Integracja z kurierem Pekaes

Integracja z kurierem Pekaes daje możliwość szybkiego przygotowania etykiet bez konieczności przepisywania danych w aplikacji internetowej kuriera Pekaes. Dane importowane są z Twojego systemu i wstawiane od razu przez api Pekaes’u.

Wybrane możliwości integracji z kurierem Pekaes

Historia listów Pekaes

Każdy tworzony list Pekaes zapisywany jest w bazie danych programu, dzięki czemu będziesz miał do niego dostęp w każdej chwili.

Wydruki etykiet

Moduł pozwala na ponowny wydruk etykiety Pekaes, dzięki czemu będziesz mógł szybko przedrukować etykietę w przypadku jej uszkodzenia.

Wypisanie listu ręcznego

Możesz wprowadzać listy przewozowe nie powiązane z Twoim systemem, bez konieczności logowania się do aplikacji internetowej Pekaesu. Możliwość wyszukiwania danych odbiorcy w danych Twojego systemu dodatkowo przyśpieszy wprowadzanie listu.

Przygotowanie manifestu

Proste filtrowanie pozwoli Ci wyświetlić listy Pekaes które nie posiadają jeszcze przygotowanego manifestu. Wydruk manifestu dla kuriera na wybraną datę automatycznie oznaczy wszystkie przygotowane listy jako zamknięte.

Wiele kont Pekaes

Dla każdego oddziału możesz wprowadzić oddzielne konto dostępowe do api Pekaesu, dzięki czemu będziesz mógł zarządzać przesyłkami każdego oddziału osobno.

Przygotuj listy Pekaes z:

Przygotowanie listów Pekaes z Subiekta GT
Przygotowanie listów Pekaes z Subiekta nexo
Przygotowanie listów Pekaes z Sello
Przygotowanie listów Pekaes z WAPRO MAg

Przygotowanie listów Pekaes z Allegro

Przygotowanie listów Pekaes z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!