Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracja z kurierem Patron Service

Integracja z kurierem Patron Service umożliwia szybkie przygotowanie etykiet bez konieczności przepisywania danych w aplikacji internetowej WebTrucker Patron Service. Dane importowane są z Twojego systemu i wstawiane od razu przez API aplikacji Patron Service.

Możliwości integracji z kurierem Patron Service

Podgląd przesyłek Patron Service

Wszystkie przesyłki Patron Service, do których etykieta była przygotowana przez ProstąPaczkę, będą zapisane w historii. Będziesz miał dostęp do nich w dowolnym czasie i na każdym stanowisku.

Manifest kurierski

ProstaPaczka pozwoli ci na łatwe wyświetlenie przesyłek bez przygotowanego manifestu kurierskiego, dzięki czemu szybko wydrukujesz zestawienie przesyłek przekazywanych kurierowi Patron Service z całego dnia.

Wiele kont Patron Service

Masz kilka kont dostępowych do aplikacji Patron Service? Możesz je wszystkie skonfigurować w jednym miejscu. Każda lokalizacja może korzystać ze swojego konta, dzięki czemu przesyłki będą zapisane w jednej bazie, ale nie będą mieszać się między oddziałami.

List Patron Service

Gdy musisz nadać przesyłkę kurierem Patron Service nie związaną z żadnym zamówieniem, możesz łatwo przygotować etykietę w ProstejPaczce, a dane odbiorcy wybrać z Twojego systemu. Będziesz mógł trzymać całą historię nadań w jednym programie.

Edycja listu Patron Service

Chcesz zmienić dane listu przed nadaniem kurierem Patron Service ? ProstaPaczka pozwoli Ci na łatwą edycję danych listu przewozowego Patron Service przed wydrukowaniem etykiety. Będziesz mógł zmieniać dane odbiorcy, wybierać usługi dodatkowe, modyfikować parametry paczek lub dodawać/zmieniać zawartość pól referencyjnych.

Wydruk etykiet Patron Service

Drukuj etykiety Patron Service na drukarkach termicznych i laserowych. Nie przejmuj się zniszczeniem etykiety, dzięki ProstejPaczce łatwo wydrukujesz ją ponownie.

Przygotuj listy kuriera Patron Service z:

Przygotowanie listów kuriera Patron Service z Subiekta GT
Przygotowanie listów kuriera Patron Service z Subiekta nexo
Przygotowanie listów kuriera Patron Service z Sello
Przygotowanie listów kuriera Patron Service z WAPRO MAg

Przygotowanie listów kuriera Patron Service z Allegro

Przygotowanie listów kuriera Patron Service z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!