Subiekt GT – kolektory / terminale mobilne na magazynie


 

Informacje zawarte w tym artykule, opisują pierwszą generację aplikacji na kolektory danych. Zachęcamy da kliknięcia w banner i zapoznania się z opisem najnowszej wersji aplikacji.


Subiekt GT jest doskonałym i dostępnym narzędziem dla firm z sektora e-commerce. Nasz system jest rozwiązaniem dodatkowym, wspomagającym wykorzystanie Subiekta GT w procesach magazynowych. Wykorzystaj sieć WiFi na magazynie, oraz infrastrukturę wewnętrzną IT swojej firmy, aby usprawnić pracę przy kompletacji zamówień na dowolnym urządzeniu z zainstalowaną przeglądarką internetową.

 

Kontakt w sprawie aplikacji

 


 

Zrezygnuj z wydruków

Masz dość biegania po magazynie z drukowanymi dokumentami? Dzięki naszemu oprogramowaniu do kompletacji z magazynu dla Subiekta GT, Twoi pracownicy będą podejmować zamówienia do kompletacji prosto z Subiekta GT, bezpośrednio na kolektorach danych. Zapomnij o drukowaniu zamówień, wydań zewnętrznych czy dokumentów sprzedaży.

Terminal mobilny, telefon, tablet, komputer przenośny

Aplikacja oparta na przeglądarce internetowej pozwoli Ci na kompletację z magazynu na dowolnym urządzeniu z zainstalowaną przeglądarką. Możesz użyć terminala mobilnego z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych lub wykorzystać tablet czy telefon z podłączonym czytnikiem kodów kreskowych bluetooth. Ty zadecyduj jaki sprzęt jest dla Ciebie odpowiedni.

 


 

Bez synchronizacji kolektorów danych

Wykorzystujesz kolektory danych, ale męczy Cię konieczność cyklicznej synchronizacji danych? Zacznij korzystać z dobrodziejstwa sieci WiFi na magazynie i zawsze posiadaj aktualne dane dotyczące kompletacji w Subiekcie GT. Przypisuj zamówienia magazynierowi kiedy chcesz i otrzymuj status kompletacji od razu po jego zmianie. Nie będziesz musiał czekać, aż magazynier skończy kompletację wszystkich zamówień i uruchomi synchronizację na swoim urządzeniu.

Stan kompletacji zamówienia w Subiekcie GT

Czy w dziale obsługi klienta nie brakuje Ci informacji o aktualnym stanie zamówienia? Co widzi Twój pracownik, gdy rozmawia z klientem? Wykorzystuj natychmiastową komunikację z Subiektem GT, aby wszyscy użytkownicy mogli szybko sprawdzić, czy zamówienie trafiło już na magazyn, czy jest aktualnie kompletowane, czy czeka na spakowanie, a może paczka jest już spakowana i czeka na kuriera. 

Czasami informacja o tym kto wykonuje aktualnie kompletację może zaoszczędzić Twoim pracownikom masę czasu na niepotrzebną komunikację. W naszym rozwiązaniu wystarczy tylko odnaleźć odpowiednie zamówienie w systemie Subiekt GT.

Dane zawsze aktualne 

Czy pracownicy magazynu mają dostęp do aktualnych danych z Subiekta GT podczas kompletacji? Każda informacja z Subiekta GT, dzięki naszej aplikacji, dostępna jest na terminalu mobilnym, dzięki czemu w magazynie zawsze jest dostęp do aktualnego stanu zamówienia. Nie musisz już bazować na wydrukowanych dokumentach ani dopytywać biura o potrzebne szczegóły.

 


 

 

Aktualny stan dokumentu Subiekta GT

Pracownik magazynu podczas kompletacji ma dostęp do aktualnych danych o zamówieniu. Nawet jeśli zamówienie ulegnie zmianie w trakcie kompletacji.

 

Aktualny stan towaru z Subiekta GT

Masz zróżnicowany asortyment, nowych pracowników albo często coś się zmienia w danych towaru? Pracownik magazynu zawsze będzie mógł pobrać na bieżąco dane towaru z Subiekta GT i wyświetlić na terminalu mobilnym.

 

Podgląd szczegółowych danych towaru

Do prawidłowej kompletacji potrzebujesz informacji o cechach, składnikach, jednostkach miary towaru?  A może chcesz wyświetlać link do strony producenta aby pracownik mógł zapoznać się z dodatkowymi szczegółami? Wszystko to w zasięgu ręki Twojego pracownika w dowolnym momencie!

 

Wyświetlanie zdjęć towaru z Subiekta GT

Asortyment jest na tyle do siebie podobny, że oznaczenie kodowe nie wystarcza? Daj swoim pracownikom możliwość przeglądania zdjęć z Subiekta GT. Pracownik kompletujący towar będzie miał pewność, że wziął odpowiedni produkt, co pozwoli Ci zrealizować więcej zamówień w tym samym czasie.

 


 

Dostosowanie szablonów

Nie chcesz, aby pracownik miał dostęp do wszystkich danych Subiekta GT? Duże możliwości dostosowania zakresu danych wyświetlanych na terminalach mobilnych, pozwolą Ci nie tylko na zapewnienie niezbędnych danych do pracy, ale także na ograniczenie dostępu do nich przez osoby niepowołane.

