Najprostszy sposób na wysyłkę paczek kurierem lub Pocztą Polską!
 
Zastanawiasz się nad zakupem naszego oprogramowania? Zadzwoń do nas!       609 241 305 (pon-pt od 9:00 do 14:00)

Aplikacja na kolektory dla Subiekta GT


 

Informacje zawarte w tym artykule, opisują pierwszą generację aplikacji na kolektory danych. Zachęcamy da kliknięcia w banner i zapoznania się z opisem najnowszej wersji aplikacji.


Nasz nowy produkt wspierający kompletację z magazynu za pomocą kolektorów danych / terminali mobilnych dla Subiekta GT nabiera już docelowych kształtów.

Przygotowaliśmy stronę produktu na której zebraliśmy korzyści jakie można uzyskać stosując nasze rozwiązanie. Zapraszamy do odwiedzenia strony: Subiekt GT – aplikacja na terminale mobilne.

Opisaliśmy także procesy kompletacji z magazynu, które są wspierane przez aplikację:

1. Kompletacja towarów z jednego lub wielu zamówień Subiekta GT do jednego zbiorczego kontenera, wózka, koszyka, paleciaka albo innego pojemnika służącego do przewozu towaru w magazynie: https://prostapaczka.pl/subiekt-gt-kolektory/proste-skanowanie/

2. Kompletacja  towarów z magazynu do wielu zamówień Subiekta GT z jednoczesnym rozmieszczaniem towarów do poszczególnych zamówień: https://prostapaczka.pl/subiekt-gt-kolektory/skanowanie-na-kontener/

W przygotowaniu mamy kolejne mechanizmy, które ułatwią proces kompletacji z magazynu na podstawie danych z Subiekt GT.  Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat to zapraszamy do kontaktu.


Zobacz inne wpisy z kategorii Kolektory


Podziel się dobrą nowiną!