Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

PP Kolektor
Program magazynowy na urządzeniu z Android!


Nasze rozwiązanie pozwala na wykorzystanie najważniejszych korzyści systemów klasy WMS, bez konieczności poświęcania czasu i pieniędzy na wdrożenie takiego systemu. Informatyzujemy i automatyzujemy procesy magazynowe. Pomagamy uniknąć kosztownych błędów podczas pakowania przesyłek. Ułatwiamy pracę zarówno magazynierów, jak i pakowaczy, a także automatyzujemy proces generowania etykiet kurierskich / listów przewozowych.


Kompletny proces 

Kompletacja, pakowanie, wysyłka kilkudziesięcioma kurierami / spedytorami / brokerami, sprawdzanie dostaw, przyjęcie towaru, minimalizacja ilości przejść po magazynie z wykorzystaniem kolektorów / terminali mobilnych z systemem android.

Automatyzacja

Większość procesów magazynowych może zostać zautomatyzowana poprzez przygotowanie odpowiednich scenariuszy. To oszczędność czasu i pieniędzy, a dodatkowo masz pewność, że każde zlecenie zostanie obsłużone należycie i zgodnie z procedurą.

Porządek i oszczędność

Z naszą aplikacją masz pełną kontrolę nad magazynem oraz wysyłką zamówień. Koniec z brakami na magazynie, koniec z wysyłaniem błędnie spakowanych paczek, koniec niepotrzebnych zwrotów. Zyskaj z PP Kolektor!


 

 

Skontaktuj się teraz!

Nie zastanawiaj się czy nasze rozwiązanie Ci pomoże – sprawdź jak wiele możesz z nim zyskać!
Porozmawiajmy i wspólnie zdecydujmy w jaki sposób będziemy mogli  Ci pomóc na kolejnych etapach rozwoju biznesu.

A jeśli wolisz poczytać, zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją i możliwościami naszego rozwiązania: PP Kolektor (klik)

 

 

 


Porozmawiajmy o programie magazynowym! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Podziel się dobrą nowiną!