Integracja Sello z kurierem Paczka w Ruch

 


Korzystasz z Sello i nadajesz przesyłki za pośrednictwem kuriera Paczka w Ruch? Mamy dobre wieści! Możesz zintegrować swoje Sello z programem ProstaPaczka2, dzięki czemu zyskasz możliwość automatycznego generowania listów przewozowych kuriera Paczka w Ruch. ProstaPaczka umożliwia tworzenie listów przewozowych najpopularniejszych kurierów, brokerów, spedytorów oraz Poczty Polskiej, dzięki czemu możesz drukować etykiety wszystkich przewoźników, korzystając z danych zgromadzonych w Twoim Sello. A co najważniejsze, ProstaPaczka to nie tylko automatyczne listy przewozowe kuriera Paczka w Ruch. Nasz program wyposażony jest w wiele dodatkowych funkcjonalności wspierających kompleksową obsługę zamówień Twoich klientów od zakupu aż pod drzwi odbiorcy.

Dlaczego warto zintegrować Sello z kurierem Paczka w Ruch za pośrednictwem ProstejPaczki?

 • Szybkość wydruku etykiety - dzięki integracji z kurierem Paczka w Ruch w ProstejPaczce, utworzenie etykiety zajmie sekundy, a nie minuty.
 • Poprawność danych adresowych - dane odbiorcy automatycznie pobierają się z Sello, dzięki czemu już nigdy nie popełnisz błędu podczas przepisywania listów do systemu kuriera Paczka w Ruch.
 • Zachowanie standardów - zyskasz pewność, że etykieta kuriera Paczka w Ruch będzie tworzona zawsze w ten sam sposób.
 • Automatyczna wysyłka maili zawierających link śledzenia przesyłki kuriera Paczka w Ruch.

Integracja Sello z kurierem Paczka w Ruch - dlaczego warto zastosować ProstąPaczkę?

Program ProstaPaczka2 pozwala maksymalnie uprościć i zautomatyzować tworzenie etykiet kuriera Paczka w Ruch na podstawie danych zapisanych w Twoim Sello. Dzięki modułowej konstrukcji program ProstaPaczka dostosowuje się do procesu obsługi zamówień w Twojej firmie, a nie odwrotnie. Mnogość opcji i dostępnych konfiguracji zapewnia dostosowanie produktu do większości zaimplementowanych już procesów.

ProstaPaczka dla Sello może generować listy kuriera Paczka w Ruch automatycznie lub operator może uruchamiać wydruk ręcznie. W PP Etykiecie przed utworzeniem listu Paczka w Ruch możesz edytować jego parametry (dane adresowe, usługi, szczegóły paczek).

Pakowacz przed przygotowaniem etykiety kuriera Paczka w Ruch zobaczy na ekranie swojego monitora okno kompletacji, w którym zeskanuje kody kreskowe wszystkich produktów, które wkłada do paczki, dzięki czemu zweryfikuje poprawność spakowania przesyłki.

Po przygotowaniu listu przewozowego kuriera Paczka w Ruch, jego numer może zostać zwrócony do Sello i zapisany przy paczce.

Na koniec ProstaPaczka wysyła powiadomienie mailowe do adresata, informujące, że paczka została nadana kurierem Paczka w Ruch, a także zawierające link śledzenia przesyłki oraz inne niezbędne dane. Treść wiadomości jest konfigurowalna i może być tworzona w formacie HTML.

ProstaPaczka dla Sello może również wysyłać maile z załącznikami, więc możesz przekazać klientowi kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi czy ankietę satysfakcji z zakupu.

Co zyskasz integrując Sello z ProstąPaczką?

 • ProstaPaczka instalowana jest w Twojej infrastrukturze, co przekłada się na lepszą ochronę danych osobowych i niweluje ryzyko wystąpienia awarii, na które nie masz wpływu.
 • Unikasz ograniczeń ilościowych i wydajnościowych - w integracji z Sello nie pobieramy opłat za etykietę.
 • Zyskujesz integrację Sello z ponad dwudziestoma przewoźnikami (kurierzy, pośrednicy, spedytorzy, Poczta Polska).
 • Możesz zastosować jeden proces do obsługi wszystkich Twoich zamówień - generujesz wszystkie etykiety kurierskie w jednym programie.
 • Każda paczka podlega kontroli poprawności spakowania (skanowanie kodów kreskowych produktów pakowanych w module kompletacji).
 • Masz możliwość automatycznego tworzenia etykiet do przesyłek wielopaczkowych.
 • Monitorujesz statusy logistyczne nadanych przesyłek w ProstejPaczce.
 • Masz lepszy kontakt z klientem - każdemu odbiorcy wysyłasz automatyczne powiadomienie mailowe zawierające link do śledzenia statusu przesyłki.
 • Masz możliwość przygotowania niestandardowych raportów SQL.

Chcesz wiedzieć więcej?

Pobierz wersję demonstracyjną ProstejPaczki dla Sello i skorzystaj z bezpłatnego okresu testowego! Po pobraniu demo programu, w mailu prześlemy najważniejsze informacje dotyczące współpracy z nami.

Jeśli jeszcze się wahasz lub masz jakieś pytania, napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres office@lcsoft.pl.

Miłego dnia!

   
Podziel się dobrą nowiną!