Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracja z JAS-FBG

Integracja ze spedytorem JAS-FBG pozwoli Ci na szybkie utworzenie listu przewozowego na podstawie danych zgromadzonych w systemie którego używasz. Przygotowane w ProstejPaczce listy są od razu widoczne w systemie spedytora JAS-FBG.

Wybrane możliwości integracji ze spedytorem JAS-FBG

Historia nadań

Każdy przygotowany list przewozowy przez ProstąPaczkę jest zapisywany w systemie JAS, jak i również w bazie samego programu. Dzięki temu będziesz miał możliwość sprawdzenia historii nadań bez konieczności logowania się do systemu spedytora.

Przygotowanie manifestu

ProstaPaczka pozwoli Ci na przygotowanie zbiorczego zestawienia nadawanych przesyłek, co pozwoli na łatwe sprawdzenie, które przesyłki zostały już wysłane, a które nie.

Przygotowanie listu JAS

W ramach programu będziesz miał możliwość przygotowania listu nie powiązanego z danymi Twojego systemu. ProstaPaczka udostępnia możliwość wprowadzenia listu uzupełnianego ręcznie, co dodatkowo zmniejsza konieczność logowania się do aplikacji spedytora JAS-FBG.

Dodatkowe wyszukiwanie odbiorcy w bazie Twojego systemu pozwoli Ci na szybkie wprowadzenie danych adresowych.

Wydruk etykiet

W razie zniszczenia etykiety, będzie można łatwo wydrukować ją ponownie. Konfiguracja formatu wydruku etykiety pozwoli Ci na dopasowanie go do posiadanej drukarki.

Wiele kont JAS-FBG

Moduł umożliwia wprowadzenie wielu kont dostępowych do systemu JAS-FBG, z różnymi adresami miejsca załadunku. Przesyłki z różnych lokalizacji (oddziałów) będą mogły być zarządzane oddzielnie.

Powiadomienia

Możesz łatwo włączyć wysyłanie powiadomienia przy wydruku manifestu JAS-FBG, dzięki czemu odbiorca będzie znał status realizacji jego zamówienia.

Przygotuj listy JAS-FBG z:

Przygotowanie listów JAS-FBG z Subiekta GT
Przygotowanie listów JAS-FBG z Subiekta nexo
Przygotowanie listów JAS-FBG z Sello
Przygotowanie listów JAS-FBG z WAPRO MAg

Przygotowanie listów JAS-FBG z Allegro

Przygotowanie listów JAS-FBG z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!