Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Integracja z kurierem UPS

Integracja z kurierem UPS umożliwia szybkie przygotowanie etykiet bez konieczności przepisywania danych w aplikacji UPS’u. Dane importowane są z Twojego systemu i wstawiane od razu przez api kuriera UPS.

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Wybrane możliwości integracji z kurierem UPS

 

Wiele kont UPS

Możesz wprowadzić wiele kont dostępowych do aplikacji UPS’u, dzięki czemu oddzielnie możesz zarządzać przesyłkami z różnych oddziałów.

Edytuj dane listu

Edycja danych listu UPS przed wydrukiem etykiety pozwoli Ci na obsłużenie nietypowej wysyłki. Edytuj dane nadawcy, odbiorcy, wybierz usługi dodatkowe, ustaw opis lub dodaj kolejne paczki w ramach przesyłki.

Historia nadań

Szczegółowe dane każdego listu są zapisywane w bazie danych programu, dzięki czemu możesz łatwo sprawdzić do kogo list został nadany i z jakimi parametrami.

UPS Access Point

Moduł integracji z kurierem UPS pozwala także na przygotowanie listu z doręczeniem do punktu odbioru (Access Point)

Listy ręczne

Program pozwala na wprowadzanie listów nie powiązanych z Twoim systemem, co pozwoli Ci na ograniczenie konieczności logowania się do aplikacji UPS’u.

Przygotowanie manifestu

Wydrukuj zestawienie przesyłek przekazywanych kurierowi UPS, abyś wiedział które przesyłki zostały już wydane z magazynu, a które nie.

Powiadomienia odbiorcy

Program umożliwia automatyczne wysłanie powiadomienia e-mail do odbiorcy po wydruku manifestu dla kuriera UPS, dzięki czemu klient będzie znał status realizacji swojego zamówienia.

Wydruk etykiet UPS

Dla każdego przygotowanego listu możesz wygenerować ponownie etykietę, co pozwoli Ci na szybką reakcję na jej uszkodzenie.

Anulowanie przesyłki UPS

Moduł umożliwia anulowanie przesyłki w serwisie UPSu bez konieczności logowania się do aplikacji internetowej kuriera UPS.

Wybór usług UPS dla kraju

Ograniczaj listę usług kuriera UPS dla obsługiwanych krajów, aby zminimalizować ryzyko przygotowania listu w zbyt drogiej usłudze.

Przygotuj listy kuriera UPS z:

Przygotowanie listów UPS z Subiekta GT
Przygotowanie listów UPS z Subiekta nexo
Przygotowanie listów UPS z Sello
Przygotowanie listów UPS z WAPRO MAg

Przygotowanie listów UPS z Allegro

Przygotowanie listów UPS z Twojego systemu

Podziel się dobrą nowiną!