Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Tworzenie listów w API Wysyłam Z Allegro

W wersji 21.5 dodaliśmy nową integrację z API Wysyłam z Allegro. Dzięki tej  integracji będzie można łatwiej skorzystać z umów negocjowanych pomiędzy serwisem Allegro a kurierami (takimi jak: Allegro DPD, Allegro UPS do 10 kg). W portalu Wysyłam z Allegro można także wpisywać własne dane dostępowe do API przewoźników co daje możliwość użycia w jednym miejscu umów predefiniowanych oraz własnych.

Przy używaniu umów własnych lepiej jest sprawdzić czy w ramach ProstejPaczki nie ma bezpośredniej integracji z API kuriera. W takim przypadku Allegro jest tylko pośrednikiem technologicznym i nakładając na API przewoźnika dodatkową warstwę komunikacyjną wprowadza swoje uogólnienia, które mogą utrudnić wykorzystanie specyficznych pól przewoźnika.

Na początek udostępniliśmy wybrane integracje dostępne w ramach API Wysyłam z Allegro:

  • Umowa predefiniowana Allegro DPD
  • Umowy własne z DPD
  • Umowy własne z FedEx
  • Umowa predefiniowana „Allegro UPS do 10 kg”
  • Umowy własne z UPS

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie dotyczącej integracji z API Wysyłam z Allegro. Dodaliśmy też dedykowany dział na forum poświęcony integracji z Wysyłam z Allegro, w którym będziemy  rozwiązywać napotykane problemy.

Na początku obsługa Wysyłam z Allegro została dodana tylko dla modułu tworzenia listów z Subiekta nexo, jeżeli potrzebne będą dodatkowe sposoby przygotowania listu lub podłączenie do innych systemów to prosimy zgłaszać zapotrzebowania w dziale sugestii na naszym forum.

  •  
Podziel się dobrą nowiną!