Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Weryfikacja przyjęcia na wielu kolektorach

W niektórych przypadkach konieczne jest prowadzenie weryfikacji dostawy przez wielu pracowników na raz. Towaru może być tak dużo, że jedna osoba wykonywałaby ją przez kilka dni lub towar jest potrzebny na magazynie i trzeba ją wykonać szybko. Dla takich sytuacji wprowadziliśmy możliwość połączenia kilku osobnych weryfikacji tego samego dokumentu w jedną, zawierającą wszystkie zeskanowane towary.

Weryfikacje poszczególnych operatorów 

Każdy z pracowników sprawdzających dostawę skanuje kod kreskowy z numerem dokumentu przyjęcia i rozpoczyna na kolektorze nową weryfikację. Lista zeskanowanych produktów jest osobna dla każdego urządzenia, dzięki czemu pracownik widzi tylko to, co sam zeskanował.

Ważne jest, aby przygotować proces w taki sposób, aby pracownicy nie mieli możliwości zeskanowania tego samego towaru, np.: każdy skanuje przydzieloną do siebie paletę, albo przenosi od razu towar w inne miejsce.

Po zakończeniu sprawdzania swojej części towaru, magazynier zamyka weryfikację na urządzeniu i automatycznie przekazuje dane na serwer.

Łączenie wielu weryfikacji 

Po zakończeniu weryfikacji przez wszystkich pracowników, w ProstejPaczce widoczne będą dane z urządzeń. Operator uruchamia podgląd weryfikacji dokumentu przyjęcia i łączy je ze sobą.

Uzyskiwana jest w ten sposób wspólna lista towarów i podsumowanie, na którym widać ewentualne rozbieżności. W zależności od potrzeb, operator może przesłać szczegółową listę do biura lub zmienić status dokumentu, aby program Auto Task przekazał skrócone informacje o rozbieżnościach przy przenoszeniu statusu do ERP.

Okno podglądu weryfikacji z kolektorów - łączenie wielu weryfikacji w jedną, zbiorczą.


Porozmawiajmy o usprawnieniach dla Twojej firmy! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Zobacz inne wpisy z kategorii Kolektory


Podziel się dobrą nowiną!