Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

PP Kolektor – Automatyczne pobieranie dokumentów

W ostatnim wydaniu programu do kompletacji na urządzeniach mobilnych (PP Kolektor) dodaliśmy mechanizm automatycznego pobierania zamówień do skompletowania na magazynie. System cyklicznie co określony czas pobiera dokumenty przypisane dla danego operatora.

Rodzaj pobieranych dokumentów 

Aby zamówienie do kompletacji z magazynu zostało automatycznie pobrane na kolektor, musi być wydane na zalogowanego operatora w programie ProstaPaczka. Każdy dokument przypisany do danego użytkownika będzie widoczny na urządzeniu mobilnym.

Częstotliwość aktualizacji dokumentów do kompletacji

W ustawieniach programu PP Kolektor można ustawić czas odstępu pomiędzy pobieraniem dokumentów do skompletowania.

Choć chciałoby się od razu ustawić odświeżanie co sekundę, trzeba mieć jednak na uwadze kilka czynników: wydajność baterii w urządzeniu, liczba pracowników działających na terminalach mobilnych, wydajność serwera, jakość sieci Wi-Fi oraz czas trwania pojedynczego cyklu kompletacji.

Częstotliwość aktualizacji dokumentów do kompletacji

PP Kolektor - ekran ustawień i możliwość skonfigurowania częstotliwości pobierania dokumentów

Wycofanie dokumentu z realizacji 

Mechanizm automatycznego pobierania dokumentów do kompletacji na kolektor sprawdza też, czy któryś z zapisanych dokumentów nie został wycofany z realizacji na magazynie. Jeżeli taka sytuacja zostanie wykryta, dokument zostanie usunięty z urządzenia, a użytkownik otrzyma stosowne powiadomienie.

Bardziej szczegółowy opis został przedstawiony w artykule: PP Kolektor wycofanie dokumentu z kompletacji


Porozmawiajmy o usprawnieniach dla Twojej firmy! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Zobacz inne wpisy z kategorii Kolektory


Podziel się dobrą nowiną!