Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracja z kurierem Patron Service

Integracja z kurierem Patron Service umożliwia szybkie przygotowanie etykiet bez konieczności przepisywania danych w aplikacji internetowej WebTrucker Patron Service. Dane importowane są z Twojego systemu i wstawiane od razu przez API aplikacji Patron Service.

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Możliwości integracji z kurierem Patron Service

Podgląd przesyłek Patron Service

Wszystkie przesyłki Patron Service, do których etykieta była przygotowana przez ProstąPaczkę, będą zapisane w historii. Będziesz miał dostęp do nich w dowolnym czasie i na każdym stanowisku.

Manifest kurierski

ProstaPaczka pozwoli ci na łatwe wyświetlenie przesyłek bez przygotowanego manifestu kurierskiego, dzięki czemu szybko wydrukujesz zestawienie przesyłek przekazywanych kurierowi Patron Service z całego dnia.

Wiele kont Patron Service

Masz kilka kont dostępowych do aplikacji Patron Service? Możesz je wszystkie skonfigurować w jednym miejscu. Każda lokalizacja może korzystać ze swojego konta, dzięki czemu przesyłki będą zapisane w jednej bazie, ale nie będą mieszać się między oddziałami.

List Patron Service

Gdy musisz nadać przesyłkę kurierem Patron Service nie związaną z żadnym zamówieniem, możesz łatwo przygotować etykietę w ProstejPaczce, a dane odbiorcy wybrać z Twojego systemu. Będziesz mógł trzymać całą historię nadań w jednym programie.

Edycja listu Patron Service

Chcesz zmienić dane listu przed nadaniem kurierem Patron Service ? ProstaPaczka pozwoli Ci na łatwą edycję danych listu przewozowego Patron Service przed wydrukowaniem etykiety. Będziesz mógł zmieniać dane odbiorcy, wybierać usługi dodatkowe, modyfikować parametry paczek lub dodawać/zmieniać zawartość pól referencyjnych.

Wydruk etykiet Patron Service

Drukuj etykiety Patron Service na drukarkach termicznych i laserowych. Nie przejmuj się zniszczeniem etykiety, dzięki ProstejPaczce łatwo wydrukujesz ją ponownie.

Przygotuj listy kuriera Patron Service z:

Przygotowanie listów kuriera Patron Service z Subiekta GT
Przygotowanie listów kuriera Patron Service z Subiekta nexo
Przygotowanie listów kuriera Patron Service z Sello
Przygotowanie listów kuriera Patron Service z WAPRO MAg

Przygotowanie listów kuriera Patron Service z Allegro

Przygotowanie listów kuriera Patron Service z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!