Integracja Subiekt nexo z kurierem Paczka w Ruch

 


Pracujesz na Subiekcie nexo i nadajesz przesyłki za pośrednictwem kuriera Paczka w Ruch? Mamy dobre wieści! Możesz zintegrować swojego Subiekta nexo z programem ProstaPaczka2, dzięki czemu zyskasz możliwość automatycznego generowania listów przewozowych kuriera Paczka w Ruch. ProstaPaczka umożliwia tworzenie listów przewozowych najpopularniejszych kurierów, brokerów, spedytorów oraz Poczty Polskiej, dzięki czemu możesz drukować etykiety wszystkich przewoźników, korzystając z danych zgromadzonych w Twoim Subiekcie nexo. A co najważniejsze, ProstaPaczka to nie tylko automatyczne listy przewozowe kuriera Paczka w Ruch. Nasz program wyposażony jest w wiele dodatkowych funkcjonalności wspierających kompleksową obsługę zamówień Twoich klientów od zakupu aż pod drzwi odbiorcy.

Dlaczego warto zintegrować Subiekta nexo z kurierem Paczka w Ruch za pośrednictwem ProstejPaczki?

 • Szybkość wydruku etykiety - dzięki integracji z kurierem Paczka w Ruch w ProstejPaczce, utworzenie etykiety zajmie sekundy, a nie minuty.
 • Poprawność danych adresowych - dane odbiorcy automatycznie pobierają się z Subiekta nexo, dzięki czemu już nigdy nie popełnisz błędu podczas przepisywania listów do systemu kuriera Paczka w Ruch.
 • Zachowanie standardów - zyskasz pewność, że etykieta kuriera Paczka w Ruch będzie tworzona zawsze w ten sam sposób.
 • Weryfikacja poprawności zawartości paczki nadawanej kurierem Paczka w Ruch w module kompletacja jest gwarancją prawidłowo spakowanej przesyłki.
 • Automatycznie generowane i drukowane dokumenty końcowe w procesie przygotowania etykiety kuriera Paczka w Ruch, które mogą również zostać wysłane mailem - nie musisz przełączać się do Subiekta nexo, aby dokończyć proces.
 • Automatyczna wysyłka maili zawierających link śledzenia przesyłki kurieraPaczka w Ruch.
 • Rozliczenie pobrań na podstawie zbiorczego zestawienia wpłat od kuriera Paczka w Ruch już po kilku kliknięciach.

Integracja Subiekt nexo z kurierem Paczka w Ruch - dlaczego warto zastosować ProstąPaczkę?

Program ProstaPaczka2 pozwala maksymalnie uprościć i zautomatyzować tworzenie etykiet kuriera Paczka w Ruch na podstawie danych zapisanych w Twoim Subiekcie nexo. Dzięki modułowej konstrukcji program ProstaPaczka dostosowuje się do procesu obsługi zamówień w Twojej firmie, a nie odwrotnie. Mnogość opcji i dostępnych konfiguracji zapewnia dostosowanie produktu do większości zaimplementowanych już procesów.

ProstaPaczka dla Subiekta nexo może generować listy kuriera Paczka w Ruch automatycznie lub operator może uruchamiać wydruk ręcznie. W PP Etykiecie przed utworzeniem listu kuriera Paczka w Ruch możesz edytować jego parametry (dane adresowe, usługi, szczegóły paczek).

Generowanie listów przewozowych kuriera Paczka w Ruch można wpleść w proces obsługi zamówienia klienta, który może zacząć się już na magazynie. ProstaPaczka dla Subiekta nexo wygeneruje listę magazynową, zawierającą wykaz produktów dla grupy zamówień (mogą być połączone, a komplety zdekompletowane), posortowanych po miejscu magazynowym, dzięki czemu magazynier obejdzie magazyn najkrótszą ścieżką, łatwo i szybko znajdzie każdy z produktów. Produkty zostaną przekazane pakowaczowi, który przed przygotowaniem etykiety kuriera Paczka w Ruch zobaczy na ekranie swojego monitora okno kompletacji, w którym zeskanuje kody kreskowe wszystkich produktów, które wkłada do paczki, a dzięki czemu zweryfikuje poprawność spakowania przesyłki.

W kolejnym kroku ProstaPaczka automatycznie wystawi w Subiekcie nexo dokumenty końcowe do obsługiwanego zamówienia i wydrukuje je na wskazanej drukarce, aby pakowacz mógł dołączyć je do paczki. Dokumenty wystawiane są przed przygotowaniem listu przewozowego, dzięki czemu numer faktury może zostać nadrukowany na etykiecie kuriera Paczka w Ruch, a numer listu przewozowego może zostać dodany np. do uwag lub pola własnego faktury w Subiekcie nexo. Dokument końcowy może również zostać wysłany mailem.

Na koniec ProstaPaczka wysyła powiadomienie mailowe do adresata, informujące, że paczka została nadana kurierem Paczka w Ruch, a także zawierające link śledzenia przesyłki oraz inne niezbędne dane. Treść wiadomości jest konfigurowalna i może być tworzona w formacie HTML.

ProstaPaczka dla Subiekta nexo może również wysyłać maile z załącznikami, więc możesz przekazać klientowi kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi czy ankietę satysfakcji z zakupu.

Co zyskasz integrując Subiekta nexo z ProstąPaczką?

 • ProstaPaczka instalowana jest w Twojej infrastrukturze, co przekłada się na lepszą ochronę danych osobowych i niweluje ryzyko wystąpienia awarii, na które nie masz wpływu.
 • Unikasz ograniczeń ilościowych i wydajnościowych - w integracji z Subiektem nexo nie pobieramy opłat za etykietę.
 • Zyskujesz integrację Subiekta nexo z ponad dwudziestoma przewoźnikami (kurierzy, pośrednicy, spedytorzy, Poczta Polska).
 • Możesz zastosować jeden proces do obsługi wszystkich Twoich zamówień - generujesz wszystkie etykiety kurierskie w jednym programie.
 • Proces pakowania możesz podzielić na etapy i zakresy odpowiedzialność - magazynierowi wygenerujemy zbiorczą listę do order pickingu, a pakowacza obsłużymy na ekranie komputera (moduł kompletacji z Subiekta nexo).
 • Każda paczka podlega kontroli poprawności spakowania (skanowanie kodów kreskowych produktów pakowanych w module kompletacji).
 • Nie musisz przełączać się między systemami - sami wystawimy dokumenty końcowe w Subiekcie nexo, a nawet wyślemy je mailem.
 • Masz możliwość automatycznego tworzenia etykiet do przesyłek wielopaczkowych.
 • Monitorujesz statusy logistyczne nadanych przesyłek w ProstejPaczce.
 • Masz lepszy kontakt z klientem - każdemu odbiorcy wysyłasz automatyczne powiadomienie mailowe zawierające link do śledzenia statusu przesyłki.
 • Masz możliwość przygotowania niestandardowych raportów SQL.

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne w zakładce Subiekt nexo. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę: Lista metod eksportu dostępna w zakładce Subiekt nexo

Chcesz wiedzieć więcej?

Pobierz wersję demonstracyjną ProstejPaczki dla Subiekta nexo i skorzystaj z bezpłatnego okresu testowego! Po pobraniu demo programu, w mailu prześlemy najważniejsze informacje dotyczące współpracy z nami.

Jeśli jeszcze się wahasz lub masz jakieś pytania, napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres office@lcsoft.pl.

Miłego dnia!

   
Podziel się dobrą nowiną!