Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Aplikacja PP Kolektor w promocji!

Zapraszamy do zapoznania się z nową funkcjonalnością w naszej aplikacji! Teraz możesz jeszcze łatwiej i szybciej pakować paczki oraz generować etykiety kurierskie. Dzięki automatycznemu procesowi nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również unikniesz pomyłek przy przepisywaniu adresów odbiorcy. A to nie wszystko! Nasza aplikacja oferuje wiele innych cennych funkcji, takich jak prowadzenie kompletacji dwuetapowej czy generowanie listów przewozowych. Szczegóły znajdziesz w naszym najnowszym artykule: Automatyczne listy przewozowe z kolektora dla Subiekta GT. Zapraszamy do lektury i korzystania z nowych możliwości, jakie daje nasza aplikacja!

A przy okazji…

Mamy przyjemność ogłosić, że nasza aplikacja PP Kolektor jest teraz dostępna dla klientów w bezpłatnej promocji testowej. Od teraz do ostatniego dnia kwietnia, klienci mogą korzystać z aplikacji przez cały miesiąc bez ponoszenia kosztów licencji.

Aplikacja PP Kolektor oferuje funkcjonalności podobne do małego systemu zarządzania magazynem (WMS), a jednocześnie kosztuje wielokrotnie mniej i dodatkowo umożliwia automatyczne generowanie etykiet kurierskich. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które chcą zoptymalizować swoje procesy magazynowe i oszczędzić czas i pieniądze.

Nie przegap okazji i wypróbuj aplikację PP Kolektor już dziś!

 


Porozmawiajmy o magazynie! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Zobacz inne wpisy z kategorii Kolektory

Podziel się dobrą nowiną!