Integracja Subiekta nexo z Świat Przesyłek

Integracja Subiekta nexo z serwisem pośrednika Świat Przesyłek pozwoli Ci na szybkie i bezbłędne przygotowanie etykiet przewozowych bez zbędnego ręcznego uzupełniania danych. Wykorzystuj dane zapisane w Subiekcie nexo i drukuj etykiety do zamówienia w kilka sekund!


 

W ramach modułu obsługi programu Subiekta nexo możliwe jest przygotowanie i wydrukowanie etykiety z jednoczesnym zapisaniem numeru listu w Subiekcie nexo dla pośrednika Świat Przesyłek, jak i wielu innych kurierów, spedytorów i pośredników.

Zobacz także inne możliwości modułu integracji z serwisem Świat Przesyłek.

 


 

Pojedynczy list

Jeżeli przygotowujesz etykiety pojedynczo w trakcie pakowania, z pewnością wybierzesz najwygodniejszy dla siebie sposób uruchomienia procesu tworzenia listu. Możesz wybierać ręcznie, skanować numer pełny dokumentu lub numer oryginalny.

Zbiorczy wydruk listów

Jeśli najpierw przygotowujesz etykiety do wszystkich zamówień kierowanych do Świata Przesyłek, skorzystaj z mechanizmu odfiltrowania zamówień, do których przypisany jest ten pośrednik i przygotuj listy zbiorczo, albo wydrukuj etykiety dla wszystkich zamówień na raz, a ProstaPaczka przygotuje etykiety odpowiedniego przewoźnika.

 


 

Ustawienia listów Świata Przesyłek

Wysokość ubezpieczenia

Wybierz jaka wartość ma być wpisywana jako kwota ubezpieczenia na listach tworzonych w serwisie Świat Przesyłek. Możesz wstawiać stałą kwotę na każdą etykietę albo ustawiać równowartość zamówienia z Subiekta nexo.

Podjęcie przez kuriera

Możesz zdecydować czy dla każdej przesyłki ma być zaznaczana usługa podjęcia przez kuriera. Dla przesyłek nadawanych w trybie „pre-routing” możesz dodatkowo wybrać opcję ustalania podjęcia według umowy zdefiniowanej w serwisie Świat Przesyłek.

Liczba paczek

Określ domyślną liczbę paczek dla tworzonych listów w serwisie Świat Przesyłek.

 


 

Waga paczki

Waga paczki może być ustawiana na podstawie wagi towaru przypisanego do zamówienia Subiekta nexo, lub możesz ustawiać jedną domyślną wagę dla każdej przesyłki.

Numery referencyjne

Wybierz jakie wartości z dokumentu Subiekta nexo mają być wpisywane jako numery referencyjne widoczne na etykiecie drukowanej z portalu Świat Przesyłek.

Opis zawartości

Wybieraj co z dokumentu Subiekta nexo ma się znaleźć w polu opisu zawartości przesyłki nadawanej za pośrednictwem Świata Przesyłek.

 


  

Dostępność

Nie wszystkie metody eksportu są dostępne we wszystkich modułach ProstejPaczki. Aby sprawdzić, czy ta metoda jest dostępna dla modułu, zapraszamy na stronę:

Zobacz inne wpisy z kategorii Subiekt nexo

 

Podziel się dobrą nowiną!