ponownych zakupów w Twoim sklepie.

Przygotuj listy InPost Paczkomaty 24/7 z Twojego ERP:

Przygotowanie listów InPost Paczkomaty z Subiekta GT
Przygotowanie listów InPost Paczkomaty z Subiekta nexo
Przygotowanie listów InPost Paczkomaty z Sello
Przygotowanie listów InPost Paczkomaty z WAPRO MAg

Przygotowanie listów InPost Paczkomaty z Allegro

Przygotowanie listów InPost Paczkomaty z Twojego systemu ERP lub WMS

 


Porozmawiajmy o integracji z InPost! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i sprawdź jak nasze narzędzia rozwiążą Twoje problemy z generowaniem listów przewozowych / etykiet kurierskich za pośrednictwem serwisu Paczkomaty24! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Podziel się dobrą nowiną!