Integracja Subiekt nexo z kurierem DSV

 


Pracujesz na Subiekcie nexo i nadajesz przesyłki za pośrednictwem kuriera DSV? Mamy dobre wieści! Możesz zintegrować swojego Subiekta nexo z programem ProstaPaczka2, dzięki czemu zyskasz możliwość automatycznego generowania listów przewozowych kuriera DSV. ProstaPaczka umożliwia tworzenie listów przewozowych najpopularniejszych kurierów, brokerów, spedytorów oraz Poczty Polskiej, dzięki czemu możesz drukować etykiety wszystkich przewoźników, korzystając z danych zgromadzonych w Twoim Subiekcie nexo. A co najważniejsze, ProstaPaczka to nie tylko automatyczne listy przewozowe kuriera DSV. Nasz program wyposażony jest w wiele dodatkowych funkcjonalności wspierających kompleksową obsługę zamówień Twoich klientów od zakupu aż pod drzwi odbiorcy.

Dlaczego warto zintegrować Subiekta nexo z kurierem DSV za pośrednictwem ProstejPaczki?

 • Szybkość wydruku etykiety - dzięki integracji z kurierem DSV w ProstejPaczce, utworzenie etykiety zajmie sekundy, a nie minuty.
 • Poprawność danych adresowych - dane odbiorcy automatycznie pobierają się z Subiekta nexo, dzięki czemu już nigdy nie popełnisz błędu podczas przepisywania listów do systemu kuriera DSV.
 • Zachowanie standardów - zyskasz pewność, że etykieta kuriera DSV będzie tworzona zawsze w ten sam sposób.
 • Weryfikacja poprawności zawartości paczki nadawanej kurierem DSV w module kompletacja jest gwarancją prawidłowo spakowanej przesyłki.
 • Automatycznie generowane i drukowane dokumenty końcowe w procesie przygotowania etykiety kuriera DSV, które mogą również zostać wysłane mailem - nie musisz przełączać się do Subiekta nexo, aby dokończyć proces.
 • Automatyczna wysyłka maili zawierających link śledzenia przesyłki kurieraDSV.
 • Rozliczenie pobrań na podstawie zbiorczego zestawienia wpłat od kuriera DSV już po kilku kliknięciach.

Integracja Subiekt nexo z kurierem DSV - dlaczego warto zastosować ProstąPaczkę?

Program ProstaPaczka2 pozwala maksymalnie uprościć i zautomatyzować tworzenie etykiet kuriera DSV na podstawie danych zapisanych w Twoim Subiekcie nexo. Dzięki modułowej konstrukcji program ProstaPaczka dostosowuje się do procesu obsługi zamówień w Twojej firmie, a nie odwrotnie. Mnogość opcji i dostępnych konfiguracji zapewnia dostosowanie produktu do większości zaimplementowanych już procesów.

ProstaPaczka dla Subiekta nexo może generować listy kuriera DSV automatycznie lub operator może uruchamiać wydruk ręcznie. W PP Etykiecie przed utworzeniem listu kuriera DSV możesz edytować jego parametry (dane adresowe, usługi, szczegóły paczek).

Generowanie listów przewozowych kuriera DSV można wpleść w proces obsługi zamówienia klienta, który może zacząć się już na magazynie. ProstaPaczka dla Subiekta nexo wygeneruje listę magazynową, zawierającą wykaz produktów dla grupy zamówień (mogą być połączone, a komplety zdekompletowane), posortowanych po miejscu magazynowym, dzięki czemu magazynier obejdzie magazyn najkrótszą ścieżką, łatwo i szybko znajdzie każdy z produktów. Produkty zostaną przekazane pakowaczowi, który przed przygotowaniem etykiety kuriera DSV zobaczy na ekranie swojego monitora okno kompletacji, w którym zeskanuje kody kreskowe wszystkich produktów, które wkłada do paczki, a dzięki czemu zweryfikuje poprawność spakowania przesyłki.

W kolejnym kroku ProstaPaczka automatycznie wystawi w Subiekcie nexo dokumenty końcowe do obsługiwanego zamówienia i wydrukuje je na wskazanej drukarce, aby pakowacz mógł dołączyć je do paczki. Dokumenty wystawiane są przed przygotowaniem listu przewozowego, dzięki czemu numer faktury może zostać nadrukowany na etykiecie kuriera DSV, a numer listu przewozowego może zostać dodany np. do uwag lub pola własnego faktury w Subiekcie nexo. Dokument końcowy może również zostać wysłany mailem.

Na koniec ProstaPaczka wysyła powiadomienie mailowe do adresata, informujące, że paczka została nadana kurierem DSV, a także zawierające link śledzenia przesyłki oraz inne niezbędne dane. Treść wiadomości jest konfigurowalna i może być tworzona w formacie HTML.

ProstaPaczka dla Subiekta nexo może również wysyłać maile z załącznikami, więc możesz przekazać klientowi kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi czy ankietę satysfakcji z zakupu.

Co zyskasz integrując Subiekta nexo z ProstąPaczką?

 • ProstaPaczka instalowana jest w Twojej infrastrukturze, co przekłada się na lepszą ochronę danych osobowych i niweluje ryzyko wystąpienia awarii, na które nie masz wpływu.
 • Unikasz ograniczeń ilościowych i wydajnościowych - w integracji z Subiektem nexo nie pobieramy opłat za etykietę.
 • Zyskujesz integrację Subiekta nexo z ponad dwudziestoma przewoźnikami (kurierzy, pośrednicy, spedytorzy, Poczta Polska).
 • Możesz zastosować jeden proces do obsługi wszystkich Twoich zamówień - generujesz wszystkie etykiety kurierskie w jednym programie.
 • Proces pakowania możesz podzielić na etapy i zakresy odpowiedzialność - magazynierowi wygenerujemy zbiorczą listę do order pickingu, a pakowacza obsłużymy na ekranie komputera (moduł kompletacji z Subiekta nexo).
 • Każda paczka podlega kontroli poprawności spakowania (skanowanie kodów kreskowych produktów pakowanych w module kompletacji).
 • Nie musisz przełączać się między systemami - sami wystawimy dokumenty końcowe w Subiekcie nexo, a nawet wyślemy je mailem.
 • Masz możliwość automatycznego tworzenia etykiet do przesyłek wielopaczkowych.
 • Monitorujesz statusy logistyczne nadanych przesyłek w ProstejPaczce.
 • Masz lepszy kontakt z klientem - każdemu odbiorcy wysyłasz automatyczne powiadomienie mailowe zawierające link do śledzenia statusu przesyłki.
 • Masz możliwość przygotowania niestandardowych raportów SQL.

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne w zakładce Subiekt nexo. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę: Lista metod eksportu dostępna w zakładce Subiekt nexo

Chcesz wiedzieć więcej?

Pobierz wersję demonstracyjną ProstejPaczki dla Subiekta nexo i skorzystaj z bezpłatnego okresu testowego! Po pobraniu demo programu, w mailu prześlemy najważniejsze informacje dotyczące współpracy z nami.

Jeśli jeszcze się wahasz lub masz jakieś pytania, napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres office@lcsoft.pl.

Miłego dnia!

   
Podziel się dobrą nowiną!