Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

ProstaPaczka v19.7.7

SUBIEKT GT – Allegro InPost – ustalanie id sprzedającego

W poprzednich wersjach PP2, ustalanie identyfikatora sprzedającego na Allegro na podstawie loginu umieszczonego w uwagach dokumentu Subiekta GT, działało tylko w przypadku generowania etykiety przez API ShipX. W obecnej wersji dodano taką możliwość także dla użytkowników korzystających jeszcze ze starego API do paczkomatów (Paczkomaty.pl).

SUBIEKT GT – GLS – tytuł jako numer referencyjny

Dodaliśmy (na zamówienie klienta) możliwość dopisania tytułu dokumentu, lub jego części (wyciągane za pomocą wyrażenia regularnego) do numeru referencyjnego listu kuriera GLS.

Wartość jest wstawiana do głównego pola z numerem referencyjnym jak i do numeru przypisanego do podpaczki (widocznego w tabeli podpaczek).

SELLO – adres e-mail z adresu do wysyłki

Jeżeli w adresie do wysyłki dostępnym z poziomu transakcji / paczki będzie wprowadzony adres e-mail, będzie on brany jako adres e-mail odbiorcy na listach przewozowych i do wysyłania powiadomień.

Jeżeli adres ten będzie pusty, to program wybierze adres e-mail przypisany do klienta w Sello (z kartoteki kontrahenta)

WYDRUKI – wydruk na drukarce domyślnej

W konfiguracji wydruków etykiet oraz manifestów, dodano możliwość wydruku na drukarce domyślnej systemu Windows. Aby z takiej opcji skorzystać należy:

  • Zaznaczyć checkboxa wysyłania na drukarkę
  • Nie wybierać nazwy drukarki z listy rozwijanej (pozostawić puste miejsce)

Przy takich ustawieniach ProstaPaczka sprawdzi jaka drukarka w systemie Windows jest oznaczona jako domyślna i prześle wydruk właśnie do niej.

Podziel się dobrą nowiną!