Integracja Sello z kurierem InPost

 


Korzystasz z Sello i nadajesz przesyłki za pośrednictwem kuriera InPost? Mamy dobre wieści! Możesz zintegrować swoje Sello z programem ProstaPaczka2, dzięki czemu zyskasz możliwość automatycznego generowania listów przewozowych kuriera InPost. ProstaPaczka umożliwia tworzenie listów przewozowych najpopularniejszych kurierów, brokerów, spedytorów oraz Poczty Polskiej, dzięki czemu możesz drukować etykiety wszystkich przewoźników, korzystając z danych zgromadzonych w Twoim Sello. A co najważniejsze, ProstaPaczka to nie tylko automatyczne listy przewozowe kuriera InPost. Nasz program wyposażony jest w wiele dodatkowych funkcjonalności wspierających kompleksową obsługę zamówień Twoich klientów od zakupu aż pod drzwi odbiorcy.

Dlaczego warto zintegrować Sello z kurierem InPost za pośrednictwem ProstejPaczki?

 • Szybkość wydruku etykiety - dzięki integracji z kurierem InPost w ProstejPaczce, utworzenie etykiety zajmie sekundy, a nie minuty.
 • Poprawność danych adresowych - dane odbiorcy automatycznie pobierają się z Sello, dzięki czemu już nigdy nie popełnisz błędu podczas przepisywania listów do systemu kuriera InPost.
 • Zachowanie standardów - zyskasz pewność, że etykieta kuriera InPost będzie tworzona zawsze w ten sam sposób.
 • Automatyczna wysyłka maili zawierających link śledzenia przesyłki kuriera InPost.

Integracja Sello z kurierem InPost - dlaczego warto zastosować ProstąPaczkę?

Program ProstaPaczka2 pozwala maksymalnie uprościć i zautomatyzować tworzenie etykiet kuriera InPost na podstawie danych zapisanych w Twoim Sello. Dzięki modułowej konstrukcji program ProstaPaczka dostosowuje się do procesu obsługi zamówień w Twojej firmie, a nie odwrotnie. Mnogość opcji i dostępnych konfiguracji zapewnia dostosowanie produktu do większości zaimplementowanych już procesów.

ProstaPaczka dla Sello może generować listy kuriera InPost automatycznie lub operator może uruchamiać wydruk ręcznie. W PP Etykiecie przed utworzeniem listu InPost możesz edytować jego parametry (dane adresowe, usługi, szczegóły paczek).

Pakowacz przed przygotowaniem etykiety kuriera InPost zobaczy na ekranie swojego monitora okno kompletacji, w którym zeskanuje kody kreskowe wszystkich produktów, które wkłada do paczki, dzięki czemu zweryfikuje poprawność spakowania przesyłki.

Po przygotowaniu listu przewozowego kuriera InPost, jego numer może zostać zwrócony do Sello i zapisany przy paczce.

Na koniec ProstaPaczka wysyła powiadomienie mailowe do adresata, informujące, że paczka została nadana kurierem InPost, a także zawierające link śledzenia przesyłki oraz inne niezbędne dane. Treść wiadomości jest konfigurowalna i może być tworzona w formacie HTML.

ProstaPaczka dla Sello może również wysyłać maile z załącznikami, więc możesz przekazać klientowi kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi czy ankietę satysfakcji z zakupu.

Co zyskasz integrując Sello z ProstąPaczką?

 • ProstaPaczka instalowana jest w Twojej infrastrukturze, co przekłada się na lepszą ochronę danych osobowych i niweluje ryzyko wystąpienia awarii, na które nie masz wpływu.
 • Unikasz ograniczeń ilościowych i wydajnościowych - w integracji z Sello nie pobieramy opłat za etykietę.
 • Zyskujesz integrację Sello z ponad dwudziestoma przewoźnikami (kurierzy, pośrednicy, spedytorzy, Poczta Polska).
 • Możesz zastosować jeden proces do obsługi wszystkich Twoich zamówień - generujesz wszystkie etykiety kurierskie w jednym programie.
 • Każda paczka podlega kontroli poprawności spakowania (skanowanie kodów kreskowych produktów pakowanych w module kompletacji).
 • Masz możliwość automatycznego tworzenia etykiet do przesyłek wielopaczkowych.
 • Monitorujesz statusy logistyczne nadanych przesyłek w ProstejPaczce.
 • Masz lepszy kontakt z klientem - każdemu odbiorcy wysyłasz automatyczne powiadomienie mailowe zawierające link do śledzenia statusu przesyłki.
 • Masz możliwość przygotowania niestandardowych raportów SQL.

Chcesz wiedzieć więcej?

Pobierz wersję demonstracyjną ProstejPaczki dla Sello i skorzystaj z bezpłatnego okresu testowego! Po pobraniu demo programu, w mailu prześlemy najważniejsze informacje dotyczące współpracy z nami.

Jeśli jeszcze się wahasz lub masz jakieś pytania, napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres office@lcsoft.pl.

Miłego dnia!

   
Podziel się dobrą nowiną!