Integracja Sello z kurierem GLS

Integracja Sello z kurierem GLS umożliwia szybkie tworzenie listów przewozowych i wydrukowanie etykiety na podstawie danych o paczkach zapisanych w programie Sello.

W ramach modułu obsługi programu Sello możliwe jest przygotowanie i wydrukowanie etykiety z jednoczesnym zapisaniem numeru listu w programie Sello.

Zobacz także inne możliwości modułu integracji z kurierem GLS.

 

Pojedynczy list GLS

Możesz łatwo wydrukować pojedynczą etykietę kuriera GLS na podstawie paczki z Sello. Wystarczy kilka kliknięć myszą lub użycie skanera klawiaturowego.

Zbiorcze przygotowanie listów dla GLS

Możesz łatwo przefiltrować paczki z Sello, aby znaleźć paczki dla kuriera GLS i kilkoma kliknięciami wydrukować etykiety do wszystkich pozycji.

 

Ustawienia listów GLS

Waga paczki z Sello

Pobieranie wagi przesyłki z wagi ustalanej przez Sello.

Usługi dodatkowe GLS

Wybieraj usługi dodatkowe GLS, które będą wstawiane dla każdego listu tworzonego z Sello.

Automatyczne wielopaki

Automatycznie drukuj listy z wieloma paczkami na podstawie danych zapisanych w Sello.

Edycja wszystkich danych

Jak przesyłka jest nietypowa, możesz wyświetlić okno edycji listu GLS, gdzie ustawisz najważniejsze usługi oraz zmienisz szczegółowe dane o przesyłce, tj. nadawcę, odbiorcę, dane paczki, kwotę pobrania.
[/one_half]

Ustaw uwagi na liście

Wybierz jakie informacje z Sello mają pojawiać się w uwagach etykiety GLS (nick, stały opis, numer dokumentu końcowego, numer zamówienia, symbole towarów itp.).

 

 

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Zobacz inne wpisy z kategorii Sello

 

Podziel się dobrą nowiną!