Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Nowy moduł obsługi magazynu dla Subiekta nexo

W ostatnich wersjach ProstejPaczki dodaliśmy nowy moduł wspierający obsługę kompletacji towarów na magazynie dla użytkowników Subiekta nexo: SUBIEKT NEXO MAGAZYN.

Moduł ma działać analogicznie jak w przypadku Subiekta GT i pomagać w kompletacji towarów za pomocą list magazynowych, czyli zbiorczych zestawień towarów do kompletacji z magazynu, z którymi magazynier przechodzi przez magazyn i zbiera produkty, a później rozdziela je na poszczególne zamówienia.

Podstawowym zadaniem jakie ma spełniać moduł obsługi magazynu dla Subiekta nexo, to kontrola nad tym, które z zamówień są już kompletowane, a które jeszcze oczekują na przekazanie do magazynu. To czy zamówienie jest kompletowane w magazynie możesz sprawdzić w samym module (na podstawie stanu), a nawet przekazać taką informację do dokumentu Subiekta nexo.

Kolejnym problemem, który ma być rozwiązywany przez moduł, jest łatwe przygotowanie zbiorczego zestawienia towarów do kompletacji. W module obsługi magazynu dla Subiekta nexo możesz wybrać dokumenty, kliknąć przycisk i dostać wydruk zawierający listę (według swoich ustawień) z towarami.

Jeżeli w firmie pracuje kilku magazynierów, dobrym rozwiązaniem będzie przypisywanie dokumentów do konkretnego użytkownika programu, dzięki czemu zawsze będzie wiadomo kto kompletuje dane zamówienie.

Jeżeli kompletacja z magazynu i pakowanie jest wykonywane przez różnych pracowników, w ramach naszego modułu do obsługi magazynu dla Subiekta nexo możliwe jest też rozliczenie dokumentu, tj oznaczenie dokumentu jako skompletowany lub zgłoszenie braku towaru (albo uszkodzenia).

Cały proces można dodatkowo zoptymalizować używając skanera kodów kreskowych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę modułu wspierającego obsługę magazynu dla Subiekta nexo.

Moduł obsługi magazynu dla Subiekta nexo

Podziel się dobrą nowiną!