Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

InPost kurier (Web Trucker) – integracja

W ramach ProstejPaczki wykonaliśmy integrację z aplikacją InPost Web Trucker, dzięki czemu szybko wydrukujesz etykietę z Twojego systemu (np. Subiekt GT, Subiekt nexo, Sello, WAPRO Mag lub innego systemu ERP/WMS).

InPost Web Trucker jest aplikacją online pozwalającą na przygotowanie etykiet kurierskich. Web Trucker jest udostępniany za darmo klientom firmy InPost, którzy mają podpisaną umowę na usługi kurierskie. Aplikacja ta pozwala jedynie na przygotowanie listów przewozowych do przesyłek kurierskich.

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Prosta integracja z InPost Web Trucker

Aby zintegrować się z InPost Web Trucker i móc przygotowywać etykiety kurierskie wystarczy podać dane dostępowe. Nie trzeba wykonywać trudnych konfiguracji. Możesz łatwo dodać taką integrację do modułu dla swojego systemu ERP i drukować etykiety jednym kliknięciem.

Wiele kont do Web Truckera

Jeżeli masz kilka lokalizacji z których nadajesz przesyłki kurierskie InPost, to możesz wprowadzić wszystkie konta do ProstejPaczki bez ryzyka, że przesyłki się pomieszają. Każda lokalizacja będzie używać swojego konta InPost.

Niestandardowe przesyłki InPost kurier

Tryb edycji danych listu przewozowego InPost kurier pozwoli Ci na przygotowanie niestandardowej przesyłki. Możesz zmienić dane odbiorcy, dodać nowe paczki, zaznaczyć usługi dodatkowe, lub dopisać coś do uwag.

Zarządzanie przesyłkami InPost kurier

Wszystkie przesyłki InPost kurier przygotowywane przez API Web Truckera są dostępne w pojedynczym module. Zestawienie przesyłek umożliwia zaawansowane dostosowanie wyświetlanych danych. Możesz grupować, filtrować, sortować, usuwać i przestawiać kolumny i wyszukiwać po dowolnej treści. Dostosujesz wyświetlanie informacji do swoich potrzeb.

[/one_third_last]

Historia nadań w jednym miejscu

Każdy tworzony w ProstejPaczce list przewozowy trafia na jedną wspólną listę. Niezależnie od tego jakim kurierem nadasz przesyłkę, to będziesz mógł ją odnaleźć w jednym miejscu. Nie będziesz musiał szukać informacji o przesyłce w różnych programach czy serwisach internetowych, zawsze będziesz miał dane pod ręką.

Manifest dla przesyłek kurierskich InPost

ProstaPaczka pomoże Ci także w przygotowaniu zbiorczego zestawienia przekazywanych przesyłek. Jak już przygotujesz wszystkie przesyłki InPost kurier, to w szybko wyświetlisz sobie ich listę w naszym rozwiązaniu i przygotujesz manifest. Przygotowanie manifestu zostaje zapisane w systemie, dzięki czemu wyraźnie zobaczysz do których przesyłek musisz jeszcze przygotować dokumentację przewozową.

Powiadomienia odbiorcy

Możesz wykorzystać moduł powiadomień odbiorcy, aby przesłać wiadomość e-mail do swojego klienta wraz z linkiem do śledzenia paczki. Zaawansowana edycja szablonu powiadomienia, pozwoli Ci na dopasowanie treści do sytuacji (np. przygotowania listu, przygotowania manifestu), oraz do wizerunku Twojej firmy.

Przygotuj listy InPost kurier z Twojego ERP:

Przygotowanie listów InPost kurier z Subiekta GT
Przygotowanie listów InPost kurier z Subiekta nexo
Przygotowanie listów InPost kurier z Sello
Przygotowanie listów InPost kurier z WAPRO MAg

Przygotowanie listów InPost kurier z Allegro

Przygotowanie listów InPost kurier z Twojego systemu

 


Porozmawiajmy o integracji z InPost! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i sprawdź jak nasze narzędzia rozwiążą Twoje problemy z generowaniem listów przewozowych / etykiet kurierskich za pośrednictwem InPost! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Podziel się dobrą nowiną!