Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracja z kurierem ORLEN PACZKA

ORLEN PACZKA – integracje z firmą kurierską. Oprogramowanie do Subiekt, Sello, WAPRO Mag. Generowanie listy przesyłek, manifest kurierski, edytowanie listów ORLEN PACZKA – to tylko część możliwości, jakie zapewnia Prosta Paczka, system obsługi zleceń i innych zadań związanych z wysyłką ORLEN PACZKA.

Integracja z kurierem ORLEN PACZKA umożliwia szybkie przygotowanie etykiet bez konieczności ręcznego przepisywania danych w aplikacji internetowej ORLEN PACZKA. Dane importowane są z Twojego systemu i wstawiane od razu do systemu kuriera ORLEN PACZKA. Jak w praktyce działa integracja z kurierem ORLEN PACZKA, ujęta w ramach programu Prosta Paczka?

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Wybrane możliwości integracji z kurierem ORLEN PACZKA

Prosta Paczka to narzędzie wyraźnie przyspieszające obsługę wysyłek w usłudze ORLEN PACZKA. Stosujemy rozwiązania, które są szczególnie istotne z punktu widzenia klienta.

W jaki sposób integrowanie danych i automatyzacja wpływa na proces zamówienia i generowania przesyłek realizowanych przez ORLEN PACZKA? Oto kilka z możliwości, które zapewnia Prosta Paczka w ramach tej integracji:

Lista przesyłek ORLEN PACZKA

ProstaPaczka zapisuje dane o wszystkich przygotowanych etykietach. Efekt jest odczuwalny natychmiast. Integracja kurierska z ORLEN PACZKA powoduje, że użytkownik ma wyjątkowo łatwą i wygodną drogę do tego, by wyszukać nadane przesyłki.

Manifest kurierski

Integracja z ORLEN PACZKA umożliwia łatwe i intuicyjne przygotowanie manifestu dla kuriera. To sposób na szybkie przygotowanie rozbudowanego manifestu dla przedstawiciela ORLEN PACZKA, w którym znajdzie się lista nadawanych przesyłek.

Wiele kont ORLEN PACZKA

Integracja z ORLEN PACZKA jest szczególnie korzystna dla podmiotów, które działają w ramach sieci kilku oddziałów. Nie ma potrzeby generowania dla nich odrębnych kont czy wpisywania osobnych danych nadawców. Integracja w Prostej Paczce umożliwia zarządzanie przesyłkami ze wszystkich kont w jednym miejscu.

Wypisanie listu ORLEN PACZKA

To odpowiedź na sytuacje, gdy wypisujemy listy nie powiązane z konkretnym zamówieniem. Generując je z Prostej Paczki, użytkownik może wstawiać dane odbiorcy z bazy Twojego systemu (np. ERP). Dzięki temu wypiszesz list ORLEN PACZKA szybciej, bezbłędnie i z zachowaniem danych przesyłki w bazie programu.

Edycja danych listu ORLEN PACZKA

Przed wydrukowaniem etykiety możesz uruchomić okno edycji danych listu ORLEN PACZKA, w którym masz możliwość zmiany wszystkich dostępnych parametrów przesyłki, takich jak: dane odbiorcy, usługi dodatkowe, pobranie, liczbę paczek oraz ich wagi i wymiary.

Wydruk etykiet ORLEN PACZKA

Program pozwala na wydruk listów przewozowych w postaci etykiet (drukarki termiczne) lub A4 (drukarki laserowe). Bez problemu wydrukujesz ponownie etykietę w przypadku jej uszkodzenia.


Generowanie listów ORLEN PACZKA z:

Przygotowanie listów kuriera DPDL z Subiekta GT
Przygotowanie listów kuriera DPD z Subiekta nexo
Przygotowanie listów kuriera DPD z Sello
Przygotowanie listów kuriera DPD z WAPRO MAg

Przygotowanie listów kuriera DPD z Allegro

Przygotowanie listów kuriera DPD z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!