Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

ProstaPaczka v19.9.10

Subiekt GT – zmiana pobierania adresów

Od tej wersji adres z kartoteki kontrahenta będzie brany pod uwagę tyko wtedy gdy będą zaznaczone pola (checkboxy) nad danym adresem.  Domyślnie przy odznaczaniu checkoxa adres dostawy lub korespondencyjny zostają usunięte z danych kontrahenta i ProstaPaczka nie bierze ich pod uwagę. Przy niektórych sposobach zasielenia Subiekta GT zamówieniami, kontrahent tworzony jest w taki sposób, że dane adresu są uzupełnione pomimo braku zaznaczenia aktywności tego adresu.

Subiekt GT - adresy na karcie kontrahenta

InPost ShipX – nazwa konta

W pasku nazwy formularza listu przewozowego dodaliśmy nazwę konta na którym tworzony jest list przewozowy. Zmiana ma pomóc klientom, którzy nadają z wielu kont.

InPost ShipX - nazwa konta na formularzu listu

Poczta Polska – błąd wydruku

Do tej wersji błąd pobrania etykiety z serwrea Poczty Polskiej przerywał cały proces przygotowania listu. Wprowadziliśmy modyfikację, która w razie problemu wyświetli okno z komunikatem ale przepuści proces dalej (wstawienie listu, wstawienie do allegro itd).
List będzie można wydrukować ponownie z zakładki POCZTA POLSKA.

Inne poprawki:

  • POCZTA POLSKA – poprawka błędu pojawiającego się przy braku zaznaczenia opcji wydruku listu po jego przygotowaniu.
  • LOGI – zmiana sposobu budowania nazwy pliku z logami, która ma ustrzec przed pojawiającym się czasem brakiem dostępu do pliku logu
Podziel się dobrą nowiną!