Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Generowanie dokumentów PZ z kolektora (dla Subiekta GT)

Przedsiębiorcy szukają coraz to nowych sposobów na oszczędzanie czasu i pieniędzy w swojej firmie. Dlatego też, w naszej aplikacji PP Kolektor, wprowadziliśmy nową funkcjonalność, która pozwala na generowanie dokumentów PZ bezpośrednio z kolektora po zeskanowaniu kodów kreskowych towarów, które mają trafić na PZ. Opcja ta obecnie dotyczy integracji z Subiektem GT, ale wkrótce będzie dostępna dla wszystkich integracji.

Generowanie dokumentów PZ z kolektora to nie tylko oszczędność czasu, ale także znaczne ułatwienie pracy. Wprowadzenie tej funkcjonalności pozwoli użytkownikom naszej aplikacji na szybkie i łatwe tworzenie dokumentów PZ bez potrzeby przepisywania danych ręcznie. Zamiast tego, wystarczy zeskanować kody kreskowe towarów, które mają trafić na PZ, a następnie wygenerować dokument PZ bezpośrednio z poziomu kolektora.

Największą zaletą naszej nowej funkcjonalności jest łatwość obsługi. Wystarczy zeskanować kody kreskowe towarów, a program sam doda je do listy produktów PZ. W ten sposób, nawet osoba bez doświadczenia w zarządzaniu magazynem może łatwo i szybko wygenerować dokument.

Integracja z Subiektem GT, która jest obecnie dostępna w ramach naszej aplikacji, pozwala na jeszcze większą automatyzację procesów w firmie. Użytkownicy naszej aplikacji będą mogli wykorzystać dane z Subiekta GT, takie jak dane kontrahenta, do szybkiego i łatwego tworzenia dokumentów PZ bez konieczności przepisywania ich ręcznie.
Nie czekaj dłużej i już dziś zainstaluj najnowszą wersję PP Kolektor w swoim magazynie. Przekonaj się sam, jak wiele korzyści może przynieść Twojej firmie!

 


Porozmawiajmy o magazynie! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Zobacz inne wpisy z kategorii Kolektory

Podziel się dobrą nowiną!