Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Więcej danych w aplikacji PP Kolektor

Jako autorzy aplikacji PP Kolektor, zawsze staramy się wprowadzać nowe funkcjonalności, które ułatwiają pracę naszym użytkownikom. Dlatego chcielibyśmy przedstawić kilka nowości, które wprowadziliśmy ostatnio do naszej aplikacji.

Nowy nagłówek w oknie listy dokumentów

W oknie listy dokumentów dodaliśmy nowy nagłówek, który wyświetla informacje o liczbie dokumentów pobranych na kolektor, ilości towaru na tych dokumentach oraz wadze wyświetlonych dokumentów. Dzięki temu użytkownicy będą mieli lepszy wgląd w swoje zamówienia i będą w stanie szybciej i łatwiej zarządzać nimi.

Wyświetlanie wagi i nazwy sposobu dostawy w oknie pakowania

Dodaliśmy również wyświetlanie wagi i nazwy sposobu dostawy dla dokumentu w oknie pakowania. Dzięki temu operator np. wie do jakiego kartonu powinien spakować dane zamówienie.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że te nowe funkcjonalności pozwolą naszym użytkownikom na jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne zarządzanie swoimi zamówieniami. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie, prosimy o kontakt z naszym zespołem wsparcia technicznego, który z przyjemnością pomoże w rozwiązaniu wszelkich problemów i udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące naszej aplikacji. Dziękujemy za korzystanie z aplikacji PP Kolektor i życzymy owocnej pracy!

 


Porozmawiajmy o magazynie! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Zobacz inne wpisy z kategorii Kolektory

Podziel się dobrą nowiną!