Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

PP Kolektor – rozkładanie towaru na magazynie z nośnikiem wirtualnym

Aplikacja PP Kolektor dla Subiekta nexo i Subiekta GT sprawdza się podczas rozkładania towaru w magazynie.

Do tej pory stosowaliśmy podejście zakładające, że rozkładany towar przypisany do rzeczywistego nośnika. Kilku klientów zwróciło naszą uwagę na fakt, że nie zawsze stosowanie rzeczywistych nośników jest konieczne i w tych przypadkach niepotrzebnie komplikuje się proces rozkładania towaru. Wzięliśmy sobie te uwagi do serca i przygotowaliśmy ścieżkę nośników wirtualnych, dzięki czemu wystarczy wskazać dokument do rozłożenia i już kolektor sugeruje odpowiednią lokalizację w magazynie. Oczywiście ścieżka nośników rzeczywistych jest nadal osiągalna – wystarczy przestawić flagę w ustawieniach.

Przy tej okazji warto też wspomnieć, że jeśli Twój magazyn nie jest jeszcze zaadresowany, to nie jest to przeszkoda. W aplikacji PP Kolektor dla Subiekta nexo i Subiekta GT można również rozkładać towar na niezaadresowanym magazynie. 


Porozmawiajmy o usprawnieniach dla Twojej firmy! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Zobacz inne wpisy z kategorii Kolektory

Podziel się dobrą nowiną!