Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracja z Post International

Integracje z firmą kurierską Posta International jest już dostępna w programie ProstaPaczk2 dla Subiekta, Sello i WAPRO Mag. Lista przesyłek, manifest kurierski, to tylko część z możliwości, jakie zapewnia PP2 – program do obsługi zleceń i innych zadań związanych z wysyłką Post International.

Integracja z kurierem POST INTERNATIONAL umożliwia błyskawiczne przygotowanie listów przewozowych, bez konieczności przepisywania danych do systemu informatycznego Post International. Dane importowane są z Twojego systemu, przekazywane do systemu przewoźnika i na ich podstawie generowana jest etykieta kurierska. Poniżej opisujemy w skrócie jak działa integracja z Post International w praktyce.

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Wybrane możliwości integracji z kurierem Post International

Bezpośrednia integracja z firmą kurierską Post International usprawnia proces generowania etykiet kurierskich oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia błędu podczas generowania listu przewozowego. W naszej integracji zastosowaliśmy rozwiązania, które są szczególnie istotne z punktu widzenia klienta. Poniżej przedstawiamy kilka z opcji, które zapewnia Prosta Paczka w ramach tej integracji:

Lista przesyłek Post International

ProstaPaczka zapisuje w jednym miejscu komplet danych o wszystkich przygotowanych etykietach. Dzięki naszej integracji z Post International masz możliwość łatwego i szybkiego wyszukania nadanej przesyłki.

Protokół przekazania paczek / dispatch

Integracja z POST INTERNATIONAL umożliwia łatwe i intuicyjne przygotowanie protokołu przekazania paczek dla kuriera. To prosty sposób na przygotowanie manifestu dla kuriera Post International, zawierającego listę nadawanych przesyłek.

Wiele kont Post International

Nasza integracja z POST INTERNATIONAL zapewnia szczególnie korzystne rozwiązania dla firm, które działają w ramach sieci oddziałów. Nie ma potrzeby generowania dla nich odrębnych kont czy wpisywania osobnych danych nadawców. Integracja Prostej Paczki umożliwia zarządzanie przesyłkami ze wszystkich kont w jednym miejscu.

Wypisanie listu Post International

Generujesz listy nie tylko do konkretnych zamówień klienta? Nie ma problemu – w PP2 możesz wygenerować list ręczny, nie powiązany z dokumentem. Możesz wypełnić dane odbiorcy ręcznie lub wybrać kontrahenta z Twojego systemu. Dzięki temu wypiszesz list dla kuriera Post International szybciej i z zachowaniem danych przesyłki w bazie programu.

Edycja danych listu Post International

Przed wydrukowaniem etykiety możesz uruchomić okno edycji listu Post International, w którym masz możliwość zmiany wszystkich dostępnych parametrów przesyłki, takich jak: dane odbiorcy, usługi dodatkowe, pobranie, liczbę paczek oraz ich wagi i wymiary.

Wydruk etykiet Post International

Program pozwala na wydruk listów przewozowych w formatach CN23, CN22, CP71, TFP3 oraz CN23_A6. Bez problemu wydrukujesz ponownie etykietę w  przypadku jej uszkodzenia.

_____________________________________________

Generowanie listów POST INTERNATIONAL z:

Przygotowanie listów kuriera DPDL z Subiekta GT
Przygotowanie listów kuriera DPD z Subiekta nexo
Przygotowanie listów kuriera DPD z Sello
Przygotowanie listów kuriera DPD z WAPRO MAg

Przygotowanie listów kuriera DPD z Allegro

Przygotowanie listów kuriera DPD z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!