Integracja WaproMag z kurierem PAKETO 24

 


Korzystasz z WaproMag i nadajesz przesyłki za pośrednictwem kuriera PAKETO 24? Mamy dobre wieści! Możesz zintegrować swojego WaproMaga z programem ProstaPaczka2, dzięki czemu zyskasz możliwość automatycznego generowania listów przewozowych kuriera PAKETO 24. ProstaPaczka umożliwia tworzenie listów przewozowych najpopularniejszych kurierów, brokerów, spedytorów oraz Poczty Polskiej, dzięki czemu możesz drukować etykiety wszystkich przewoźników, korzystając z danych zgromadzonych w Twoim WaproMagu.

Dlaczego warto zintegrować WaproMag z kurierem PAKETO 24 za pośrednictwem ProstejPaczki?

 • Szybkość wydruku etykiety - dzięki integracji z kurierem PAKETO 24 w ProstejPaczce, utworzenie etykiety zajmie sekundy, a nie minuty.
 • Poprawność danych adresowych - dane odbiorcy automatycznie pobierają się z WaproMag, dzięki czemu już nigdy nie popełnisz błędu podczas przepisywania listów do systemu kuriera PAKETO 24.
 • Zachowanie standardów - zyskasz pewność, że etykieta kuriera PAKETO 24 będzie tworzona zawsze w ten sam sposób.
 • Automatyczna wysyłka maili zawierających link śledzenia przesyłki PAKETO 24.

Integracja WaproMag z kurierem PAKETO 24 - dlaczego warto zastosować ProstąPaczkę?

Program ProstaPaczka2 pozwala maksymalnie uprościć i zautomatyzować tworzenie etykiet kuriera PAKETO 24 na podstawie danych zapisanych w Twoim WaproMag. Dzięki modułowej konstrukcji program ProstaPaczka dostosowuje się do procesu obsługi zamówień w Twojej firmie, a nie odwrotnie. Mnogość opcji i dostępnych konfiguracji zapewnia dostosowanie produktu do większości zaimplementowanych już procesów.

ProstaPaczka dla WaproMag może generować listy kuriera PAKETO 24 automatycznie lub operator może uruchamiać wydruk ręcznie. W PP Etykiecie przed utworzeniem listu kuriera PAKETO 24 możesz edytować jego parametry (dane adresowe, usługi, szczegóły paczek). Po przygotowaniu listu przewozowego kuriera PAKETO 24, jego numer może zostać zwrócony do WaproMag i zapisany w dokumencie.

Na koniec ProstaPaczka wysyła powiadomienie mailowe do adresata, informujące, że paczka została nadana kurierem PAKETO 24, a także zawierające link śledzenia przesyłki oraz inne niezbędne dane. Treść wiadomości jest konfigurowalna i może być tworzona w formacie HTML.

ProstaPaczka dla WaproMag może również wysyłać maile z załącznikami, więc możesz przekazać klientowi kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi czy ankietę satysfakcji z zakupu.

Co zyskasz integrując WaproMag z ProstąPaczką?

 • ProstaPaczka instalowana jest w Twojej infrastrukturze, co przekłada się na lepszą ochronę danych osobowych i niweluje ryzyko wystąpienia awarii, na które nie masz wpływu.
 • Unikasz ograniczeń ilościowych i wydajnościowych - w integracji z WaproMag nie pobieramy opłat za etykietę.
 • Zyskujesz integrację WaproMag z ponad dwudziestoma przewoźnikami (kurierzy, pośrednicy, spedytorzy, Poczta Polska).
 • Możesz zastosować jeden proces do obsługi wszystkich Twoich zamówień - generujesz wszystkie etykiety kurierskie w jednym programie.
 • Masz możliwość automatycznego tworzenia etykiet do przesyłek wielopaczkowych.
 • Przygotowanie listu przewozowego / etykiety kurierskiej możesz wywołać jako operację z WaproMag lub nawet wpiąć ProstąPaczke do gniazda rozszerzeń.
 • Monitorujesz statusy logistyczne nadanych przesyłek w ProstejPaczce.
 • Masz lepszy kontakt z klientem - każdemu odbiorcy wysyłasz automatyczne powiadomienie mailowe zawierające link do śledzenia statusu przesyłki.
 • Masz możliwość przygotowania niestandardowych raportów SQL.

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne w zakładce Wapro Mag. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę: Lista metod eksportu dostępna w zakładce Wapro Mag

Chcesz wiedzieć więcej?

Pobierz wersję demonstracyjną ProstejPaczki dla WaproMag i skorzystaj z bezpłatnego okresu testowego! Po pobraniu demo programu, w mailu prześlemy najważniejsze informacje dotyczące współpracy z nami.

Jeśli jeszcze się wahasz lub masz jakieś pytania, napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres office@lcsoft.pl.

Miłego dnia!

   
Podziel się dobrą nowiną!