Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Świat Przesyłek – integracja z pośrednikiem

Integracja z serwisem Świat Przesyłek (swiatprzesylek.pl), zajmującym się dystrybucją krajowych i międzynarodowych przesyłek pocztowych i kurierskich, pozwoli Ci na szybkie przygotowanie listów przewozowych dla wielu kurierów w kraju, jak i za granicą.

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Świat Przesyłek – wybrane możliwości integracji

Moduł integracji z serwisem Świat Przesyłek w ProstejPaczce umożliwia przygotowanie etykiet w dwóch trybach: dla określonego przewoźnika oraz z wyborem przewoźnika przez system wbudowany w serwis Świat Przesyłek.

Przygotowanie etykiet

Program przechowuje informacje o wszystkich nadanych za jego pośrednictwem przesyłkach w serwisie Świat Przesyłek, dzięki czemu bez konieczności logowania do serwisu pośrednika, masz możliwość sprawdzenia swoich nadań, jak i szczegółów każdej przesyłki.

Wiele kont

Jeżeli posiadasz wiele kont w serwisie Świat Przesyłek, możesz je wszystkie wprowadzić do programu i wykorzystywać je w różnych oddziałach firmy. Dzięki temu dane o przesyłkach nie będą się mieszać i destabilizować pracę w oddziałach.

Listy ręczne

Nasze rozwiązanie umożliwia przygotowanie listu przewozowego nie powiązanego z żadnym zamówieniem, bez konieczności logowania się do serwisu Świat Przesyłek. Wystarczy wybrać rodzaj listu, wyszukać odbiorcę w bazie Twojego programu ERP, wybrać usługi i etykieta będzie gotowa!

Edycja danych listu

Jeżeli chcesz przygotować niestandardową przesyłkę, ustawić specyficzne wymiary, zmienić adres odbiorcy, wybrać usługi dodatkowe, zawsze masz możliwość otworzenia okna edycji listu dedykowanego dla portalu Świat Przesyłek, w którym będziesz mieć dostęp do usług oferowanych przez danego przewoźnika.

Wydruk etykiet

Nie będziesz musiał logować się do portalu Świat Przesyłek, aby wydrukować ponownie uszkodzoną etykietę. Z poziomu listy przesyłek ProstejPaczki zawsze masz możliwość ponownego wydruku raz przygotowanej etykiety.

Zaawansowane filtrowanie

Listy przygotowane przez Świat Przesyłek, wyświetlane na zestawieniu z dużymi możliwościami dostosowania do potrzeb użytkownika. Możesz ukrywać kolumny, dostosowywać ich szerokość, grupować czy  budować własne filtry. Wszystko po to, abyś mógł szybko znaleźć to czego szukasz.

Sprawdź sam jakie jeszcze możliwości da Ci integracja z serwisem Świat Przesyłek wbudowana w program do obsługi wysyłek – ProstaPaczka.

Twórz listy do Świata Przesyłek ze swojego systemu ERP:

Przygotowanie listu Świat Przesyłek z Subiekta nexo
Przygotowanie listu Świat Przesyłek z Sello
Przygotowanie listu Świat Przesyłek z WAPRO Mag
Przygotowanie listu Świat Przesyłek z Allegro
Przygotowanie listu Świat Przesyłek z Twojego ERP
Podziel się dobrą nowiną!