 


 

 

Kontrola nad kolejnością kompletacji zamówień

Wiele firm narzeka, że pracownicy wybierają najprostsze zamówienia do realizacji, że osoby kontaktujące się z klientem nie mają wpływu na to co się dzieje z ich zamówieniami, albo marnują czas, aby przekazywać informacje do magazynu z prośbami o szybszą realizację. Zazwyczaj ktoś musi znaleźć określone zamówienie w wydrukach i dopilnować, aby było skompletowane w następnej kolejności. Wykorzystaj nasze rozwiązanie i popraw komunikację w swoim zespole.

Sterowanie z Subiekta GT

Sytuacja na magazynie zmienia się u Ciebie dynamicznie i zamówienia przydzielone rano nie są już najważniejsze? Wykorzystaj priorytetyzację zamówień, aby z poziomu Subiekta GT wpływać na kolejność kompletacji zamówień w Twoim magazynie.

 


 

Ręczne wydawanie zamówień do kompletacji 

Twoja sytuację jest specyficzna i potrzebujesz większej kontroli w określaniu kolejności kompletacji zamówień w magazynie? Możesz ręcznie przydzielać zamówienia do kompletacji z biura, bez konieczności kontaktu z osobami kompletującymi zamówienia.

Kompletacja z magazynu

Czujesz że oprogramowanie narzuca Ci sposób pracy? Wiemy, że kompletację z magazynu można wykonywać na wiele sposobów. Przygotowaliśmy różne scenariusze, które pozwolą Ci na wybranie najbardziej efektywnego modelu pracy.

 

 


 

 

Klikanie ręczne bez kodów kreskowych

Jeżeli potrzebujesz tylko informacji o towarach do zebrania, lub nie posiadasz kodów kreskowych towarów w Subiekcie GT, będziesz miał możliwość ręcznego kompletowania towarów wybierając odpowiednie opcje na terminalu mobilnym.

 

Kompletacja pojedynczych produktów

Jeżeli masz dużo zamówień składających się z pojedynczych pozycji, albo chcesz, aby magazynier skanował każdy produkt kompletowany z magazynu, możesz użyć uproszczonego modelu kompletacji towarów. Wystarczy, że zeskanujesz tylko kod kreskowy towaru.

 

Kompletacja z podpowiedzią

Jeżeli magazynier kompletuje większe ilości tego samego towaru, możesz uniknąć skanowania każdej sztuki i użyć funkcji podpowiedzi. Ty zeskanujesz towar, a program podpowie Ci ile jeszcze go potrzebujesz, aby starczyło dla każdego zamówienia, a dodatkowo wskaże zamówienia, w których dany towar będzie jeszcze wymagany.

 

Rozkładanie na zamówienia

Jeżeli podczas kompletacji z magazynu rozkładasz towar od razu na zamówienia, możesz wykorzystać funkcję, w której program podpowie do którego zamówienia masz dodać towar i w jakiej ilości. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci skanowania numeru zamówienia pozwoli Ci zachować pewność, że towar znajduje się w odpowiednim pojemniku.

 


 

 

Towary uszkodzone

Zdarza się, że dany towar zostanie uszkodzony na magazynie, a jest jedynym produktem, którego brakuje w zamówieniu. Następna dostawa za kilka dni. Możesz oznaczyć takie zamówienie, aby dział handlowy mógł się skontaktować z klientem i zdecydować, czy uszkodzony towar ma być wysłany czy usunięty z zamówienia. Możliwość dodania dodatkowego opisu, który może być wysłany w powiadomieniu e-mail do biura, z pewnością usprawni proces obsługi takich sytuacji.

 

Towary brakujące

Braki towarów w magazynie to rzecz normalna i może zdarzyć się każdemu. Nie zdarzyło Ci się sprzedać czegoś, czego nie ma na magazynie, choć jest na stanie? Do takich sytuacji dochodzi w wyniku pomyłki, albo gdy jakaś partia towaru uległa uszkodzeniu. W takich przypadkach możesz dokument oznaczyć specjalnym znacznikiem, odłożyć skompletowane już towary do strefy buforowej i poczekać na decyzję biura obsługi klienta.

 

Wirtualne komplety

Używanie wirtualnych kompletów Subiekta GT do celów sprzedażowych nie będzie już powodowało problemów przy kompletacji towarów z magazynu. Nasze rozwiązanie przygotowane jest w taki sposób, aby wyświetlać pozycje dokumentu jako komplety lub automatycznie rozbite na składniki. Dzięki temu na dokumencie może znajdować się komplet, a magazynier będzie widział odpowiednią ilość składnika.

 


 

 

Lista przypisanych dokumentów

Pracownik kompletujący towar z magazynu widzi na kolektorze listę przypisanych do siebie dokumentów, dzięki czemu wie, które zamówienia ma już skompletowane w całości, a które w części. Dodatkowe uporządkowanie dokumentów po priorytecie zapewni, że najważniejsze dla Ciebie zamówienia zostaną rozliczone jako pierwsze.

 

Zbiorcze rozliczenie dokumentów

Wiemy, że zazwyczaj udaje się skompletować całe zamówienia, dlatego też udostępniamy możliwość rozliczenia wszystkich skompletowanych w pełni dokumentów za pomocą jednego przycisku. Dzięki tej funkcjonalności, pracownik magazynu „rozliczy się” z systemem za pomocą jednego kliknięcia, co skróci czas jego pracy!

 

Kontakt w sprawie aplikacji

 


Porozmawiajmy o usprawnieniach dla Twojego magazynu! Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i przekonaj się, czy nasze narzędzia rozwiążą Twoje problemy z kompletacją z magazynu! Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko! Chcę porozmawiać ze specjalistą

Zobacz inne wpisy z kategorii Kolektory


Podziel się dobrą nowiną!